Co myslicie o Łatce 15MB

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Firesky
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 06-11-2009, 12:19

Co myslicie o Łatce 15MB

Post autor: Firesky »

I jak waszym zdaniem warto bylo czekac na bardzo duzy 15MB Path ja sadze ze i tak Namco zawalilo sprawe ze wzgledu na to ze zbyt czesto wywala i ciezko kogos znalezc do walki a jak sa to maja 2 albo 1 lacze niepowiem bo po dlugim oczekiwaniu jak sie spotka kogos na 4 to jest super ale dluo czeba cekac na przeciwnika.
<<<What Do You Fight For >>>
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Co myslicie o Łatce 15MB

Post autor: Komandos »

W nocy gra się jak offline. Od kilku dni gram po 5h i nie mogę się nacieszyć :P
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Co myslicie o Łatce 15MB

Post autor: tejotl »

Komandos - chyba na starcie już mówiłeś, że się gra jak offline ;) ale teraz to faktycznie przy dobrym połaczeniu jest miód
do tego w końcu można zrezygnować z gry jeszcze przed rozpoczęciem właściwej walki jeśli jest marna jakość połaczenia (dzięki czemu mogłem szybko odzyskać utracone wcześniej rangi)
ale tak jak zauważył Firesky - w moim przypadku też wzrosła częstotliwość wywalalnia w trakcie walki
no i wydaje mi się, że ten system wyszukiwania nie działa zbyt dobrze
co więcej sprawdziłem to o czym napisałem w temacie o "lamerstwie" - i w moim przypadku gra po prostu rwie kiedy przeciwnik ma włączoną tą aurę z customizacji (przy offlinie nie ma tego problemu)

ogólnie teraz najbardziej liczę na zmiany w systemie rozgrywania walk online - bo gapienie się w ekran z napisem "searching" tylko po to, żeby wyskoczyło info o połaczeniu z graczem z "jedynką" jest strasznie frustrujące - wolałbym w tym czasie móc grać przeciwko konsoli
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Awatar użytkownika
GrafPL
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 02-11-2009, 06:16

Re: Co myslicie o Łatce 15MB

Post autor: GrafPL »

Naprawdę ten patch poprawia prawie wszystko w rozgrywkach online, właśnie na to czekaliśmy ;p
przepiak
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 16-11-2009, 04:38
Kontakt:

Re: Co myslicie o Łatce 15MB

Post autor: przepiak »

Ten patch naprawdę polepszył grę online, lagi zniknęły prawie całkowicie. A jeśli już się trafi jakiś "czerwony" to można po prostu nie grać z nim. Zostaje jeszcze sprawa dość wolnego wyszukiwania graczy oraz najgorsze chyba częste DC przerywające szukanie/walkę itd...
raph
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 29-11-2009, 13:37
Kontakt:

Re: Co myslicie o Łatce 15MB

Post autor: raph »

W samej grze zdecydowanie poprawa nastąpiła i to spora. Irytuje niestety częśto dość długi czas oczekiwania na walkę. Myślę że w tej kwestii Panowie z Namco mogliby jeszcze poszlifować sprawę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”