Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Gracze

Post autor: vho »

Ze 2 lata temu wybuchła ostra dyskusja na IRCu czy 3x wgf dziadem jest możliwe.
Dzizus, przecież ten juggle został odkryty jakieś 10 lat temu xD

A co do Saja... a z resztą, nie chce mi się :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Action »

vho pisze:Dzizus, przecież ten juggle został odkryty jakieś 10 lat temu xD
Dlatego były niezłe jaja. Każdy wiedział, ale nikt nie mógł udowodnić. :D
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

heh juz nie bede cytowal bo szkoda mi czasu
jak ktos chce udowodnic ze sie myle mozemy sie umowic na spa, ja nie uciekam a wy?
nawet szkoda mi gadac i prostowac kogokolwiek, jestescie strata czasu i tyle, potrafisz to robić? jakos nie widzialem :zdziwko:
to co pisałem mówiłem o tym co robiłem na kosoli jak jeszcze grałem w T3 codziennie , znajomosc gry? ludzie Wy nawe nie iecie o najsilniejszych ciosach posaci, niektórych wogóle nie znacie, :wstyd:
jak jestescie tacy dobrzy to popiszcie sie wiedza...
pokazcie ze cos tam umiecie, napewno wszycy to docenimi, bartaaz ty lepiej znów zmien nick i probuj dalej zamiast mi dupe obrabiac, nie mam zamiaru znowu zaczynac kłutni, pokonam kogos to zaraz foch jak 3 latka i obrabianie dupska. Chcecie cos powiedzieć POWIEDZCIE TO MI! Co 3 facet rodzi sie z macicą to moze dlatego takia babska odwaga was bierze ehh
a reszta, mam słabego Jina? to czemu znim przegrywaliscie? ahh no tak...hahahahahah
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: bartaaz »

No już tak jebie tym sahielem że naprawdę ciężko to znieść...kłamiesz...znowu...w każdym zdaniu kłamstwo
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

omg bartaaz jak jebniesz tym sahilem to szkoda gadac
kłamiesz ciągle i ciągle...
rozumiesz juz?
to co mówisz po pustosłowie, mowa trawa, NIC nie znaczy, nazywasz mnie kłamca w czym????!!!
ze mówie ze jestem najlepszy? nie mówe!! kiedy tak powiedziałem, ze mówie ze jestem dobry? sam to udowadniasz bojac sie grac ze mna, matko opanuj sie!
mówisz ale to nic nie znaczy, gdzie dowody choćby argumenty? Cholera Bartaaz miałem Cię za ineligentnego człowieka... :kwasny:
Wiesz ok. zrobimy tak
jak bede na hacie dam znac
wyśle Ci prywatna wiadomosc , jesli bedziesz mógł (i bedziesz miał odwage) mozemy grac 5 dni z rzedu po ok 0,5h by wyeliminowac czysty fuks i przypadkowosc gry. Tak byśmy obaj poznali swój styl walki ok?
Wtedy wypowiadaj sie na temat mojej gry bo teraz jesteś lamerem (pamietasz jeszcze co to znaczy?), przestan wyzywac innych i zarzucac im kłamstwa człowieku. Ile masz lat ze sie tak zachowujesz ? :wstyd:
Jak juz nie masz szacunku do innych graczy o choc miej go dla siebie....
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: bartaaz »

Chodziło mi konkretnie o twój ostatni post w którym prawdopodobnie tylko zdanie numer 1 jest prawdziwe:)Co do gry z tobą to dla mnie jesteś nikim,grałem z tobą wielokrotnie,nie potrafisz NIC...nie warto,ludzie wiedzą jak gram i wiedzą też że w tekkenie 3 to ty nawet obok mnie nie stałeś dlatego też odpuść sobie te frajerskie gadki typu boisz się czy coś bo to kurewsko smutne jak dla mnie
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

Tak jak myślałem jestes STRATA CZASU , myślisz ze jestes lepszy ale dostesz w dupe i boisz sie ze mna grac.....hymmmm to ci zagadka, istny paradoks Platona.

Możesz sobie szczekac dalej, ale to juz inic nie zmieni.
Wiem ze sie boisz i nie powiem to sprawia mi przyjemnosc, nie to ze wiem ze i tak bedziesz uciakał ale sam fakt ze sie boisz. Mi to zupełnosci wystarcza i wiem ze nie jestes dla mnie wyzwaniem, zadnym, po prosu kolejnym dzieciakiem który gra juz jakis czas dostał w dupe i chowa sie z urazona duma.

Moze kiedys dorosniesz, a jak to sie stanie...pamietaj...bede czekał....
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: bartaaz »

to se załóż temat ,,kto się mnie boi" a nie piszesz o tym w temacie o graczach i do tego osobie która nigdy w historii z tobą nie przegrała...najgorszym w tej całej chorej sytuacji jest to że zdecydowana większość graczy cię szmaci ale nie wchodzą na forum i nie czytają twoich wypocin,a z drugiej strony dużo osób już nie gra więc masz pełen komfort odbijania piłeczki,nie tak jak sahiel który zachowywał się na forum identycznie ale trafił na zły czas.Rób dalej saju co ci się podoba,wywyższaj się,nie graj topami,jedź ludzi pandą tylko już nie odpisuj na tego posta bo jak wcześniej napisałem dla mnie jesteś zerem i na tym kończę ten nasz radosny spór :D
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Generalnie w obecnych czasach gracze na serwerach dziela sie tak:
1. Niewielka garstka graczy, z którymi warto krzyzowac virtualne rekawice, i tu wymienie tylko Diabola, bo chyba tylko on obecnie na to zasluguje.
2. Gracze, ktorzy graja tylko po to zeby po walce wejsc na globala czata i napisac: "przegrales frajerze! buahahaha!" (chyba najwiecej jest takich)
3. Gracze ktorzy nie potrafia za wiele a i tak wyzywaja od kurew. (jest ich sila ;] )

Kiedys wygladalo to zupelnie inaczej ale coz nie ma co marudzic czasy sie zmieniaja i ludzie tez, do wszystkiego mozna przywyknac jak sie bardzo chce ;]
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Gracze

Post autor: Arucardo_1 »

Problem w tym, że Sajów jest dwóch.

Saj nr 1 - noobek serwerowy

Saj nr 2 - dobry gracz z Fromborka (aktualnie studiuje w Toruniu) który w czasach Tekkena 5 potrafił nieźle pozamiatać (teraz nie wiem jak się trzyma bo nie gram). Bez problemu potrafił roznieść graczy pokroju Xellosa czy Szoguna, z Francuzem nie raz toczył bardzo wyrównane pojedynki (trochę częściej mimo wszystko wygrywał Francuz). Bardzo dobry Devil Jin i arcy-wkurzający Jack-5.


Zatem jeśli spotkacie kiedyś w realu Saja to pamiętajcie, że to nie ten sam typ co na serwerach :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Gracze

Post autor: Bury »

Dismaster pisze:1. Niewielka garstka graczy, z którymi warto krzyzowac virtualne rekawice, i tu wymienie tylko Diabola, bo chyba tylko on obecnie na to zasluguje.

Podpisuje sie pod tym....

...lecz chyba kilku graczy moze sie obrazic ^ bo jest naprawde kilkuosobowa grupka graczy z ktorymi mozna pogadac i pograc (Dis nie wiem czy grasz nadal,pewnie tak lecz pod jakim nickiem?:D)Do tych osob moge spokojnie zaliczyc diabola(potrafimy spamowac na gg pol nocy) bartaaza lesia borysa dirty f marioitaly,kubera,i paru innych,lecz niestety kazda praktycznie rozmowe na chacie kailerowskim potrafi przerwac jakis czubek, ktory niepotrafiac nic ciekawwgo napisac a chcac sie udzielic musi zaczac po kims cisnac,nie bede tu pisal ktos bo kazdy gracz kailery zna tych panow

Taaak Dismaster kiedys bylo inaczej..pamietam jak zaczalem grac a byl to pamietny rok 2007 serwer honmaru a na nim np. masta krelian luc dumian TY kingky nadia i swietna atmosfera zero wyzwisk (no ok nie zapomnijmy o sahielu :D),i ostatnio sam sie nad tym zastanawialem,ze wraz z wiekszym dostepem do internetu zwiekszyla sie liczba osob nieprzystosowanych do korzystania z niego.(Oczywiscie nie robie z siebie jakiegos swietego bo i mi nieraz puszczaja nerwy,lecz to inna historia)
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Gracze

Post autor: Arucardo_1 »

a to Dumian i spółka już nie grają? :niepewny:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
diabol
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 81
Rejestracja: 29-09-2007, 09:03
Lokalizacja: Coventry
Ogrywam: Tekken 3,5

Re: Gracze

Post autor: diabol »

Dzięki Dis za to wyróżnienie, choc nie mogę się z nim zgodzic. Bury słusznie zauważył ze dobrych graczy jest więcej. Dis z racji ze rzadko pojawiasz sie na serwerach nie trafiasz na nich tylko akurat na mnie. Co do tych graczy, którzy aktualnie bywają czasem na serwerach i jak najbardziej warto sie z nimi zmierzyc zaliczyłbym Burego, Bartaaza, Marioitaly i Lesia. Hajda tez daje rade i kilku zagranicznych graczy. Z drugiej strony są tez Sahiel, Howl i im podobni zawsze zapewniający nam przednia rozrywkę i wiele ciekawych konwersacji:D Czasami pojawia się tez Saj, o którym prawdę już znamy:). A poza tym troche początkujących graczy zbierających dopiero doświadczenie.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Gracze

Post autor: Arucardo_1 »

kompletnie nieznane mi osobistości... (poza dismasterem)

czyli wynika z tego, że "stara gwardia" już nie gra?
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: bartaaz »

pojawia się !dan!,od czasu do czasu k',nadine,frizen,statek,ostatnio był też AC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”