Jaką postać lubicie najbardziej?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
HeadShot
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 12-07-2009, 11:40
Lokalizacja: Honmaru ;]
Ogrywam: Skyrim,DBVictory,Tekken 3

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: HeadShot »

No tak ja uwielbiam Devil Jina :) co tu dużo gadać reszta w sygnie =P
https://www.youtube.com/user/Escudo95
My Production TM

Takken Favourite Character:
+++ Devil Jin
Eddy Gordo
Jin Kazama
King
++ Kazuya Mishima
+ Armor King
1234foxfox
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 03-11-2009, 00:28

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: 1234foxfox »

Przede wszystkim Steve Fox - żadną inna postacią tak dobrze mi się nie gra. Ma najfajniejszy jak dla mnie styl walki, a uniki są dodatkowym atutem. Poza tym przywiązałem sie do grania tym typem przez 2 lata jeśli nie więcej ; )

Potem będą King i Dragunov
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Damix »

w T6BR się troche pozmieniało:
1.Lars - Zalicza się do topów :D
2.Devil jin - Niestety osłabiony został w T6BR,to daje go na drugie miejsce(a w DR i 5.0 na pierwszym może być)
3.??? - pomyśle jeszcze
NieZaczaisz Clan
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Martins »

Za czasów dwójki był to Kazuya. Kapitalny pod względem designu (garniturek rulez) oraz klimatu. Obecnie mi się trochę przejdł (gorszy design garnituru w kolejnych częściach, te akcje z ożywieniem i ogólnie nie jest już takim kozakiem jak w dwójce) i numerem jeden jest obecnie Hwoarang. Postać perfekcyjna w każdym calu, od stylu walki, który jest moim ulubionym, przez zajebiste białe kimono, po długie rude włosy (dzięki którym jest oryginalny). Dla mnie to jedyny fajter, któremu nie potrzebne są wszystkie te pierdoły z customa- po prostu ideał.
MaxiKing
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14-11-2009, 21:16

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: MaxiKing »

Moją ulubioną postacią jest Lee Chaolan,bo dobrze walczy,fajnie wygląda i jest spoko. A najbardziej nie lubię Poula,wszyscy boxerzy budzą we mnie nie sympatię.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Martins »

Paul nie jest bokserem. Chyba chodziło ci o Stevea.
Sekizo
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 07-01-2010, 14:49

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Sekizo »

Moją ulubioną postacią jest zdecydowanie Asuka, lecz czasem llubie czasem pograć Ravenem
Awatar użytkownika
Densu95
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 31-01-2010, 19:52

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Densu95 »

Nie biorąc pod uwagę tego czy dobrze mi się kimś gra czy nie, najbardziej lubię Julię, i chyba Hwoaranga. ;)
Z kolei biorąc pod lupę moje umiejętności - najlepiej gra mi się Niną, Bryanem, oraz Xiaoyu.
Awatar użytkownika
ShikiMeltyBlood
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08-02-2010, 11:24
Lokalizacja: Z Melty Blood

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: ShikiMeltyBlood »

Ja najbardziej lubię grać gonem bo jest mały i zwinni i świetnie mi się nim gra.Oczywiście w tekkenie 3.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Sylvan Wielki »

HeadShot pisze:No tak ja uwielbiam Devil Jina :) co tu dużo gadać reszta w sygnie =P
Zobacz do tematu "customize", jak wspaniale go przemodelowałem w T6. :oczami:
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Czapol »

Moje postacie to :
T3-Heniek ew. czasem Paul ale heniek koks :D
dlaczego ? po pierwsze przez sentyment, wybierałem go gdy u mnie w centrum handlowym postawili automat z tekkenem 3, przyciski miałem jeszcze na wysokości ramion... ahh te czasy :]
Po drugie za styl walki, ciężka rękę ma, twarde ciosy i czuć w nim że to tekken, w końcu jest on bodajże 1 albo 2 postacią zrobioną kiedy robili T1 więc jest on esencja tekkena, dla innych postaci były zrzynane ciosy od niego :)
T5- Heniek ( nigdy go nie odstawie, noo chyba że w tekkenie 6 go spieprzyli ale po filmikach nie odnoszę takiego wrażenia, nawet te dziwaczne item movie na nim fanie wychodzą, konkretnie to jeden który odrzuca przeciwnika piorunami :) a jeśli go spieprzyli to powrócę do T5 i tyle )
Marduk- nie ma sobie równych stylem przebija momentami nawet Heńka, ma 1 pozycje z której wyprowadza kilka fanach ciosów, ma genialne chwyty i dzięki temu jest 2 zapaśnikiem zaraz po Kingu ( wliczając Dragunova z DR ), ma mnóstwo ciosów, bardzo silnych jednak nie takich jak Heniek że zatrzymuje rękę w konkretnym miejscu co powoduje twarde uderzenie, no rzuca sie na przeciwnika :) robi zamachy itd. ogólnie ma ogromną siłę, genialny styl walki i jest fajnie przedstawiony ( zarówno wygładem i jako postać ). Niezwykle brakuje mi go w T3 :(
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
Artik61
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 14-02-2010, 15:11

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Artik61 »

A moje ulubione postacie to Eddy i Lei oni wymiataja
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: piksel091 »

a ja uwielbiam yoshimitsu bo jest zupelnie inny od wszystkich postaci i ma zupelnie inne ciosy niz wszyscy nastepna postacia jest jin kazama oraz kazuya(ojciec i syn to bylo wiadome hehe),lei wulong (ten jego styl pijanego mistrza i styl weza ah,tez tak chce:P)kolejnymi postaciami sa bryan i bruce no i devil oczywiscie hehe:))
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Patok »

Ja najbardziej lubię Asukę ;) Wygodna dla mnie postać do gry.
Jest jak róża z kolcami ( i to dużymi :D ) Widać to zwłaszcza na Endingu w piątce :P Przywaliła Jinowi ( oj i to bardzo ) a potem "fochowatym" krokiem odeszła. :rotfl:
*Tak zadziornej dziewuchy to od dawna w żadnej grze nie było ;)


*w które grałem a było tego całkiem sporo.


Na drugim miejscu stawiam (H)Lei'a - Wymiata niczym Chackie Chan w "godzinach szczytu" no i pije w godzinach pracy. Pogratulować tylko :hyhy:


Na trzecim Lili, trochę mi w Tekkenie nie pasuje dziewczyna ale jakoś tako ją lubię... może dlatego że kolega nią gra?
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: piksel091 »

ja moze jakbym gral w inne czesci oprucz 2,3 i ttt to tez bym mogl powiedziec wiecej na ten temat a tak to dupa
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”