HELP CO TO ZA GRA

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Pawel24bb
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31-03-2011, 21:37

HELP CO TO ZA GRA

Post autor: Pawel24bb »

Witam i proszę o pomoc.
Poszukuję pilnie tytułu bijatyki 3d w którą grałem około 10-15 lat temu na automatach.
Sprawa nie jest łatwa, a temat męczy mnie już dość długo. Wiem że ta gra nie była chyba zbyt popularna na konsolach ale na automacie w moim mieście była oblegana. Nie pamiętam zbytnio szczegółów dlatego zdecydowałem się spytać ekspertów. Normalnie nie mogę spać w nocy przez to że nie mogę przypomnieć sobie tytułu, POMÓŻCIE ZATEM. Oto co pamiętam.
1. Był chyba rok 1996-1997 jak w to grałem. Gra była na pewno wydana przed Soul Blade, bo jak SB wszedł do salonów to wszyscy przestali w to grać i rzucili się na nowego hita Namco.
2. Była na pewno 3D. Areny były chyba okrągłe choć nie pamiętam dokładnie.
3. Walka była raczej wręcz, bez broni, choć nie jestem pewny czy niektóre postacie nie były w nią wyposażone.
4. Gra była bardzo dynamiczna, przypominała tekkena ale była szybsza, postacie raczej stały twardo na ziemi i nie wykonywały za wysokich skoków.
5. Wykonywało sie dość długie combosy, więcej walcząc rękami niż nogami.
6. Dało sie wykonac cos w rodzaju "mocy przybywaj!" wtedy chyba migało coś na kształt burzy, efekt podobny coś jak w bloody roar, a nasza postać zyskiwała więcej mocy i zadawała mocniejsze ciosy.
7. Wiem ze moja ulubiona postać, gdy włączyło się ten tryb zwiększenia mocy, zmieniała się w ten sposób ze "świeciły sie jej ramiona", tak jakby płonęły czy coś.
8. Wiem że była arena z zimową scenerią, nie wiem czy czasem nie boss tam był, w ogóle boss kojarzy mi sie z lodem i krainą skutą lodem ale dawno to było moze mi sie zdaje coś.
9. Wiem że nie była to zadna z czesci Tekken, Toshinden, Soul Calibur, Bloody Roar, Virtua Fighter, Last Bronx, Street Fighter, War Gods, Bio Freaks, MK. Te tytuły mozna wykluczyc.
10. Tryb ze zwiększeniem mocy aktywowało sie przez jednoczesne wcisniecie 3 klawiszy.
11. Postacie w tej grze były na pewno dość realistyczne, jak Tekken,VF,SB. Na pewno zadne rysunkowe, graficznie na poziomie Tekkena 1, troche gorzej niz SB, ale bardzo dobra płynna animacja.
12. Mam jeszcze jedno skojarzenie, ale nie wiem czy to nie z inną grą, wydaje mi sie ze jedną z postaci był człowiek-małpa, bardzo zwinny, nieprzewidywalny.
13. Na pewno były 2-3 kobiety, jakas bardzo drobna chinka na wzór Seung Miny czy Taki z SoulBlade, niestety nie pamiętam żadnego imienia postaci nie wiem jakim cudem.
14. Ta gra chyba nie została zrobiona na konsole ale nie wiem.
Pamiętam jak przez mgłę a fajnie byłoby odnaleźć tą gierę i zagrać kiedyś w nią. Jak mi ktoś pomoże bedę strasznie wdzięczny.


Przepraszam ze 2 gi raz ten sam post ale tu chyba bardziej pasuje.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: HELP CO TO ZA GRA

Post autor: SubZero »

Hmmm. Może Rival Schools? To chyba jedyna bitka 3D niewymieniona przez ciebie, która wyszła przed Soul Edge.
Pawel24bb pisze:12. Mam jeszcze jedno skojarzenie, ale nie wiem czy to nie z inną grą, wydaje mi sie ze jedną z postaci był człowiek-małpa, bardzo zwinny, nieprzewidywalny.
Raizo ? :D
Pawel24bb
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31-03-2011, 21:37

Re: HELP CO TO ZA GRA

Post autor: Pawel24bb »

Nie przyjacielu, to nie jest Rival Schools, tamta gra była mroczniejsza, nie animowana, bardziej real, raczej bez zadnej mangi. Styl gry był podobny jak to co mi podesłałeś, dynamika też, tyle że tak sie duzo nie skakało, podobny był tez motyw z gromadzeniem energii. Gra była na bank z czasów SoulEdge i Tekkena2, moze troszke wczesniejsza ale niekoniecznie. Chyba za mało szczegółów podałem, ale pamiętam to jak za mgłą.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: HELP CO TO ZA GRA

Post autor: SubZero »

Może to?
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: HELP CO TO ZA GRA

Post autor: eq2D »

Obrazek
Pawel24bb
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31-03-2011, 21:37

Re: HELP CO TO ZA GRA

Post autor: Pawel24bb »

TAK TAK TAK TAK, to była gra Heavens Gate!!!!!!!!!
DZIĘKI!!!!! Juz wale na Youtuba pooglądać, a popołudniu szukam do ściągnięcia z neta!
Raz jeszcze dziękuję!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”