Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: Widowmaker.PL »

Lukasz nie badz taki arogancki jak Hobbith i nie rob double postow!
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: Widowmaker.PL »

Nie wiem jak Wy ale ja sadze, ze powinnismy jakos zareagowac na takie przejawy arogancji, jakiej ostanimi czasy jestesmy swiadkami. Jakies pomysly?
KBB

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: KBB »

Tundra pisze:KBB ma "Weltschmerz" , 15 lat, bądźcie wyrozumiali:D

W realu jak i w necie, zawsze zabawny.
I nie musisz zmyślać moich danych personalnych, jesteś wystarczająco zabawny bez tego.
KBB

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: KBB »

Ja nie mam życia? To Ty po przeczytaniu jednego mojego posta skaczesz jak małpa na sznurku, po co Ci to pajacowanie?
KBB

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: KBB »

Widowmaker.PL pisze:nie tak arogancko Olek
Jak to dobrze, że mam dystans do internetowych pozerów.
Chyba za bardzo się mną przejmujesz, stwierdzam brak życia prywatnego, ewentualnie niezrozumiałą chęć dopier***enia komuś, co w tym przypadku nie ma żadnego sensu.
Nota bene, przestaję się już bawić w fora bijatykowe, ostatnio nic mnie na nich pozytywnego nie spotkało, zatem dziękuję przeciwnym drużynom i powodzenia dalej. Życzę wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: Widowmaker.PL »

KBB pisze:
Widowmaker.PL pisze:nie tak arogancko Olek
Jak to dobrze, że mam dystans do internetowych pozerów.
Chyba za bardzo się mną przejmujesz, stwierdzam brak życia prywatnego, ewentualnie niezrozumiałą chęć dopier***enia komuś, co w tym przypadku nie ma żadnego sensu.
Nie pochlebiaj sobie. Madra decyzja, wszystkim nam wyjdzie to na zdrowie.
KBB

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: KBB »

Widowmaker.PL pisze:
KBB pisze:
Widowmaker.PL pisze:nie tak arogancko Olek
Jak to dobrze, że mam dystans do internetowych pozerów.
Chyba za bardzo się mną przejmujesz, stwierdzam brak życia prywatnego, ewentualnie niezrozumiałą chęć dopier***enia komuś, co w tym przypadku nie ma żadnego sensu.
Nie pochlebiaj sobie. Madra decyzja, wszystkim nam wyjdzie to na zdrowie.
Wszyscy to mają w dupie, tylko Ty się przejmujesz, ogarnij się w końcu i znajdź zajęcie. :looka:
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: Widowmaker.PL »

widze, ze faktycznie przestales sie bawic w fora bijatykowe. Ja akurat mam takie zajecie, o ktorym ty se mozesz pomazyc conajwyzej, wiec japa szczeniaku.
KBB

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: KBB »

Widowmaker.PL pisze:widze, ze faktycznie przestales sie bawic w fora bijatykowe. Ja akurat mam takie zajecie, o ktorym ty se mozesz pomazyc conajwyzej, wiec japa szczeniaku.
Trzepiesz perskie dywany pewnie, bo patrząc na ortografię i na to, że się ciągle napinasz zza klawiatury nie mogę niczego innego wymyślić. Jeśli masz jakieś poważne zajęcie, to strasznie się ośmieszasz swoimi wypowiedziami.
Ostatnio zmieniony 25-11-2011, 22:36 przez KBB, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: Tundra »

Ehh te emocje niepotrzebne. Moga grac we dwie osoby, ale mozecie przegrac 4 razy maks. Subtag come on graj, jak cos to oddajcie walke ale najlepiej zagrac.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: Widowmaker.PL »

Po prostu nie pozwole zeby jakis kretynski szczeniak mi pyskowal, akurat bardzo duzo mnie obchodzi co on o mnie mysli:D Ten twoj idiotyczny tekst o arogancji Hobbitha za to wcale nie osmieszyl ciebie, nic a nic, wogole.
KBB

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: KBB »

Widowmaker.PL pisze:Po prostu nie pozwole zeby jakis kretynski szczeniak mi pyskowal, akurat bardzo duzo mnie obchodzi co on o mnie mysli:D Ten twoj idiotyczny tekst o arogancji Hobbitha za to wcale nie osmieszyl ciebie, nic a nic, wogole.
A to już nie mnie oceniać, jak już wspomniałem, nie obchodzi mnie, co o tym ktoś sądzi. Wydaje mi się, że masz problemy z osobowością, bo chyba sam nie wiesz do końca ile masz lat. Przydałby Ci się psycholog, nie żartuję.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: Widowmaker.PL »

naprawde jestes na tyle ograniczony, ze uwiezyles, ze nie wiem ile mam lat tak? i mi jest potrzebny lekarz? ludzie trzymajcie mnie xD
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: Tundra »

kur** koniec offtopa. Jeszcze jeden glupi post i poleca warny. Wyzywajcie sie na priw.
KBB

Re: Spam z tematu Polish Online Tekken Crash

Post autor: KBB »

Hehe, jestem młodzian, ale potrafię stwierdzić, że masz max 14 lat i próbujesz coś udowodnić w internecie, nie wiem co i nie życzę Ci powodzenia. Jak byłem młodszy, to też w internecie lubiłem kreować się na kogoś, kim nie jestem, taki już urok tego wynalazku. Jesteś żywym dowodem na to, że net robi straszną wodę z mózgu, ale myślę, że dasz radę z tego wybrnąć. Oszczędzę sobie już jednak czasu, bo widzę, że należysz do ludzi, którzy czują się pewni siebie, pisząc ostatnie zdanie, a ja nie dążę do wzajemnego dop*dalania sobie, tylko do wyciągania wniosków. Niepotrzebnie bawiłem się w offtopicowanie z Tobą, choć z drugiej strony wiem już przynajmniej, że nie jesteś szczery w swoich wypowiedziach, ale w sumie w dupie to już mam. Z góry mówię, że nie będę się już wdawał w dalszą polemikę, bo szkoda na Ciebie liter.
Życzę wszystkiego dobrego
Zablokowany

Wróć do „Kosz”