Co robię źle(tekken 6 PSP)

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Mikuuu
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 02-01-2011, 20:36

Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: Mikuuu »

Wiem, że zakładam pewnie lamerski temat, ale gram już parę miesięcy i bardzo mnie wkurza fakt, że rozkłada mnie bot z 2nd dan albo niżej na easy. Wiem to śmieszne, ale nigdy wcześnie w to nie grałem. Nie ogarniam tych komend , a postać zawsze robi nie to co bym chciał i najczęście gra kończy się na wyjściu(za słabe nerwy na to mam, jak może mnie pokonywać bot?) Gra przyprawia mnie już o szał i chyba nigdzie nie znajdę konkretnego poradnika, no chyba że ktoś jest z wrocławia to może mi pomoże :D Zazwyczaj robię jakieś combo po 3-4, ale rzadko mi wychodzi, a najbardziej wkurza mnie, że nie mogę wstać, bo bot lepszy czy ma cheat'a? Po prostu jak leżę to nie mogę nic zrobić, a najgroszy to chyba jest ten tryb na zwiększenie DMG gdy jest mało HP, bo ja mam prawie całe, ale jak uderzam to żaden cios nie zadaje w ogóle obrażeń, ciekawe co?


Pozdrawiam i sory jak założyłem niepotrzebnie ten temat, ale gram już całkiem sporo, a practice jest kompletnie nieskuteczny(dla mnie).
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: Dumian »

Jeśli szukasz konkretnego poradnika to zobacz tutaj i tutaj. Nie ma złotej rady, trzeba poćwiczyć i z czasem przyjdą rezultaty;).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Mikuuu
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 02-01-2011, 20:36

Re: Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: Mikuuu »

Ja na razie to chyba sposobem jest Dark resurrecton, bo tam w practice mogę przećwiczyć wszystkie komendy co dla mnie jest bardzo przydatne. Oby poszło z czasem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: Opyliusz »

Jak opanujesz podstawy czyli przyciski to możesz również oglądać różne ciekawe filmiki z akcjami,combosami,jugglami do takich postaci które ci przypadną do gustu na youtubie ;) Chociaż się czegoś nauczysz z tych filmików jak opanujesz komendy przycisków
Mikuuu
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 02-01-2011, 20:36

Re: Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: Mikuuu »

No bo właśnie jak zaczynam panikować(dostaję wpierdziel ;D) to mi się ręcę trzęsą jak komuś kto ma parkinsona i nie wiem co wciskam :) Mniej spiny to chyba tak na początek. Już nie wspomnę o tym, że azazel jest dla mnie duzo za trudny tak samo Jin Kazama ze swoim power-up'em w arcade mode. Ogólnie to gram Asuką, bo jak grałem i gram w dark resurrection to zakończenie dla niej było wprost epickie razem Jin'em :D To mnie zmotywowało do gry nią, jednak ona jest trochę dla mnie trudna w "obsłudze".


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: Opyliusz »

Nie każda postać jest łatwa do opanowania niestety ;] a szczególnie dla początkujących graczy
Mikuuu
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 02-01-2011, 20:36

Re: Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: Mikuuu »

Dzisiaj grałem z kolegami, którzy grają już parę ładnych lat zaczynając od Tekkena 3. Nie było tragicznie jednak dalej uważam nawalanie kółko i krzyżyk za bezsensowne. Z pewnością przydała mi się praktyka w DR na obronę, bo przegrywam głównie z tego względu, że cały czas idę do przeciwnika zamiast zadać sensowny cios, albo zadaję ich po prostu za dużo i z daleka od niego. Błędy zaczynam wyłapywać, a podobnie było jak zaczynałem ćwiczyć Krav-Magę. Z początku było do bani zupełnie jak z tekkenem, ale teraz już po 4-rech latach P5 mam i dążę do poziomu G. Asuce wbiłem dzisiaj 4-ty dan i zbiłem BOB'a z rangą mentora na perfect'a czyli jednak lekcje z DR coś dają.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: s[h/z]inden »

grasz w tekkena, gorzej być nie możę

:P
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Mikuuu
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 02-01-2011, 20:36

Re: Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: Mikuuu »

Hehe, ale dzięki PSP matma nie była nawet nudna :P Graliśmy w ostatniej ławce i zamaskowaliśmy konsolę tak, że nawet nauczycielka się nie zorientowała :D I oczywiście tłukliśmy w dark resurrection. Jinpachi taki łatwy nie jest hehehe. Mając komputer z PIII wolałem najpierw kupić sobie PSP, bo gry chodzą, mogę je zabrać i działają bez żadnych upgrade'ów. Teraz pewnie kupię w najbliższym czasie PS3 albo Xbox'a 360, jeszcze się zastanowię, ale na pewno dokupię do konsoli tekkena :) Online sobie popykam, ale pewnie i tak mnie tam zmiotą z powierzchni ziemi.


Pozdrawiam
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Co robię źle(tekken 6 PSP)

Post autor: xOlekPLx »

nie martw sie wkoncu ci sie uda ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”