Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Co do tych wyzwisk na serwerach to pamietajmy ze tekken to nie szachy i jestem przekonany ze 97% osob ktore w to gra ma podwyzszony poziom testosteronu we krwi ;] z tym ze inteligentny czlowiek potrafi sobie z tym poradzic. Sam wiem po sobie ze grajac w domciu nie jedna kur** poleciala w eter ale na serwerach tego nie robie, tak mnie nauczyla owa "stara gwardia" i sam uwazam ze tak trzeba.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Gracze

Post autor: Arucardo_1 »

bartaaz pisze:pojawia się !dan!,od czasu do czasu k',nadine,frizen,statek,ostatnio był też AC

to nie jest stara gwardia bo poza frizenem i nadine nikt z powyższych nigdy się na Honmaru specjalnie nie udzielał, a osobistości pokroju "Statek" to już zupełnie nieznani mi ludzie ;p
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Gracze

Post autor: Bury »

Arucardo pisze:o nie jest stara gwardia bo poza frizenem i nadine nikt z powyższych nigdy się na Honmaru specjalnie nie udzielał,
Wydaje mi sie kazdy kto tu pisal o starej gwardi mial na mysli zawodnikow GRAJACYCH w t3 jakis czas temu a nie PISZACYCH posty na forum ;D.Bo jesli chodzi o stara gwardie GRACZY to racja pojawiaja sie te wyzej wymienione osoby ,ostatnio z Dane'm do 4 rano na kailerze gadalismy ^

Po krotkim zastanowieniu dodam ze ta gwardia ktora zapewne miales na mysli czyli np.: dumian yamada krelian luc masta ak z tego co wiem nie graja juz w t3 online...A nazwalbym ich PISZACA-GRAJACYMI :)
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Gracze

Post autor: Got »

co wy wiecie o starej gwardi ;)
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
profhkn
Master
Master
Posty: 209
Rejestracja: 31-01-2010, 17:23

Re: Gracze

Post autor: profhkn »

my experience

k' - diabol - ac very good stye player

dismaster- baartaz- statek high qualıty player

bury-hajda-ewenement-yamada-frizen-eustacy-lesiu-fatal good player...........
Everyone can be defeated
The style that is important
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/user/TheHakanUnsal?feature=mhee
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gracze

Post autor: KingKY »

Hej !

Dzięki niektórym za wspomnienie o mnie - starym kingu :D ciepły rawr w waszą stronę "rawr"

Bati - słyszałem o nim od dawna, to chyba turniejowy gracz, pierwszy raz zagrałem z nim na ps3 i od razu zauważyłem, że to turniejowy king indeed. Dużo walk 2 na 2 ale prawie zawsze dostałem po futrze :P


Hajda - jedna z pierwszych osób z którą zagrałem po mojej paroletniej nieobecności na serwerach, widać, że ma wyćwiczonego jack'a, z czym się spotykam pierwszy raz na kaillerze.


Dumian - dawno temu w zamglonych wspomnieniach pamiętam jak z nim grałem w t3, grał głównie law,hei,jin co było mega wyzwaniem dla kinga. No i oczywiście Dumian wymiatał w dodatku xD Co do tekkena 6, Dumian używa tych samych postaci prócz henia, nasze ratio to jakieś 60 % dumian vs 40 % kingky. Wielka szkoda ze Dumiana nie można spotkać na serwerach.....z powodu służby jaką oddaje honmaru :)
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Gracze

Post autor: !Dan! »

KingKY, teraz to ja mam najlepszego Kinga w T3O, chyba, że chcesz to zmienić? ;)
Obrazek
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

Wie ktoś kto jest bratem Sahiela? Wczoraj z nim grałem i nieźle mnie stłukł (co prawda na paskudnych lagach ale zawsze) dziś się już odegrałem ale ciekawi mnie jaki ma nick. Wie ktoś?
BTW jak teraz czytam własne posty to aż mi wstyd ;p (szczególnie ten o macicy) nie wiem co komu chciałem wtedy udowodnić :D
Awatar użytkownika
diabol
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 81
Rejestracja: 29-09-2007, 09:03
Lokalizacja: Coventry
Ogrywam: Tekken 3,5

Re: Gracze

Post autor: diabol »

Z tego co pamiętam to on miał w zwyczaju zmienianie nickow, ale najczesciej grał jako howl.
________________________________________________________
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Howl, ale jak Cię nie wyzywał od noobów, szmaciarzy i innych takich to nie był on lol.
Obrazek
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

A dzięki zgadza się :D
No powyzywał, ale i tak mniej niż Sahiel (widać ma mniej finezji) ale nieco od Shiela lepiej gra. Dzieki za info teraz wszystko się zgadza ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”