Trzy

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Trzy

Post autor: gascan »

Arucardo - trafna definicja Polaka w sygnaturze.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Trzy

Post autor: Arucardo_1 »

moja sygnatura ma (za wyjątkiem pierwszego określenia) wydźwięk ironiczny, a takie teksty w kierunku mojego narodu mnie obrażają i są niczym innym jak zwykłym trollowaniem, więc Twój post został zgłoszony gdzie trzeba
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Trzy

Post autor: gascan »

Dopisz do sygnatury "podpierdalacz" (bez wydźwięku ironicznego).
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Trzy

Post autor: Arucardo_1 »

proszę o osta dla usera powyżej za prowokację, wulgaryzmy i obrażanie Polaków, wśród nich przede wszystkim użytkownika tego forum w postaci mnie (nazwanie mnie złodziejem jest wybitnie obraźliwe i zasługuje co najmniej na osta, jeśli nie bana)

podstawa prawna: naruszenie pkt 3, 8 i 20 Regulaminu
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Trzy

Post autor: gascan »

Podpierdalacz nie w sensie złodziej ale w sensie: donosiciel, konfident, szpicel, kapuś.
Przykro mi, że sam się tego nie domyśliłeś.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trzy

Post autor: Wawrzyn »

Arucardo zaczynam wątpić czy jest temat w którym zdanie inne od twojego nie będzie traktowane jako obraza :P Poza tym chyba nie chodziło o złodzieja :)

EDIT:
@up tego nie było jak pisałem :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Trzy

Post autor: Arucardo_1 »

Ech, trollowanie to ostatnio jakaś plaga tutaj...

Sam zacząłeś gascan więc teraz nie płacz. Jeśli wolisz, mogę Ci pocisnąć zamiast pisać do Actiona, ale póki co nie pali mi się do bycia zbanowanym. Poprowokuj mnie jednak dalej, a będę zmuszony Ci pojechać i tutaj oficjalnie ostrzegam, żeby nie było za to warnów czy innych banów.

BTW. gratuluję podejścia do życia, czyli jeśli ktoś np. by Ci się włamał do domu to nie poszedłbyś na policję aby nie być "podpierdalaczem"? Litości...


Wawrzyn - masz dziwne pojęcie nt "wyrażania swojego zdania" bo nawrzucanie komuś ani celowa prowokacja takim nie jest i nie zamierzam tego tolerować. Nie szukaj zaczepki.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”