Kilka pytań odnośnie tekken 6 ...ghost battle...

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
urzas
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05-02-2011, 09:58

Kilka pytań odnośnie tekken 6 ...ghost battle...

Post autor: urzas »

Witam serdecznie wszystkich.
Na tekken 6 gram już od jakiegoś czasu
Głownie grywam online na ps3
Teraz zacząłem pogrywać sobie w T6 na PSP
Mam kilka pytań które mnie nurtują i gdyby ktoś mógł mi udzielić odpowiedzi na nie to będę wdzięczny :)

1 ) Gram na ghost battle i już zdobyłem rangę Tekken god,posiadam ponad 90,1 % skuteczności.
O co w ogóle chodzi w tej opcji "ghost battle" ?
Z kim ja tam tak naprawdę gram? Z kompem czy z takimi samymi graczami jak ja?
W sumie nie mam podłączonej konsolki do neta więc chyba nie moge grać z ludźmi ,ale zastanawia mnie fakt że moi przeciwnicy podczas ponad tysiąca walk nauczyli się blokować moje ciosy ,tak jakby to były istoty rozumne:)

2 ) Czytałem coś o wysyłaniu i zciąganiu"duszków" ale nie wiem zbytnio o co chodzi:)
Czy moglby mnie ktos oswiecic?:)

3 ) Czy istnieje jakis ranking w sieci ,w którym moge pochwalić się swoimi osiągnięciami w T6 na psp?

Za wszystkie fachowe odpowiedzi z gory dziekuje
Pozdrawiam
Made in Polska
KBB

Re: Kilka pytań odnośnie tekken 6 ...ghost battle...

Post autor: KBB »

urzas pisze:Witam serdecznie wszystkich.
Na tekken 6 gram już od jakiegoś czasu
Głownie grywam online na ps3
Teraz zacząłem pogrywać sobie w T6 na PSP
Mam kilka pytań które mnie nurtują i gdyby ktoś mógł mi udzielić odpowiedzi na nie to będę wdzięczny :)

1 ) Gram na ghost battle i już zdobyłem rangę Tekken god,posiadam ponad 90,1 % skuteczności.
O co w ogóle chodzi w tej opcji "ghost battle" ?
Z kim ja tam tak naprawdę gram? Z kompem czy z takimi samymi graczami jak ja?
W sumie nie mam podłączonej konsolki do neta więc chyba nie moge grać z ludźmi ,ale zastanawia mnie fakt że moi przeciwnicy podczas ponad tysiąca walk nauczyli się blokować moje ciosy ,tak jakby to były istoty rozumne:)

2 ) Czytałem coś o wysyłaniu i zciąganiu"duszków" ale nie wiem zbytnio o co chodzi:)
Czy moglby mnie ktos oswiecic?:)

3 ) Czy istnieje jakis ranking w sieci ,w którym moge pochwalić się swoimi osiągnięciami w T6 na psp?

Za wszystkie fachowe odpowiedzi z gory dziekuje
Pozdrawiam
1) Grasz ze zwykłym CPU.
2) Wydaje mi się, że jeśli masz dostęp do neta to możesz uploadować swoje ghosty i jednocześnie pobierać postaci innych.
3) Na PS3 istnieje, ale na PSP nie bardzo, ponieważ tam możne nabić Tekken Goda na zwykłym CPU, a na PS3 wymagana o tą rangę jest walka z prawdziwymi graczami online.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”