Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: JJxenon »

W DOA każdy ma juggle , natomiast co do tej postawy Janka co piszesz to się zgadzam : też mnie to wkurzało . Wystarczyła natomiast przejściówka do X z podpięciem Duala i można było grać " normalnie ;) " bo na tym od x to tragedia była .....
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: kemot722 »

Ja ćwiczę u Baymana w DOA2LE przetoczenie sie na boki (d+P+K na zewnątrz ekranu lub u+P+K w głąb ekranu) jako element taktyczny. Przydaje sie walce przeciwko postaciom brnącym do przodu, bo jak sie ładnie ustawią to można zafundować im rzuta od tyłu. Nie należy robić tego przy samym przeciwniku, bo przetoczenie kończy sie w FC, a m.in. przy Bazz'ie to gwarantowany Low Throw.

Bardzo mi sie podoba Bayman w DOA2LE, zdecydowanie bardziej niż Leon, który nie ma wspomnianego wyżej przetoczenia. Zdaje sie, że chętniej go wybieram niż początkowo Janka, ale w DOA1 nadal to Janek jest moim ulubieńcem :P
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: JJxenon »

Bayman i Leon to taka elita Komandosów ( swoją drogą nie widziałem lepszego designu niż Oni ;) ) i jedynie Dragunov ;) z Tekkena może się z nimi równać w stroju moro ;) . No ja też używałem tego przetoczenia ale jest ryzykowne ( tak jak Napisałeś dowolny niski rzut jak się pomylisz Baymanem ^^' ) . Co do Janka to ten Kogucik wymiatał już od DOA1 i jest jednym z moich największych Ulubieńców z postaci Męskich w serii DOA ( w tagu z Lei to pozamiatane :D ) . Jedynie Eina ;) stawiam wyżej od Niego .
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Arris »

kemot722 pisze:Ein to dobra broń
szczegolnie w tagu z jann-lee
nie raz mi zalazl za skore i musialem jeszcze raz nacisnac przycisk start aby kontynuowac :D
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: HooyRock »

Oen pisze:Jak wyzej kto, jak z kim i dlaczego :P

Sam jak gram w DoA to najczesciej wybiera Tine i Jana Lee (tak w tej grze sa faceci ;>) ale lubie tez Ayane i Kasumi lecz moja ulubiona postacia w tej grze jest nikt inny jak Lisa aka La Mariposa niestety wystepuje ona tylko w DoA4 (no i w DoAX ale tej gry nie wliczam bo sie troche rozni od pozostalych czesci serii DoA ;))

Taak... Dead or Alive jest grą... Bardzo ładną. Można by rzec, jest na czym oko zawiesić.
Spieranie się, która z Pań jest najładniejsza, nie ma sensu podobnie jak ocenianie ich. To rzecz gustu. Mnie osobiście, najbardziej podoba się Kasumi (wygląd) Eh te opalone rude wiewióreczki mmm... Natomiast jeśli chodzi o charakter (jeśli w ogóle można na ten temat ekstrapolować) Najbardziej pasowała by mi Hitomi. Ot taka rezolutna dziewczynka, ciesząca się życiem i wszystkim co ja otacza :). Gdyby jednak dogłębniej przeanalizować, wygląd wszystkich Pań, można by dojść (o zgrozo!) do wniosku iż są do siebie niezmiernie podobne, wszak łączy je ten sam mangowy klimat.
Cheers!
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: JJxenon »

HooyRock pisze:
Oen pisze:Jak wyzej kto, jak z kim i dlaczego :P

Sam jak gram w DoA to najczesciej wybiera Tine i Jana Lee (tak w tej grze sa faceci ;>) ale lubie tez Ayane i Kasumi lecz moja ulubiona postacia w tej grze jest nikt inny jak Lisa aka La Mariposa niestety wystepuje ona tylko w DoA4 (no i w DoAX ale tej gry nie wliczam bo sie troche rozni od pozostalych czesci serii DoA ;))

Taak... Dead or Alive jest grą... Bardzo ładną. Można by rzec, jest na czym oko zawiesić.
Spieranie się, która z Pań jest najładniejsza, nie ma sensu podobnie jak ocenianie ich. To rzecz gustu. Mnie osobiście, najbardziej podoba się Kasumi (wygląd) Eh te opalone rude wiewióreczki mmm... Natomiast jeśli chodzi o charakter (jeśli w ogóle można na ten temat ekstrapolować) Najbardziej pasowała by mi Hitomi. Ot taka rezolutna dziewczynka, ciesząca się życiem i wszystkim co ja otacza :). Gdyby jednak dogłębniej przeanalizować, wygląd wszystkich Pań, można by dojść (o zgrozo!) do wniosku iż są do siebie niezmiernie podobne, wszak łączy je ten sam mangowy klimat.
Cheers!
Faktycznie one wszystkie są do siebie niezmiernie podobne z budowy ciała , co jednak nie przeszkadza zgodzić się z tym że są pięknie wymodelowane ( tu się kłania Manga która z tego słynie a Dziewczyny z DOA czerpią z niej garściami ) . Mi też osobiście najbardziej przypadła do gustu Kasumi zaczynając od DOA na PSX + Tina ( jednak osobiście Tinę widzę w kolorze nie blond a takim jaki miała w DOA 1 )
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: HooyRock »

JJxenon pisze:
Faktycznie one wszystkie są do siebie niezmiernie podobne z budowy ciała , co jednak nie przeszkadza zgodzić się z tym że są pięknie wymodelowane ( tu się kłania Manga która z tego słynie a Dziewczyny z DOA czerpią z niej garściami ) . Mi też osobiście najbardziej przypadła do gustu Kasumi zaczynając od DOA na PSX + Tina ( jednak osobiście Tinę widzę w kolorze nie blond a takim jaki miała w DOA 1 )
Otóż to ! Modeling tychże jest prawie taki sam (co nie zmienia faktu iż stoi on na wysokim poziomie) przez co wszystkie nasze śliczne "małe kobietki" są cudowne. Ale... Tak jest też ale,
mnie osobiście bardziej podobają się dziewuszki które możemy "wyhodować" samemu w SC4.
Tam sam modeling (poza rysami twarzy) jest bardziej naturalny... Ale my tutaj nie o SC4 gadamy...

Och, bardzo chętnie zobaczył bym jeszcze Tinę w "brown" włosach... Może w DoA5... Pod X, lub Y ;)

Cheers!
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: mcl »

Ja bym z checia zobaczył customize postaci w doa5 jaki był w tekkenie 6 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaze
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 16-01-2010, 17:57

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Kaze »

A najlepiej tworzyć własną postać jak w SC3, btw. w 4 też jest?
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: mcl »

Ja nie lubie majstrować w czymś co jest perfekcyjne :P no chyba że miałbym stworzyć coś od początku :)
Obrazek
Awatar użytkownika
monstrol
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 02-02-2010, 22:35

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: monstrol »

Jeżeli chodzi o mnie, to jestem na 'nie' jeżeli chodzi o edytor postaci. Wolę, żeby Twórcy skupili się na dopieszczeniu debiutantów a nie trwonili czas na edytor. Do tej pory debiutanci byli trafni - być może po części dzięki temu.

A co do mojej ulubionej postaci, to pewnikiem by się jakaś wyklarowała, gdybym miał możliwość tłuczenia online [no i tym samym motywację do trenowania], ale przy moim w stu procentach rozrywkowym cioraniu lubię co najmniej kilku charakterów. A gdybym miał wybrać, to pewnie Helenę, gdyż zrobiła na mnie wielkie wrażenie gdy ongiś dorwałem się do DoA2.
Strona Dead Or Alive w serwisie Honmaru - zapraszam! https://doa.honmaru.pl
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: HooyRock »

monstrol pisze:Jeżeli chodzi o mnie, to jestem na 'nie' jeżeli chodzi o edytor postaci. Wolę, żeby Twórcy skupili się na dopieszczeniu debiutantów a nie trwonili czas na edytor. Do tej pory debiutanci byli trafni - być może po części dzięki temu.
Jeśli już mowa o edytorze to trzeba sprostować, jaki edytor mamy na myśli, czy jest to edytor stricte poświęcony modelingowi postaci wraz z jej ruchami i ciosami (vide Fighter Maker - PSX), taki gdzie edytujemy jeno wygląd dostępnych zawodników (najnowszy Tekken), czy może taki, jaki dostepny jest w SC4, tj. tworzenie zupełnie nowej, postaci (wygląd) oraz dobór już istniejących stylów walki dlań.

Osobiście uważam iż w przypadku DoA, edytor jaki mamy w SC4 nie sprawił by się dobrze, chodzi mi o zbyt małą liczbę stylów walki i samych postaci. Ale edytor pozwalający zaprawdę "edytować" gotową już postać... No to mogło by być ciekawe... Takie rozwiązanie podobne trochę do DoA X. Kupujemy, zdobywamy walcząc, czy w końcu sami robimy tysiące strojów dla naszych ulubionych wojowników.

Oddając w ręce graczy zaawansowane narzędzie do tworzenia własnych postaci i ciosów dlań, przedłużyło by miodność danego tytułu, aczkolwiek mogło by to również zrujnować rozgrywkę. Wyobraźmy sobie ile osób tworzyło by Alphe 152 z jej zabójczymi ciosami ;).
To doprowadzało by do absurdów, balans występujących postaci by nie istniał.
Myślę że jeśli już, to w DoA5 zobaczymy coś w rodzaju sklepu Zack'a gdzie będziemy mogli
miast durnych, itemków i awatarów (mamy własne Avatary sic! Swoją drogą lobby w DoA4 to prawdziwe social network - czasem zabawniej jest, poganiać się kotkami, pieskami etc. po chmurkach, niźli grać na lagach ;) - ot, taka dygresja), kupować miliony strojów dla naszych pań... yyy to znaczy... Wszystkich zawodników ;).

Cheers!
Awatar użytkownika
Kaze
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 16-01-2010, 17:57

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Kaze »

A tak wracając do tematu. Grę mam od wczoraj i uważam, że Helenka wymiata, a zaraz za nią Krysia. =D
Helena- Podoba mi się jej styl walki. Te obroty rękami, takie fajne dość szybkie ataki.
Christie- Jest bardzo szybka. Nim jeszcze Heleny nie odblokowałem, to jak ni grałem w story, to tylko ją wybierałem.
A jeżeli chodzi o to kogo nie lubie to Zac, boże jak ten gościu mnie dołował, kompletnie nie umiem tym czymś grać. No i nie wiem dlaczego ale Kasumi także mi do gustu nie przypadła. Reszta może być ze szczególnym uwzględnieniem Hitomi, Kokoro i Ayane. A z faciów to chyba Hayate i Gen Fu, nie umiem powiedzieć dlacfzego. Ogólnie lubię postacie, które mają wiele (efektownych) kombinacji, w miarę nie trudnych do wykonania :)
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: JJxenon »

Helenka wzbudziła mój podziw jak pierwszy raz odpaliłem DOA 2 L.E na DC . Nie spodziewałem się że blondynka tak bardzo może mi się spodobać . Nie dość że jej kostiumy C2 , C3 , C4 , C6 były zrobione ze smakiem , to modeling samej Helenki był bardzo przemyślany . Z miejsca stała się jedną moich ulubionych postaci Kobiecych z tej gry . Natomiast zasmuciło mnie to że Tinę od DOA2 zrobili całkowicie na blond , nie mogąc zobaczyć jej ciemnych włosków choć w jednym kostiumie w póżniejszych częściach ( Tak moja ulubiona Tina to ta w DOA1 w brązowych włosach , a Helenę chętnie zobaczyłbym w czarnych )
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: HooyRock »

Skoro już tak zabieramy się za marzenia... Bardzo chętnie ujrzał bym Hitomi w nieco ciemniejszych włosach (i bez różowej opaski na boga litośc!!!) oraz brązowymi/piwnymi oczyma. Mmm... Taaak... Hehe W zaciemnionym pokoju, ze świeczuszką na stoliku, leżącą na... Ups, puściłem wodze fantazji... :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”