Nowy dział - "Kultura japońska"

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Czy jesteś za stworzeniem działu o kulturze japońskiej?

Tak
18
78%
Nie
5
22%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: mcl »

Ana pisze:Wiecie, moze nie powinnam, ale dla mnie Honmaru dawno przestalo byc forum o bijatykach a jest po prostu jednym z ulubionych miejsc spotkan z "nickami ktore wywoluja usmiech sympatii u mnie"
O dokładnie. Jestem definitywnie nowy na forum, nie mam może jakiś większych znajomości ( w realu tylko z Edytorem, siema :P ) ale nigdy nie traktowałem tego miejsca jako forum stricte o bijatykach, tylko jako rzesza ludzi z którymi można pogadać na wiele tematów :)
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: K' »

Ta tematyka zawsze mnie interesowała i interesuje, jednakże z działem może być tak, że pewnie przetrwa początkowy okres "próbny" by później poddać się stagnacji z racji tego, że parę tematów będących częściowo w tej tematyce już na Honmaru jest: Muzyka, filmy itp. + tak jak było już wcześniej wspomniane jest to portal traktujący stricte o bijatykach. Mimo wszystko ja jeżeli lud chce to można spróbować ruszyć. W najgorszym wypadku będzie trzeba przenieść posty z działu do tych starszych lub całkowicie poddać topic kasacji, ale tak być przecież nie musi.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: eq2D »

mcl pisze: Za to rozszerzenie na kulturę wschodu okej, tylko że ponawiam swoją sugestię, że mało kto będzie tam pisał.
Teraz to ja nie kumam. W "Kultura Japonii" będą pisać osoby zainteresowane tematem, a w "Kultura Wschodu" już nie? Tzn. ci wszyscy zainteresowani, nie wiedzą że Japonia zaliczana jest do krajów dalekiego wschodu?

Aha, jest coś takiego jak http://nihonsun.net (jeden z użytkowników hona ma to w sygnaturze), więc po kiego wała taki dział na honie?

Krelian, niedobry Ty! Usunąłeś jedyną, interesującą rzecz z tego tematu! A już chciałem popierać ten dział, oż Ty! :krzeslem:
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: mcl »

eq2D pisze:Teraz to ja nie kumam. W "Kultura Japonii" będą pisać osoby zainteresowane tematem, a w "Kultura Wschodu" już nie? Tzn. ci wszyscy zainteresowani, nie wiedzą że Japonia zaliczana jest do krajów dalekiego wschodu?
Chodzi o to że mało kto będzie pisał o Chinach, Tajwanie, Koreach niż o samej Japonii, dlatego takie rozszerzenie uważam za zbędne
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: Martins »

s[h/z]inden pisze:
gascan pisze:Świetny pomysł, a s[h/z]inden mógłby być moderatorem pod działu forum Kultury Japonii - Bukkake.
ja myślę, że to powinien być [you]
Dzięki za nominację :padam: , propozycja naprawdę warta głębszego :D namysłu. Odliczajmy niecierpliwie minuty do pierwszego chluśnięcia w nowo powstałym dziale :P
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: eq2D »

E, Martin, chyba wyraźnie jest napisane:
Obrazek

Kiedy dochodzi do jakiegoś wielkiego wydarzenia, to ja ogół ludzie strzelają korkami z szampana, a później walą do samego rana. My zrobimy to samo, jeno bez korków od szampana.

Strzelnica:
Obrazek

A poważniej, to ja nadal nie wiem po co ten dział forum na honmaru, skoro jest masa innych, bardziej odpowiednich do tego miejsc.
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: s[h/z]inden »

eq! to ja rozumiem!

już idę po chusteczki.
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: mcl »

eq2D pisze:ja nadal nie wiem po co ten dział forum na honmaru, skoro jest masa innych, bardziej odpowiednich do tego miejsc.
Bo 14 osób chce mieć gdzie się wypowiedzieć na honmaru o ogólnie pojętej tematyce japonii a nie szukać innych for gdzie poziomy wypowiedzi są różne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: Action »

Z tym, że to nie jest tak, ze osoby wybierające odp. "tak" w ankiecie będą się wypowiadać oraz to nie jest tak, że osoby chcące się wypowiadać nie maja gdzie. :)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: mcl »

Obrazek

Jeżeli połowa z głosujących pozytywnie będzie się wypowiadać to już i tak będzie lepiej niż w reszcie forum
Pisałem że mają tematy ale się nie wypowiadają bo tematy są zbyt ogólne.
Czy naprawdę przez bezsensowne ponawianie tych samych kwestii chcecie zawetować to głosowanie? Bardzo dobrze. Piszcie sobie dalej, nakręcajcie spirale nienawiści. Od teraz mnie to nie obchodzi. Od tego momentu czekam na konkrety od Dumiana, jeżeli będzie pozytywnie to zabieram się do pracy nad nowym działem (tak, pracy, wolę sto razy bardziej coś robić z sensem, niż odpisywać na te same bezwartościowe posty), jeżeli nie, trudno, nie powiem że wasza strata, bo niektórym egoistom jest to na rękę ;)

Naprawdę zrobi wam to ujmę na honorze jeżeli powstanie taki dział na hon? Nie macie argumentów, wasze jedyne konkretne zdanie to 'nie bo nie, forum to jest o bitkach i basta' wypowiedziane przez użytkowników mających >75% postów w kategorii nadrzędnej "Inne". Litości...

Trudno wam by było ewentualnie olać nowy dział? Te kilka, może kilkanaście osób z hon miałoby swój cichy kącik, posty byłyby jak najbardziej konkretne, zamiast tych paru ogólników z innych tematów.

Mi się wydaję że to nie są negocjacje a decyzję i tak podejmie naczelny. Patrząc obiektywnie na wyniki ankiety, taki dział powinien powstać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: Action »

Nawet nie zastanowiłeś się nad tym co wyżej napisałem (już nie wspominając o jakiejkolwiek refleksji). Ankieta nie jest sformułowana "bede wypowiadał się na nowo powstałym dziale o japonii". Ludzie wyrażają w tym tylko to, czy im ten pomysł pasuje czy nie, części może to całkowicie wisieć i jednocześnie nie przeszkadzać dlatego głosują na "tak".

Z kolei argumenty zostały przedstawione bardzo rzeczowo, w mojej opinii jedyne co trzyma w tym momencie pomysł przy życiu to właśnie ta ankieta.

I możesz darować sobie ocenę użytkowników, bo równie dobrze można zacząć od "inicjatywy i prowadzenia czegoś przez usera na granicy bana". :)
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: psycho4rent »

Action pisze:"inicjatywy i prowadzenia czegoś przez usera na granicy bana"
No własnie, i ciesz się że ktoś na wstępie nie wyjechał z takim argumentem...
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: mcl »

Action pisze:"inicjatywy i prowadzenia czegoś przez usera na granicy bana".
Jeżeli cię to podbuduje możesz przejrzeć moje posty i wlepiać osty za łamanie regulaminu... ja nie mam mocy ci zabronić tego. Jednakże, jeżeli twierdzisz, że jest to inicjatywa 'na granicy bana' może najpierw skonsultowałbyś to ze swoim przełożonym? Dostałem wyraźne polecenia założenia takiego a nie innego tematu, ponieważ najpierw przedyskutowałem swoją inicjatywę z Dumianem, któremu wstępny pomysł się podobał i chciał znać reakcję użytkowników.

[ Komentarz dodany przez: Action: 18-01-2011, 23:05 ]
ty jesteś na granicy bana, nie inicjatywa
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: s[h/z]inden »

mcl pisze: >75% postów w kategorii nadrzędnej "Inne".
o potemkina i may z gg i sposoby gry nimi jeszcze nikt sie nie pytal, wiec czuje sie zwolniony z obowiazku.

ktos chce tutek do jakiejs postaci przetlumaczony? (ale plx, nie do tekena) ;D
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Nowy dział - "Kultura japońska"

Post autor: wf6608 »

@shinden
Ja bym prosił do czerwonego z IK :P

A co do tematu to myślę, że cóż szkodzi spróbować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”