Niekontrolowane ciosy. (TEKKEN 6)

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Obywatelmm
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26-12-2010, 01:14

Niekontrolowane ciosy. (TEKKEN 6)

Post autor: Obywatelmm »

Szukałem takiego tematu, ale nie znalazłem. Jeśli jest, to przepraszam i proszę o link.
Gram w Tekkena już od całkiem długiego czasu, ale nadal nie wiem, jak zrobiłem pewne dwa ruchy. W obu przypadkach grałem Dragunovem. Pierwszy raz walczyłem z Kingiem. Użył na mnie (nie pamiętam nazwy) jakby przewrotu i zaczepił się o głowę. No ok, norma. Tylko, że przejąłem inicjatywę i gruchnąłem nim o ziemię.
Druga sytuacja - przeciw Mardukowi. Użył na mnie takkle, ale zamiast po prostu sparować cios i odepchnąć przeciwnika, założyłem mu dźwignię na rękę, złamałem i wstałem. I teraz pytanie:
JAK JA TO ZROBIŁEM? Zależy mi, żeby wiedzieć, jak świadomie tego użyć. Dziękuję, jeśli ktoś pomoże.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Niekontrolowane ciosy. (TEKKEN 6)

Post autor: Mr_Editor »

przypuszczam, że to był zwykły reversal. b+1+3 albo b+2+4
ale pewien nie jestem, bo w t6 nie grałem xd
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Niekontrolowane ciosy. (TEKKEN 6)

Post autor: bartaaz »

w drugim przypadku to 1+2 i klepiesz na rękę 2,2,2,2,2 albo na nogę 1,1,1,1,1 chyba że w t6 coś się zmieniło,o pierwszym przypadku podałeś za mało danych :)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Obywatelmm
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26-12-2010, 01:14

Re: Niekontrolowane ciosy. (TEKKEN 6)

Post autor: Obywatelmm »

Sprawdziłem nazwę ciosu kinga, to był Frenkensteiner. I zwykłe wyrwanie to to nie było. On zawisł, coś zrobiłem i złapałem go za nogi, przeszedłem ze 2 kroki do przodu i schylając się trzepnąłem nim o ziemię.
Drugie to właśnie nie był przerzut (tzn. przejście z dołu na górę) i cios jak z tackle. Po prostu chwycił lecącą rękę Marduka, wyjął spod jego cielska nogi i zrobił dźwignię. Tego przejścia często używam, więc to na pewno nie to. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”