King of Fighters XI

SNK to kawał historii w świecie 2D. Takie tytuły jak Garou: MotW, The King of Fighters, czy też Last Blade pozostaną w sercach graczy na wieki. Porozmawiajmy zatem o królach 2D, którymi Shin Nihon Kikaku niewątpliwie są!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: King of Fighters XI

Post autor: Yamada »

No i Athena została liderem, mając całkiem konkretne SC->DC po overheadzie za skromne 90% energii :P (ale tylko w rogu) a to całkiem nieźle jak na "nie top tiera" (chyba:P).
Obrazek
Awatar użytkownika
Kelo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 73
Rejestracja: 22-12-2009, 16:50

Re: King of Fighters XI

Post autor: Kelo »

Mam pytanie odnośnie gry przez internet. Posiadam orginalny KOF XI na PS2 w wersji PAL - w menu gry nie ma żądnego Net Play, Online game itd, co więcej nie ma słowa o tym w instrukcji. Czyżby wersja europejska była pozbawiona tak niezbędnej opcji?

BTW posiadam również KOF Neowave na PS2 PAL. Wydaje mi się że Neo i XI były konwertowane z arcade na PS2 w odstępie roku - w każdym razie w Neowave też nie widzę nigdzie opcji gry on-line.

Czy ktoś, coś może wie na ten temat?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: King of Fighters XI

Post autor: SubZero »

Bo i też takiej opcji tam nie znajdziesz. Z tego co wiem żadna bitka wydana przez SNK poza Japonią nie miała trybu online, w przeciwieństwie do wersji Jap (a przynajmniej z tego co pamiętam Garou miało tryb online).
Awatar użytkownika
Kelo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 73
Rejestracja: 22-12-2009, 16:50

Re: King of Fighters XI

Post autor: Kelo »

Nie posiadam Xboxa więc się nie znam, ale czy opcja xbox live oznacza możliwość gry przez internet?

http://www.snkplaymoreusa.com/game_kofneowave.php

Jeśli tak, to xbox ma takową opcję.

No cóż, ostatecznie nie zmienia to faktu że ps2 nie posiada on-line'u, w każdym razie dzięki za info.
ODPOWIEDZ

Wróć do „SNK”