Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Stare, pozamykane tematy dotyczące rankingu oraz archiwalne tabele.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: -=MASTA=- »

I po kłopocie. :) Ja też miałem wątpliwą przyjemność grania z panem Pijem PL. Chwilke posparowaliśmy i wygrałem [sromotniel;)]. Jak chciałem zagrać znim ponownie to powiedział, że gram [tu cytat]: Kur wą. i ciągle robie jeden cios :D. Później wykręcił się brakiem czasu. Dodam że grałem Anną [nie pamiętam kim on wtedy grał]. Bardzo ładny banan. Brawo, brawo. Mniej buractwa, więcej kultury. Szanujmy się ludzie nawzajem. :) A na tego typu intelektualne "Pij'actwo" [:D] nie powinno byc tolerancji. Ot tyle mojej skargi. Pozdrowienia dla wszystkich porządnych i uczciwych graczy.
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: AnTeK »

Może to dziwne, ale kiedy ktoś dostaje bana na naszym forum reszta użytkowników ożywia się i myśli podobnie. :D Może raz na jakiś czas będziemy dawać komuś bana, żeby ten klimat powrócił. :P Mamy 319 zarejestrowanych użytkowników więc jest w czym wybierać :hyhy:
ZzackK
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 26-02-2006, 12:04

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: ZzackK »

Tak z ciekawosci zapytam czy Pijem PL uzywal neostrady ? :P
Ostatnio zmieniony 14-09-2006, 00:49 przez ZzackK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Got »

no jak ktos chce to moze sie zglaszac ;)(np. Antek :P)ale fakt koles byl max pojeba...ale takich ludzi sie nawet nie slucha a tak apropo jak mozna sie zapisac to ligi bo ja leniwiec jestem i nie chce mi sie szukac :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

Got, nie ma jeszcze ligi ;-)
kjack pisze:Tak z ciekawosci zapytam czy Pijem PL uzywal neostrady ?
Na szczęście nie, ale tak czy siak raczej latwo byloby go rozpoznac :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Mietek_PL
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08-09-2006, 14:22

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Mietek_PL »

Witam z tej strony Piju PL !!! Chciałbym tu wyjaśnic otrzymanie przezemnie niesłusznego bana ! Na wstępie chciałbym zacząć od śmiesznej postaci NADINE ! Jest to 19 letnia dziewczyna z którą popisałem sobie na gg , wysłałem jej foto i bardzo jej się spodobałem , ona wysłała mi swoje i poprostu ją zjechałem ze mi się nie podoba i wogóle ...to wyjaśnia te jej kłamstwa z tymi wynikami !!! Zauważcie sami na poprzednie wyniki !!! WYGRAŁEM Z NIĄ JUŻ cześniej i wygrałem 5-4 ! Więc dlaczego miałbym uciekać , bać się i inne tego typu bzdety ! Śłaby internet tej osoby najprawdopodobniej radiówka nie pozwalał robić cokolwiek a napewno nie stoczyć uczciwej walki ! ZA DUŻY PING ! pOSZE NIECH NADINE przedstawi te wyzwiska ! napewno aj ich nie psiałem uzywam tylko swojego gg ! zresztą tak sie chyba uzywa zeby było potwierdzenie walki
LuZaKi
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Nadine »

Jest to 19 letnia dziewczyna z którą popisałem sobie na gg , wysłałem jej foto i bardzo jej się spodobałem , ona wysłała mi swoje i poprostu ją zjechałem ze mi się nie podoba i wogóle
A to dobre :rotfl:
wogole nie wiem na cholere mi twoje zdiecie :zly:
a mojego bankowo nie dostales (wszyscy wiedza dlaczego) :P bo nie mam fotek na kompie :mrgreen:
to wyjaśnia te jej kłamstwa z tymi wynikami
wcale twoje slowa nie wyjasniaja tych bluzgow bo jasno wynika ze to tyczy sie gry :zly:
a nie żekomej foty czy co tam se jeszce wymysliles
Zauważcie sami na poprzednie wyniki !!! WYGRAŁEM Z NIĄ JUŻ cześniej i wygrałem 5-4! Więc dlaczego miałbym uciekać , bać się i inne tego typu bzdety
rozumiem gdybys wygral 5-1 czy cos to moglbys mnie posadzac ze nie mam prawa z toba wygrac a jak pamietasz to odstawilws kapuche i wygrales przy wyniku 5-4 i mialam wygrane 2 male rundki w koncowej rundzie czyli w skrocie mowiac wygrales fuxem i nie masz powodu sie tak jarac
Śłaby internet, ZA DUŻY PING
no ja na serwie honmaru na ktorym gralam z toba mam zawsze 23-35 pingu wiec daj se z tym spokoj
NIECH NADINE przedstawi te wyzwiska
prosze bardzo:
http://img378.imageshack....20/piju1bg7.jpg
http://img108.imageshack....34/piju2rg1.jpg
http://img313.imageshack....94/piju3rd8.jpg
uzywam tylko swojego gg ! zresztą tak sie chyba uzywa zeby było potwierdzenie walki
ta jasne :rotfl:
tak samo jak teraz piszesz z loginu Mietka PL
PS nie raz pisales do mnie z Mietka GG
Ostatnio zmieniony 14-09-2006, 11:28 przez Nadine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Yamada »

Na wstępie chciałbym zacząć od śmiesznej postaci NADINE ! Jest to 19 letnia dziewczyna z którą popisałem sobie na gg , wysłałem jej foto i bardzo jej się spodobałem , ona wysłała mi swoje i poprostu ją zjechałem ze mi się nie podoba i wogóle ...to wyjaśnia te jej kłamstwa z tymi wynikami !!!
Zły dotyk boli całe życie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Oen »

Dobra czas na definitywny koniec tej farsy wiec i Mietka wywalam. Nie obchodzi mnie to, ze to nie Mietek pisal (Twoje kontoi = Twoja odpowiedzialnosc) zreszta istnieje pewne podejrzenie, ze Piju i Mietek to ta sama osoba, a nawet jesli nie to i tak zaowocuje to kolejnymi problemami i offtopami. Daltego tez Mietek otrzymuje bana(nka)
Obrazek

PS: Glupiej usprawiedliwac sie chyba nie da XD
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Ana »

Zaczynam miec watpliwosci co do ludzi z "PL" w nicku. Patrick PL tez dal popalic
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Ren »

Mietek_PL pisze:Witam z tej strony Piju PL !!! Chciałbym tu wyjaśnic otrzymanie przezemnie niesłusznego bana ! Na wstępie chciałbym zacząć od śmiesznej postaci NADINE ! Jest to 19 letnia dziewczyna z którą popisałem sobie na gg , wysłałem jej foto i bardzo jej się spodobałem , ona wysłała mi swoje i poprostu ją zjechałem ze mi się nie podoba i wogóle ...to wyjaśnia te jej kłamstwa z tymi wynikami !!! Zauważcie sami na poprzednie wyniki !!! WYGRAŁEM Z NIĄ JUŻ cześniej i wygrałem 5-4 ! Więc dlaczego miałbym uciekać , bać się i inne tego typu bzdety ! Śłaby internet tej osoby najprawdopodobniej radiówka nie pozwalał robić cokolwiek a napewno nie stoczyć uczciwej walki ! ZA DUŻY PING ! pOSZE NIECH NADINE przedstawi te wyzwiska ! napewno aj ich nie psiałem uzywam tylko swojego gg ! zresztą tak sie chyba uzywa zeby było potwierdzenie walki
Przynajmniej dzięki takim ludziom Oen ma co robić :wink:
Wg mnie ban jak najbardziej na miejscu, sam również miałem nieprzyjemność rozmawiać z pijem (celowo z małej litery) na gg ;/.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Action »

Nadine pisze:a mojego bankowo nie dostales (wszyscy wiedza dlaczego)
Dokładnie :D cała płeć męska Honmaru czeka na twoje FOTO i nie wierze, że nawet jeżeli bys je miala na kompe (AŁA nie bij :mrgreen: ) to bys je dała Pijowi xD
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Nadine »

tak jak mowisz _Action_ :P nie inaczej
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Baro »

Ale z tego Piju jest ciota, zeby na dziewczyne tak pisać... Nawet jezeli by nie była fajna to niemozna tak pisac po prostu brak kultury z jego strony...
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Got »

banowac wszystko co podaje sie na paja czy tam pija bo ten temat moglby sie ciagnac do...on ma swoje historie a my juz wszystko widzielismy wiec nie ma sensu :)





ps. nie ma ligi :rotfl: a to o co chodzi z tymi rankowymi grami :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”