tekken 6 platinum

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
kropek91
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18-07-2011, 19:14

tekken 6 platinum

Post autor: kropek91 »

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć czym różni się "Tekken 6 platinum" od standardowej 6 i Bloodline rebellion.

Mam jeszcze pytanie odnośnie wyboru gry - którą grę wybrać Tekken'a 6 czy Soul Calibur 4.

Dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: tekken 6 platinum

Post autor: TeeVar »

1. Niczym, to ta sama gra
2. Kwestia preferencji
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
kropek91
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18-07-2011, 19:14

Re: tekken 6 platinum

Post autor: kropek91 »

Chodzi mi głównie o postacie - w Bloodline rebellion mamy Alise i Larsa, czy na wersji Platinum też one będą?
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: tekken 6 platinum

Post autor: August »

powinny być, a jak nawet nie będzie to i tak wiele nie stracisz :).
jeśli lubisz wymachiwać mieczem to kup se SC. tam ponoć yoda jest ale ja fanem tej gry nie jestem więc nie wiem.
Obrazek
kropek91
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18-07-2011, 19:14

Re: tekken 6 platinum

Post autor: kropek91 »

Dziękuje bardzo za odpowiedź do SC czułem sentyment. Jeżeli mogę się jeszcze zapytać odnośnie samej konsoli (wiem, to forum o bijatykach). Czy moglibyście mi wyjaśnić sprawę Playstation Network? Czy trzeba mieć do tego specjalnie podłączony kabel sieciowy czy działa to na zasadzie jak osobny odbiornik (wiem, że to durne pytanie ale na prawdę nie mam pojęcia). Jakieś płatności?
Interesuje mnie także zakup maty do tańczenia, ale nigdzie nie znalazłem takiej na PS 3. Czy mata z PS 2 będzie pasować? Wydaje mi się, że nie.

Jeszcze raz dziekuję za odpowiedź :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”