Mortal Kombat Mythologies Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?

tak
36
84%
nie
7
16%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

kurde, wczoraj pisal Lesio....mial sie odezwac i mielim zagrac, a tu dupa.
No i zostal miszcz Subara...*WolfBogard robi uklon wymawiajac imie miszcza"
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

WolfBogard pisze:WolfBogard VS Krelian 5-1
Warunki okropne mimo gry p2p. Zeby byl mocniejszy przeciwnik to bym zrezygnowal po pierwszej walce.
Za gre dziekuje.
Czekam na pozostale osoby z grupy.
Potwierdzam. Warunki faktycznie nie najlepsze, choć miewałem już gorsze w tym turnieju. Odetchnąłem z ulgą po przegranej (druga wygrana z Wolfem przy braku ogrania byłaby podejrzana) choć z drugiej strony się nieco zawiodłem - dwie walki przegrałem praktycznie na Danger, więc tutaj mogło być różnie, a miała być miazga. Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Ważne info!

Termin na rozegranie walk grupowych przedłużam do jutra (soboty 22 stycznia) do godziny 16. Wykorzystajcie tę szansę (mowa przede wszystkim do osób z GR B), bo jutro chce już zrobić rozpiskę DE.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

KRELIAN: dwie walki przegrałem praktycznie na Danger, więc tutaj mogło być różnie, a miała być miazga.

WolfBogard: (No Offense)
Miazge to zobaczysz jak zagramy przy dobrym polaczeniu, ze Ci skarpety pospadaja i mowie to oficialnie przy swiadkach :)
Obrazek
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Doink »

WolfBogard pisze: Miazge to zobaczysz jak zagramy przy dobrym polaczeniu, ze Ci skarpety pospadaja i mowie to oficialnie przy swiadkach :)
Cóż za skromność wypowiedzi :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

Btw. w grupie C wf6608 oddaje walkowera, w sumie i tak nie zmienia to sytuacji w grupie, ale szkoda.
Udało się jednak zagrać

(Jax) wf6608 1 : 5 Dumian (Sub-Zero)

Przy okazji walki okazało się, że różne wersje Hamachi mogą mieć znaczenie, nie szło się połączyć na 0.67, ale poszło na 0.64, choć to dziwne, jednak tak było;).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Dracon77
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 12-01-2011, 00:02

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dracon77 »

WolfBogard pisze:KRELIAN: dwie walki przegrałem praktycznie na Danger, więc tutaj mogło być różnie, a miała być miazga.

WolfBogard: (No Offense)
Miazge to zobaczysz jak zagramy przy dobrym polaczeniu, ze Ci skarpety pospadaja i mowie to oficialnie przy swiadkach :)
I to się nazywa duch walki!
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

No ba....jak chce miazgi to mu ja dam! ;]
Obrazek
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

WolfBogard pisze:No ba....jak chce miazgi to mu ja dam! ;]
Miejmy nadzieje, że dotrwasz do finału :hyhy:
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Dotrwam, dotrwam...mozesz byc o to spokojny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Action »

Nie wiem jak szwagr, ale ja na jego miejscu bym miał w tym momencie taką polewkę, że żadna miazga by mi nie była potrzebna. :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

Wolf: nie unoś się tak mocno bo jeszcze Tobie skarpetki spadną ;]. Widzę, że śmiertelnie poważnie traktujesz wygraną, bo przecież ja grywam w to regularnie i trenuje godzinami, także nie dziwi mnie ten zakrojony powód do dumy! Miazgi z takim poziomem niestety już się nie doczekam – ta "intelektualna" w powyższym poście mnie w zupełności zadowala ;].

Z kolei pisanie o lagach możesz sobie oszczędzić bo wchodziło Ci praktycznie wszystko, a mi nawet wachlarz po nodze z powietrza co jest przecież arcytrudną sztuką! Wątpię zatem, żeby to aż tak mocno Ci przeszkadzało, ale nie wnikam w powody uniesienia ;].

Tak między nami, może i ja jestem inny, ale gdybym to ja trenując wygrał z kimś kto nie grywa wcale, to pewnie nigdy bym się nie wysilił na powyższy wrzut rodem z podstawówki (choć tutaj świetnie pasuje do tematyki retro), także przemyśl to proszę na przyszłość (i bierz przykład z kolegów którzy już pokazali mi co znaczy umieć grać w MK), jak już chcesz komuś mocno pojechać - choćby nieudolnie - zwłaszcza osobie, która tak intensywnie trenuje jak ja...no chyba, że tej różnicy poziomu wcale nie odczuwasz - wtedy Twoje powyższe słowa mogę poniekąd zrozumieć ;]. Oczywiście również 'no offense', ale jak chcesz to dalej ciągnąć to zapraszam na GG/PM. Jeszcze raz gratuluję wygranej i powodzenia dalej ;].

Action: Polewka? Skądże, jak widać to poważna sprawa...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: SubZero »

Gr.D
Dobry (Sub) 5:0 (Sub, Scorp) SubZero

Jednak udało się zagrać, mimo drobnych problemów z połączeniem.
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Nie przesadzajcie ;) wiadomo, że lagi muszą być i będą. Kaillera działa w ten sposób, że jak jedna osoba ma lagi, to druga również będzie je miała. Stąd jak usłyszymy J-j-j-j-j-jax to druga osoba również usłyszy zacięcie komentatora. Tylko jeden umie lepiej grać na lagach, drugi gorzej. Stąd jednemu wychodzi, drugiemu nie. Turnieje online są zabawą. Prawdziwą rywalizację zrobimy na zlocie, gdzie lag będzie wynosił "0" i tam można się spinać przy piwku :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

Adept: przesadą w tym przypadku jest pisanie "przesada" w liczbie mnogiej. Ja tu widzę tylko pojedynczy przypadek ;]. Od początku traktuje ten cykl turniejów 4fun - robię to przede wszystkim dla ludzi a nie dla siebie - i nawet lagi mnie nie rażą specjalnie - są i mam przegrać to trudno. Z drugiej jednak strony rozumiem, że ktoś może to traktować poważniej (w końcu nagroda jest konkretna), ale są pewne granice, których przekroczenie w powyższy sposób może tylko świadczyć o danej osobie. Nie wiem, może to ta świadomość, że pomimo braku ogrania 'daje rady' może kogoś boleć? Hmmm wątpię ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dobry »

Adept pisze:Nie przesadzajcie ;) wiadomo, że lagi muszą być i będą. Kaillera działa w ten sposób, że jak jedna osoba ma lagi, to druga również będzie je miała. Stąd jak usłyszymy J-j-j-j-j-jax to druga osoba również usłyszy zacięcie komentatora. Tylko jeden umie lepiej grać na lagach, drugi gorzej. Stąd jednemu wychodzi, drugiemu nie. Turnieje online są zabawą. Prawdziwą rywalizację zrobimy na zlocie, gdzie lag będzie wynosił "0" i tam można się spinać przy piwku :D
Dobrze prawi:) Na zlocie wszystko się rostrzygnie:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”