UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Czy krelian połknął kij?

tak
0
Brak głosów
jasne że tak
2
40%
połknął 5 kijów
1
20%
nie, po prostu był gnębiony w szkole i na studiach
2
40%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Arucardo_1 »

Uwaga uwaga, żarty na forum zostały zakazane bo każdy żart śmiertelnie obraża KRELIANAAAAA!

ciekaw jestem, czy to wrodzone sztywniactwo, nabyte sztywniactwo czy kompleksy?
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: mg1987 »

Nie wiem o co poszło (i nie chcę wiedzieć), ale żartować trzeba z umiarem i umiejętnie.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Arucardo_1 »

W największym skrócie: Krelian napisał, że wygryzł Actiona z junioradminowania, na co ja, że zapewne po to, żeby sprzedać Honmaru Niemcom, wszak jest Szwabem z Opolszczyzny (kto choć raz był w Opolu ten wie o co chodzi, kto nie był to niech sobie poczyta w internecie). Przytyk z mojej strony to był leciutki, wręcz delikatne muśnięcie. Krelian zrewanżował się usunięciem moich postów i warnem czym stracił resztki szacunku w moich oczach. Kompleksy to przykra sprawa :)


Żarty są zakazane, teraz pewnie dostanę bana za powyższe i za to co w shoucie więc żegnaj MG, miło było poznać :D


ps. właśnie zauważyłem, że napisałeś, że NIE chcesz wiedzieć :P my bad, mam nadzieję, że wybaczysz (nie to co krelian który się o wszystko focha od razu)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Martins »

Nie wiem, czy Krelian jest narodowości polskiej czy niemieckiej, jak z Nim grałem w MK, to wydawał się solidny, dlatego możliwe, że mógł poczuć się obrażony tym epitetem ;)
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Arucardo_1 »

Tak w sumie to ciekawi mnie jak na podstawie samej gry online z nim to wywnioskowałeś ale spoko :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: August »

a nie mogli byś cie zagrać w MK i tam wyładować swoją złość ?? ja tak robię z kolegami w tekkena :)
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: mcl »

Obrazek
Dumian, oszczędź nasze cierpienie i dodaj opcję ignoruj użytkownika...
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Komandos »

Nazywanie kogoś Szwabem samo w sobie jest obraźliwe, to prawie tak jakbyś nazwał kogoś chujem. Arucardo jeśli obrażanie kogoś uważasz za żart to fajnie masz w domu :P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Arucardo_1 »

Komandos pisze:Nazywanie kogoś Szwabem samo w sobie jest obraźliwe, to prawie tak jakbyś nazwał kogoś chujem. Arucardo jeśli obrażanie kogoś uważasz za żart to fajnie masz w domu :P

Posłuchaj mnie uważnie, nieskończenie wynędzniały biedaku: ja twojej rodziny nie obrażam. Ogólnie pojazdy po rodzinie są dowodem tylko i wyłącznie na dziecinność i nędzę tego który je stosuje. Idź ustawić się w kolejce po obiadek albo ciuchy z caritasu.

August pisze:a nie mogli byś cie zagrać w MK i tam wyładować swoją złość ?? ja tak robię z kolegami w tekkena :)
MK jest słaby.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: caradolph »

mcl pisze:Obrazek
Dumian, oszczędź nasze cierpienie i dodaj opcję ignoruj użytkownika...
O kogo ci mcl chodzi ?

aby nie było offtopu. Na kij zakładasz nowy temat i to jeszcze tak porżnięty że po prostu.................... weź sie arucardo schowaj. Peace ma być. a ty tutaj odstawiasz szambo tylko dlatego że ktoś w twoim mniemaniu jest sztywny. Mimo iż ja np nie jestem sztywniakiem to wkurzył bym się ostro gdyby ktoś nazwał mnie szwabem. Na ch*j ci ta ankieta? Myślisz że ktoś pójdzie za tobą i zacznie odstawiać kapucyna tylko dlatego że reakcja kreliana była taka a nie inna. Zastanów się człowieku nad tym że czasami nie widzisz tego ze w swoich słowach przeginasz. Jeszcze robisz to z taką premedytacją jakby określenie szwab i jego reakcja oznaczała to że zrobił coś mega evil np. Powybijał całe miasto albo nie wiem co...... w każdym razie nie wszyscy są tacy jak ty i niech to wreszcie dojdzie do twojej łepetynki ;). Jedni sztywni a może nie do końca drudzy tak wyluzowani jak hell i nic. Ludzie żyją i mają się dobrze. Ktoś się na ciebie wkurzył a ty od razu musisz za przeproszeniem pierdolnąć temat i jeszcze ankieta do tego. Myślisz że wszyscy będą z tego piali i zdobędziesz respect albo co. Wrong way man .
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Arucardo_1 »

caradolph pisze:
mcl pisze:Obrazek
Dumian, oszczędź nasze cierpienie i dodaj opcję ignoruj użytkownika...
O kogo ci mcl chodzi ?

aby nie było offtopu. Na kij zakładasz nowy temat i to jeszcze tak porżnięty że po prostu.................... weź sie arucardo schowaj. Peace ma być. a ty tutaj odstawiasz szambo tylko dlatego że ktoś w twoim mniemaniu jest sztywny. Mimo iż ja np nie jestem sztywniakiem to wkurzył bym się ostro gdyby ktoś nazwał mnie szwabem. Na ch*j ci ta ankieta? Myślisz że ktoś pójdzie za tobą i zacznie odstawiać kapucyna tylko dlatego że reakcja kreliana była taka a nie inna. Zastanów się człowieku nad tym że czasami nie widzisz tego ze w swoich słowach przeginasz. Jeszcze robisz to z taką premedytacją jakby określenie szwab i jego reakcja oznaczała to że zrobił coś mega evil np. Powybijał całe miasto albo nie wiem co...... w każdym razie nie wszyscy są tacy jak ty i niech to wreszcie dojdzie do twojej łepetynki ;). Jedni sztywni a może nie do końca drudzy tak wyluzowani jak hell i nic. Ludzie żyją i mają się dobrze. Ktoś się na ciebie wkurzył a ty od razu musisz za przeproszeniem pierdolnąć temat i jeszcze ankieta do tego. Myślisz że wszyscy będą z tego piali i zdobędziesz respect albo co. Wrong way man .

ojej
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Martins »

Arucardo pisze:Tak w sumie to ciekawi mnie jak na podstawie samej gry online z nim to wywnioskowałeś ale spoko :D
Moje (nie do końca sensowne) przemyślenia opierały się na znanym tu i ówdzie powiedzeniu, które brzmi: NIEMIECKA SOLIDNOŚĆ. Naprawdę grał bardzo przyzwoicie :hyhy:
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: mcl »

caradolph pisze:O kogo ci mcl chodzi ?
A kto robi z siebie wielką obrażalską ciotę i wywołuje wokół siebie zamieszanie? Oczywiście że Aru...
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: caradolph »

A no tak. zmieszałem się. my bad
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Yamada »

O boże... .

Polska jest krajem, gdzie nazwanie kogoś szwabem z reguły jest obraźliwe to raz. Zartować na szyderczym poziomie można z kimś, kogo się dobrze zna i / lub z kim obaliło się kilka browarów w przeszłości. dlatego ja mogę sobie na to pozwolić w stosunku do Oena, Any i Kreliana, bo razem z niejednej rzeczy cisnęliśmy beke.

Arucardo, zbyt agresywnie reagujesz na jakąkolwiek krytykę pod Twoim adresem. Komandos w tym temacie Cię nie obraził swoim postem (a jeżeli poczułeś się obrażony sformułowaniem "fajnie masz w domu" to absolutnie nie masz prawa mieć jakichkolwiek pretensji do Kreliana), a ty na niego naskoczyłeś chamskim i naprawdę obraźliwym tekstem z którego niemalże bije odraza do jego osoby. Nie osądzaj innych, gdy nie znasz dobrze samego siebie.

Na forum każdy ma równe (w życiu już różnie z tym bywa) prawa - nieważne czy chodzi w niedzielę do kościoła i nieważne czy jest inżynierem czy pracuje w sklepie jako kasjer. Czucie się lepszym, more superior to obranie bardzo złej drogi na forum. W życiu w sumie też.

Wystarczajaco razy ostro ripostowałeś totalnie popierdółkowate 'prztyknięcia', aby zacząć się zastanawiać kto tu tak naprawdę połknął kija :) .
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kosz”