[MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: xOlekPLx »

caradolph pisze:Zanim zaczniemy mam zaglebistą prośbę do netherrealm........................OSŁABIĆ TEGO NIUCHANEGO RAIDENA!!!!


EDIT:
btw proponuje banować "fajterów", którzy jadą przez większość walki tego samego specjala przede wszystkim "superman" od raidena itp
ty tez bez przerwy robisz linke scorpionem ;)
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

xOlekPLx pisze:
caradolph pisze:Zanim zaczniemy mam zaglebistą prośbę do netherrealm........................OSŁABIĆ TEGO NIUCHANEGO RAIDENA!!!!


EDIT:
btw proponuje banować "fajterów", którzy jadą przez większość walki tego samego specjala przede wszystkim "superman" od raidena itp
ty tez bez przerwy robisz linke scorpionem ;)
Dobry joke :rotfl: chodź zagrać ;)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: WolfBogard »

Jesli chodzi o speciale Raiden/Scorpion to w obu przypadkach jest to karane. Wystarczy zablokowac i wsadzasz kare. Jesli ktos spamuje torpeda czy linka to bardzo latwo go rozp....walic. Gorzej jak ktos zaczyna myslec i tego nie robi - z takim przeciwnikiem jest trudniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

obczaiłem, że torpedę trzeba blokować i że jest karalna na full combo, ale nic nie jest na tyle szybkie żeby ja tzw. "przegonić"

EDIT: Czy to nie jest trochę offtop ?
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: KRELIAN »

Trochę tak, ale póki co trzymacie normę. Liczę na przynajmniej podobną częstotliwość postów z wpisanym wynikiem i komentem odnośnie walk turniejowych na czas ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: xOlekPLx »

zasmuce cie ;) to nie był joke ..
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

zasmucę cię...........nie spamię i nie nadużywam linki
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
johnny11fingers
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 20-04-2011, 11:07
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: Mortal Kombat, Tekken 6, SFIV
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: johnny11fingers »

Bazując na osobistym doświadczeniu i kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu walkach) stoczonych z cardolphem, śmiało mogę potwierdzić, że nie nadużywa linki (używa jej mądrze), a jego Scorp zyskuje z każdym pojedynkiem. Z resztą obi się offtop...
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: WolfBogard »

No js dzis zagralem z caradolphem...

Narazie wstrzymam sie od wylewania wrazen po tych kilku walkach...

Powiem tylko jedno, ze wprost ubustwia sie teleportowac...
Normalnie po paru walkach to jak by jadac autostrada do Niemczech sluchajac jednego kawalka ktory by sie przewijal co 2/3 utwory....
Just love that bit!
Obrazek
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: xOlekPLx »

WolfBogard pisze:No js dzis zagralem z caradolphem...

Narazie wstrzymam sie od wylewania wrazen po tych kilku walkach...

Powiem tylko jedno, ze wprost ubustwia sie teleportowac...
to Także prawda ;) dodając przy tym tą przekleta linke, a jak sie zapytalem czy jest tego swiadomy ze naduzywa troche tego to odpisal ze gra scorpionem polega na teleporcie i lince. ;)
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: WolfBogard »

xOlekPLx pisze:To odpisal ze gra scorpionem polega na teleporcie i lince. ;)
Takich kiedys sie nazywalo "wannaBe"

Poznalem troche ludzi grajacych na Arcade'ach. Pozniej fala konsolowa to samo... w sumie to kilka ladnych lat.
Moge powiedziec, ze ludzie ktorzy graja dziela sie na pare grup.
Nie bede tu wymienial wszystkich - wymienie jedna.

Grupa ludzi ktorzy graja najlatwiej jak sie da aby wygrywac - daje im to satysfakcje i poczucie "I Am good"

W wiekszosci przypadkow nie rozwija/podnosza skilla i zludzenie szybko znika, wtedy czlowiek zdaje sobie sprawe, ze tak naprawde nie ma wiele wspolnego z gra ani z ludzmi ktorzy zaliczaja sie do "graczy" I wtedy albo dochodzi to do niego i zaczyna ciezko trenowac, uczyc sie jak naprawde wygrywac wykorzystywaac postac w 100%.......albo odpuszcza i idzie grac tam gdzie jeszcze nie zostal rozpracowany i dalej cieszy sie iluzja.

A ty kolego xOlekPLx, nie przejmuj sie....znajdz sobie postac lub dwie ktore Ci podchodza. Opanuj je...a pozniej juz bedzie trzeba nie wiele aby sobie poradzic z ciaglym teleportem i linka - trust me ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

xOlekPLx pisze:
WolfBogard pisze:No js dzis zagralem z caradolphem...

Narazie wstrzymam sie od wylewania wrazen po tych kilku walkach...

Powiem tylko jedno, ze wprost ubustwia sie teleportowac...
to Także prawda ;) dodając przy tym tą przekleta linke, a jak sie zapytalem czy jest tego swiadomy ze naduzywa troche tego to odpisal ze gra scorpionem polega na teleporcie i lince. ;)
Po pierwsze: gdybym miał ci pisać na czym polega gra Scorpionem na PSN na padzie to bym zdechł zanim bym napisał wszystko. "Zexowany" teleport jest praktycznie niekaralny, niestety jeszcze nie do końca opanowałem jego używanie i zazwyczaj wchodzi mi normalny bo nie wszedłem z R2 na czas. Staram się oduczyć jak to WolfBogard powiedział................"Ubóstwiania teleportów", gdyż dobry gracz wchodzi tam z full combo i lipa, zbieram przyn. 25 % krechy. Linka, której Olek się tak uparł to też niezbyt opłacalny interes, gdyż łatwo ją przeskoczyć. Na bloku jest w miarę, alę jak totalnie nie trafi to lajtowo full combo skarze "Ślepego Getoverhere'a" tak samo jak w przypadku zablokowanego teleportu. Na razie nie powiem ci Olek co to jest ta prawdziwa gra scorpem, bo gram ledwo tydzień z hakiem i jeszcze dopracowuję skill i w ogóle. To jest pierwszy mortal, w którego zacząłem więcej grać ( z całym szacunkiem dla starych mortali (MK2 Hell Yea good)). Następnym razem jak zagramy Wolf to myślę, że bedę starał się już oduczać teleportu tu i tam. Do następnego ;)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Lashimar
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 27-08-2009, 08:38
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: SUPER STREET FIGHTER 4 (TEAM)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: Lashimar »

Walcząc ze zmęczeniem w ciągu wykonywania 24 h.zlecenia, chętnie dowiedziałbym się co od mojego rywala jednej rzeczy. Czy uda się nam zawalczyć w narzuconym terminie?
Może bierze mnie na "niepewność" i dlatego nic nie odpisał/odpowiedział na moje 4 wiadomości.
Albo jest typem oszczędnym w słowach i samo przyjęcie mojego zaproszenia do znajomych oznacza, że będzie jutro do południa czekał na mnie gotowy do pojedynku.
Jak nie przy konsoli to w pracy przy komputerze - mój osobisty Technotriller
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: WolfBogard »

No trzymam za slowo....zobaczymy jak sie sprawdzisz w turnieju.
Obrazek
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: xOlekPLx »

caradolph, to także jest mój pierwszy mortal i jeszcze przy przegrywaniu nie umiem czasami opanowac emocji tak jak w tekkenie. Pisząc o tej lince itd. nie mialem zamiaru dązyc do kłótni tylko hmm... dązyc do tego abys spróbowal w jakis sposób tą linke i teleporta ogarnąc ;) . Ja nie mówie ze jestem nie wiadomo jakim mistrzem bo za takiego sie nie uwazam ale staram się używac kazdego hita, kazdego speciala tak aby nie wyglądalo to na nadmierne jego używanie.

WolfBogard pisze:
xOlekPLx pisze:To odpisal ze gra scorpionem polega na teleporcie i lince. ;)
Takich kiedys sie nazywalo "wannaBe"

Grupa ludzi ktorzy graja najlatwiej jak sie da aby wygrywac - daje im to satysfakcje i poczucie "I Am good"

W wiekszosci przypadkow nie rozwija/podnosza skilla i zludzenie szybko znika, wtedy czlowiek zdaje sobie sprawe, ze tak naprawde nie ma wiele wspolnego z gra ani z ludzmi ktorzy zaliczaja sie do "graczy" I wtedy albo dochodzi to do niego i zaczyna ciezko trenowac, uczyc sie jak naprawde wygrywac wykorzystywaac postac w 100%.......albo odpuszcza i idzie grac tam gdzie jeszcze nie zostal rozpracowany i dalej cieszy sie iluzja.

A ty kolego xOlekPLx, nie przejmuj sie....znajdz sobie postac lub dwie ktore Ci podchodza. Opanuj je...a pozniej juz bedzie trzeba nie wiele aby sobie poradzic z ciaglym teleportem i linka - trust me ;]
PS. a co do tej wypowiedzi powiem jedno, bardzo mądre slowa :)
Zablokowany

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”