Ogólnie o Junior's Rankingu

Stare, pozamykane tematy dotyczące rankingu oraz archiwalne tabele.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Phantom »

Pomysł rankingu jest całkiem spoko
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Jo-Jo »

Hmm....dziwne dziwne.....wogóle nie zauważyłem tego czy guard damage jest wlaczony czy wylaczony :zdziwko: ......
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: KingKY »

Mam 2 sugestie:

Jeśli ktoś kogoś wyzywa na pojedynek, wyzwany nie może odmowić, jedynie przełożyc termin rozgrywki.

Do ogolnej punktacji decydujacej o pozycji w tabeli powinno sie brać pod uwage ilość zagranych walk, żeby uniknąc sytuacji ze jakis gracz gra 100 gier z kims początkujacym i ma wysokie miejsce w tabeli :kwasny:
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: KorAs »

dobry pomysł KingKy :) Zauwazyłem ze jak raz zagram z jakimś kolesiem i wygram to juz drugi raz ze mną juz nie chce grać bo wie ze przegra :/ i wtedy słysze "a moze spara" blablabla ludzie gdzie wasze ambicje ???!!!! :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Dumian »

Ranking to od początku miały być rozgrywki otwarte, dla każdego, bez większych ograniczeń i nakazów. Ideą jest zapewnienie przede wszystkim nowym graczom sparing partnerów, co myślę udaję się bardzo dobrze.

Druga sprawa to nie da się przeprowadzić otwartych rozgrywek bez terminarza, a jednocześnie dopilnować, aby każdy grał z tymi samymi osobami, tyle samo razy i nie nabijał punktów. Zresztą całe to nabijanie pkt jest zupełnie bezcelowe, ponieważ w Rankingu nie chodzi o pozycję w tabeli (która jest tylko formalnością) tylko o dobrą zabawę i przede wszystkim łączenie aktywnych graczy w jednym miejscu. Dzięki temu nie problem jest znaleźć sobie kogoś do gry.

Wiele osób błędnie interpretuje ten ranking (i przy okazji całą ideę gry) odmawiając walki z najlepszymy (tracąc tym samym możliwość podniesienia swoich umiejętności, doświadczenia i ogrania) nabijając pkt. na najsłabszych (punktów, które tak naprawdę odzwierciedlają bardzo niewiele).

Każdy gra jak chce, pytanie tylko po co? Sami sobie na to pytanie odpowiedzcie, każdy ma własny motyw, dla którego występuje w tego typu rozgrywakach. Jedni wyniosą z nich spore doświadczenie i ogranie a inni masę małoznaczących punktów :)

Gdy nadejdzie sądny dzień wtedy jeźdźcy apokalipsy (czyt. administracja rankingu) oddzieli słabych od silnych, wiernych od niewiernych a wierzcie mi, że punkty nie będą tu grały naistotniejszej roli :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: SubZero »

Ja tam co prawda sam żadko innych pytam o grę, ale jak ktoś mnie pyta to staram się zagrać, i nie patrzę na jego pozycję w tabeli, bo co mi po tym przyjdzie. Gram (przegrywam :P ) głównie dla przyjemności i tyle (chociaż czasami lagi potrafią nieźle zirytować, ale to już inna sprawa :P ). Do pokazywania, co się naprawdę potrafi są oficjalne (doh, jak to zabrzmiało :P ) turnieje, a nie ten luźny sposób zabawy, jakim jest rank (który poza tym ma jeszcze jedną funkcję - dawanie Anie zajęcia :P ).
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Ana »

SubZero pisze: (który poza tym ma jeszcze jedną funkcję - dawanie Anie zajęcia :P ).
I mase zabawy przy tym podliczaniu^^
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: KorAs »

No Dumian dobrze wytłumaczył idee rankingu bo juz zaczeły sie przekręty na punkty bez czysto sportowej rywalizacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Phantom »

Dumian mógłbyś jeszcze wytłumaczyć w jaki sposób rozgrywa się awans z juniorów??

Napewno wielu osobom to się przyda :D
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: SubZero »

Jaki awans? Aktualnie z Juniora nie ma gdzie awansować :P Może zmieni się to jak już powstanie pełnoprawna liga, wtedy Junior Rank będzie pewnie jednym z (powtarzam: jednym z) czynników decydujących o przydziale do odpowiedniej ligi.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Dumian »

No już teraz jest i łatwo zauważyć, że wiele osób grających w rankingu jest na ligowej liście :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Phantom »

Wiec trochę wody w rzece ubedzie zanim bedzie koniec kwalifikacji do wyszszych szczeblów :kwasny:

Ale w sumie w lidze się wszystko okaże

Dumian miałeś świetny pomysł z ta ligą ponieważ jedna z ważniejszych tam rzeczy jest to że będzie można tam grać z tymi najlepszymi i się sprawdzić RESPECT!!
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Dumian »

Ostatnio widać spory zastój w rankingu, nikt nie gra, prawie nikt się nie zapisuje itd. W związku z tym pewnie niejeden z was myśli sobie, że lepiej byłoby już zamknąć ranking skoro i tak ma być liga :P Otóż do ligi jeszcze sporo czasu zostało a ranking nadal jest najlepszą formą sprawdzenia graczy i najłatwiej z niego dostać się do ligi. Z tego powodu zachęcam do gry skoro jest jeszcze czas i wolne miejsca w naszej lidze :)

Niedługo nastąpi reset wszystkich pojedynków (ale nie przed startem ligi) a osoby, które pokazały nam się w nim z dobrej strony dostały ligowe powołania :P

W przyszłości możliwe, że to właśnie ranking będzie głównym kryterium podczas naboru do 3ciej ligi.

Btw. zrobiłem dzisiaj zaległą aktualizację uczestników rankingu. Proszę również aktywnych graczy rankingowych (a są tacy? ;P) o ewentualne posty w tym temacie.

Pozdro!
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Phantom »

I to się nazywa zorganizowanie!!

Jeżeli tak dalej wszystko będzie się rozrastać to nikt nie da rady HONMARU :cwaniak:
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Sevopu
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 06-10-2006, 08:47

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Sevopu »

a wiec po tym jak zaspamowałem nie odpowiednie miejsce, skasowałem tego posta. To przenosze tą propozycję tutaj:
"proponował bym zeby ci co nie rozegrali zanego meczu nie pojawiali sie w głównej tabeli..... "
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”