Tekken 3 King filmik końcowy

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asuka
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 10-06-2009, 17:53

Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: Asuka »

Siema!

Czy ktoś z was,mógłby wyjaśnić mi końcowy filmik kinga w tk3 ? King walczy,wygrywa,patrzy i niema Ak,skacze z ringu ,biegnie do kańciapy a tam armor king siedzi, i nagle szary ekran.

O co chodzi????
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: mcl »

Dzięki za spojlery, też cię kocham...

Co prawda wstyd, że jestem newbie w tekkenie na Honmaru, ale na serio w t3 gralem bardzo dawno temu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kaczmar456
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 29-05-2009, 15:09
Lokalizacja: Warka
Ogrywam: TTT2, SFxT
Kontakt:

Re: Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: kaczmar456 »

Wydaje mi się, że wg. fabuły Armor King zmarł kiedy trwał 3 turniej Króla Żelaznej Pięści. W filmiku końcowym za Armora się ktoś przebrał i kiedy King zobaczył, że AK uciekł, King pobiegł za nim do szatni i wtedy King się dowiedział, że AK umarł.
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: Frizen »

AK umarl z reki Marduka. Widac w endingu kinga z 4 jak chce pomscic AK gdy Marduk lezy w szpitalu bla bla bla nie bede spoilerowac wiecej. Kto chce obejzy ale wg mnie w 3 AK jeszcze zyl, bo w tagu mozna go jeszcze zobaczyc. Nie jestem zbytnio obeznany w fabule tekkena wiec moge sie mylic.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: vho »

Sądzę, że ending Kinga z T3 jest zawiłą metaforą życia ludzkiego.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: kemot722 »

Mistrz umiera (Armor King), niech żyje mistrz (King).
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: KRELIAN »

King wybiega po skończonej walce i widzi w szatni mistrza. Przyglądając się mu uświadamia sobie, że to nie jest Armor King tylko on sam. Jak to możliwe? Mnie ten problem przerasta, ale spytajcie Feia i Clouda - oni mieli podobne jazdy. I niech ktoś teraz powie, że fabuła tekkena nie jest rpgowa.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: Czapol »

Ogółem mówiąc panowie z Namco najbardziej myślą nad zakończeniami Kinga i AK.
I nawet nieźle im to idzie bo ciągną historie tych 2 lewków wprowadzając ciągle ciekawe wątki. W filmiku chodzi o to że King był na jakich zawodach i walczył w finale o jakiś pas ( nie zwracałem uwagi na to jaki to był pas ). A jego nauczyciel AK był widzem, kiedy King wygrywa spostrzega ze jego nauczyciel zniknął i leci go szukać ( czemu natychmiast do szatni nie wiem ). Jednak się spóźnił i zastaje AK MARTWEGO. Skądś się dowiaduje że to Marduk go zabił ( nie grałem w TTT i TK4 więc nie wiem co sie z tymi panami dokładnie działo ). Marduk trafia z ręki Kinga do szpitala gdzie King chce go zabić, ale coś nie wyszło i Marduk żyje. Wyzywa Kinga w masce czarnego jaguara, aby spotkali się w trakcie 5 turnieju króla żelaznej pięści. Tam King okazuje miłosierdzie i sie robią kumple bo w endningu kinga widać jak Marduk mu pomaga. Ale w między czasie pojawia się nowy AK. King i Marduk są tym zaintrygowani. King próbuje zedrzeć mu maskę ale nie wychodzi. Wtedy Marduk ma dość tajemnic i wogóle i idzie sprawdzić jakim cudem AK żyje ( bo w końcu go zabił ). Idzie na cmentarz i jednak ciało leży w grobie. AK nie żyje. W tym samym czasie King znajduje zdjęcie gdzie stoi 2 identycznych AK. Okazuje się ze AK miał brata bliźniaka i teraz ten brat go zastępuje. Przepraszam wszystkich niewtajemniczonych w fabułę Kinga AK ( z bratem ) i Marduka, jednak musiałem ja opowiedzieć by było widoczne że ten endning nie był nawiązaniem do froida ani istoty życia. Był poprostu początkiem chyba najlepszego wątku fabularnego w Tekkenie.
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: vho »

ten endning nie był nawiązaniem do froida ani istoty życia
Z całym szacunkiem, ale nie przekonałeś mnie.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Tekken 3 King filmik końcowy

Post autor: Saj »

omg ale hała fabularna zupełnie jak "Esmeralda" na polonia1 ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”