[MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: KRELIAN »

Lashimar pisze:Walcząc ze zmęczeniem w ciągu wykonywania 24 h.zlecenia, chętnie dowiedziałbym się co od mojego rywala jednej rzeczy. Czy uda się nam zawalczyć w narzuconym terminie?
Może bierze mnie na "niepewność" i dlatego nic nie odpisał/odpowiedział na moje 4 wiadomości.
Albo jest typem oszczędnym w słowach i samo przyjęcie mojego zaproszenia do znajomych oznacza, że będzie jutro do południa czekał na mnie gotowy do pojedynku.
Wezmę tego posta pod uwagę, choć obawiam się że cały turniej będzie dość syty - już 3 osoby raczej bankowo nie zagrają...

---

Co do turnieju na PS3 to znów muszę go przełożyć, ale myślę, że już ruszymy z nim 26 maja w czwartek.

Powód: http://ie.playstation.com/home/news/art ... cale=en_IE
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

xOlekPLx pisze:caradolph, to także jest mój pierwszy mortal i jeszcze przy przegrywaniu nie umiem czasami opanowac emocji tak jak w tekkenie. Pisząc o tej lince itd. nie mialem zamiaru dązyc do kłótni tylko hmm... dązyc do tego abys spróbowal w jakis sposób tą linke i teleporta ogarnąc ;) . Ja nie mówie ze jestem nie wiadomo jakim mistrzem bo za takiego sie nie uwazam ale staram się używac kazdego hita, kazdego speciala tak aby nie wyglądalo to na nadmierne jego używanie.



Emocje zawsze mi towarzyszą podczas grania w jakąkolwiek grę i nie dziwię się jak przegram z gościem DOBRYM gościem a zaważy na tym 1 % życia ( nomine666 pozdro :D :padam: ) i powiem magiczne słowo klucz co to po nim czasem chciałbym pada rozp...........walić. Ja też nie mam zamiaru dążyć do żadnej kłótni, gdyż zawsze gram czysto for fun ( nie gramy tutaj o własne życie no nie? :D). Liny używam praktycznie tylko w combach a jak już to bardzo rzadko normalnie, ale to w sumie tylko i wyłącznie dla tego by urozmaicić styl gry. Teleport-damn jak nie wezme się za to R2 to bedę głupio zbierał na bloku. Ogarniam powoli, ale skutecznie eliminuje. Jestem jeszcze na takim poziomie, że nie zdziwię się jak z grupy nie wyjdę i gnój...... gram dalej.....fun przede wszystkim i nic więcej, o to chodzi w bijatykach ( co jakiś czas zdarza mi się spotkać nadzianego arcade'owca). Teleportu zexowanego używam najczęściej ( nie powiem w jakich zagraniach sytuacyjnych ;), w sumie Wolf np juz chyba wie). Gdyby nowy mortal to była głównie gra na ziemi to byłoby bardziej przybliżone do tych starszych mortali



Meh znowu się coś skopciło im chyba. Ale to krótki okres czasu. Good luck everyone
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
hip1987
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 03-05-2011, 14:00
Ogrywam: Mortal Kombat
Kontakt:

turniej motal

Post autor: hip1987 »

Ludzie kiedy jest turniej???
Krzymo
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 14-09-2007, 21:50
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: Krzymo »

Lashimar pisze:Walcząc ze zmęczeniem w ciągu wykonywania 24 h.zlecenia, chętnie dowiedziałbym się co od mojego rywala jednej rzeczy. Czy uda się nam zawalczyć w narzuconym terminie?
Może bierze mnie na "niepewność" i dlatego nic nie odpisał/odpowiedział na moje 4 wiadomości.
Albo jest typem oszczędnym w słowach i samo przyjęcie mojego zaproszenia do znajomych oznacza, że będzie jutro do południa czekał na mnie gotowy do pojedynku.
Hi,

odpisałem Ci na maila wczoraj wieczorem. Nie wiem, co się stało, że o tym nie wiesz. Czy nie doszedł, czy leży gdzieś w skrzynce spamowej. Dziś odpisałem w Xbox live, więc może jakoś się dogadamy. Problem jest taki, że Tobie chyba bardziej pasują ranki (powiedzmy), a mi wieczory. Rano niestety siedzę w robocie i obawiam się, że ciężko będzie to zmienić. W grę wchodziłby ewentualnie weekend, ale to już po terminie, więc sytuacja jest patowa.
Lashimar
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 27-08-2009, 08:38
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: SUPER STREET FIGHTER 4 (TEAM)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: Lashimar »

Cześć. Mail nie doszedł. Pisz gdzie możesz aby uniknąć powtórki nieporozumień. Akurat ja ciągle robię nocki po 12h. albo je odsypiam.
Jak dostaniemy aprobatę Admina to umówmy się na niedzielę.
Tylko zagrajmy do południa, bo w ten sam dzień łatwiej będzie umówić się z kolejnym zaległym już fighterem. :spi:
Jak nie przy konsoli to w pracy przy komputerze - mój osobisty Technotriller
Lashimar
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 27-08-2009, 08:38
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: SUPER STREET FIGHTER 4 (TEAM)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: Lashimar »

W MK jest opcja grania tag team online na 2 graczy ale z tej samej konsoli.
Czy mogę zaprosić znajomego do kooperacji a potem czekać na wyzwanie przez inne drużyny albo zapraszać innych do walki na 3-4 osoby siedząc w gameroom?
Jak nie przy konsoli to w pracy przy komputerze - mój osobisty Technotriller
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: KRELIAN »

Rozpoczynamy turniej Mortal Kombat na PS3

Grupy - bezpośredni link

Wyniki zapisujemy (wygrany) i potwierdzamy (przegrany) w systemie turniejowym oraz na forum.

Jeśli ktoś ma problem z kontaktem z przeciwnikiem to proszę to zgłaszać odpowiednio wcześniej w tym temacie.

Czas na rozegranie walk grupowych ustalam do niedzieli 5 czerwca do 23:59.

Powodzenia!

---------

X360:

Lashimar i Krzymo - póki co jesteście jedynymi zainteresowanymi w tym turnieju także nieźle. Jeśli do końca tygodnia nic nie ruszy, to najzwyczajniej podziękujemy z tym turniejem.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Krzymo
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 14-09-2007, 21:50
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: Krzymo »

Albo zagramy od razu final ;). Ile tam mamy do podzialu? 100k $?
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

jeśli wyjdę z grupy (dajmy na to) to mam małe problemo. Otóż jadę potem na tydzień i nie będę miał jak rozgrywać DE a chciałbym grać. Dało by radę jakoś to DE przedłużyć na wszelki wypadek, gdyż wątpie że w czasie wyjazdu bedę mógł grać ?
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
bronku
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06-05-2011, 06:27
Ogrywam: MORTAL KOMBAT
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: bronku »

MOJA GRUPA .. DZIS ODDAJE WAS DO ZNAJOMYCH I GRAMY !!!!


VoiteQ vs. bronku
painfactory vs. bronku
bronku vs. Manior
bronku vs. Vol
bronku vs. Nettle
bronku vs. hunk09
bronku vs. KBB
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: WolfBogard »

caradolph pisze:jeśli wyjdę z grupy (dajmy na to) to mam małe problemo. Otóż jadę potem na tydzień i nie będę miał jak rozgrywać DE a chciałbym grać. Dało by radę jakoś to DE przedłużyć na wszelki wypadek, gdyż wątpie że w czasie wyjazdu bedę mógł grać ?

Wiesz powiem Ci, ze biorac pod uwage, ze jest w tym turnieju mnustwo nowych ludzi ktorych nie znamy (i mlodych) to wcale bym sie nie zdziwil jesli te grupy by trwaly z dobry tydzien, ale znajac Kreliana nie da sobie na glowe nasrac i beda lecic walkowery. Na pewno przesunac o tydzien DE sie nie da ze wzgledu na sam takt zawieszenia gry na 7 dni - ludzie moga sie zniechecic - zeby to byl semi-final to za pewnie bylo by to mozliwe.
Obrazek
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: August »

ja nie grałem nigdy w MK i chce cie dowiedzieć czy jest MK tag. jest ?
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

WolfBogard pisze:
caradolph pisze:jeśli wyjdę z grupy (dajmy na to) to mam małe problemo. Otóż jadę potem na tydzień i nie będę miał jak rozgrywać DE a chciałbym grać. Dało by radę jakoś to DE przedłużyć na wszelki wypadek, gdyż wątpie że w czasie wyjazdu bedę mógł grać ?

Wiesz powiem Ci, ze biorac pod uwage, ze jest w tym turnieju mnustwo nowych ludzi ktorych nie znamy (i mlodych) to wcale bym sie nie zdziwil jesli te grupy by trwaly z dobry tydzien, ale znajac Kreliana nie da sobie na glowe nasrac i beda lecic walkowery. Na pewno przesunac o tydzien DE sie nie da ze wzgledu na sam takt zawieszenia gry na 7 dni - ludzie moga sie zniechecic - zeby to byl semi-final to za pewnie bylo by to mozliwe.
Niestety wolf masz rację. Raczej będzie biednie i tak czy siak zakonczę turniej na grupach. Chyba że wyczaję sposób na granie w czasie wyjazdu.l

Poza tym mam pytanie. Do kreliana od którego bym prosił o szybką odpowiedź. ( Z góry dzięki ). Otóż w regulaminie honmaru dotyczącym tej gry jest zasada do 5 wygranych 3-RUNDOWYCH walk. Jak się nie będzie dało na online ustawić trzech rund to gramy na dwie czy jak?
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Crono
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 07-03-2009, 21:29
Lokalizacja: Częstochowa/Opole
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: Crono »

3-rundowe walki znaczą to że musisz wygrać 2 z 3 rund.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

Dobra ok . Przeoczyłem hasło "ustawienia domyślne gry", czyli gramy do 2 wygranych rund
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Zablokowany

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”