Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Martins »

Jarku muszę cię ostrzec!!! Wieść o naszym pojedynku rozeszła się szerokim echem po całym Southtown...a gdy Southtown o czymś wie, wie o tym także mój bliski znajomy, który nie pozwoli, aby w najbliższym czasie choćby pojedynczy włos dumnie panoszący się na mojej rozczochranej odwiedził niegościnne progi LB. Niestety pozwalałeś sobie na zbyt wiele swoimi tanimi prowokacjami, ale stety w tym momencie miara się przebrała. Niejaki Kain R. HeinLein - władca i jedyny prawowity boss Southtown zstąpił ze swojego zaszczytnego tronu w Pałacu Godności... co więcej, dla swojego przyjaciela z wyższych sfer przerwał nawet poranną lekturę jednej z jego miliona książek z "górnej półki" oraz odsłuchiwanie co bardziej pompatycznych kawałków muzyki klasycznej...

Kain nauczył mnie swego czasu tajemnej sztuki polegającej na czytaniu ludzkich emocji poprzez wpatrywanie się w oczy wybranych przez los nieszczęśników i zakomunikuję ci jedno drogi przyjacielu....spojrzałem w oczy Marco Rodrigueza.....spojrzałem w oczy Kima Dong Hwana......spojrzałem w oczy Kevina Riana.....wreszcie mój zimny oraz bezkompromisowy wzrok spotkał się i z twoim....wiesz co ujrzałem patrząc w głąb waszej duszy? STRACH....drogi przyjacielu....STRACH i OTĘPIENIE, które ten STRACH powoduje....
Nie wiem co z tym zrobicie....ja w każdym razie znam już swoje przeznaczenie.....jak to wielokrotnie mawia mój dobry przyjaciel Kain: SCHWARZE PANZER to lek na całe zło....
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: mg1987 »

Actionie, śpisz czy jak? Już prawie tydzień po wyznaczonym terminie, a tu tylko jedna walka rozegrana. Chwyć nahajkę w garść i zacznij poganiać, bo ludzie pozapominają jak się w Garou gra.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Martins »

Ja już oberwałem, rano rozwinę temat.

EDIT: Z pamiętnika (choć osobiście chciałbym o tym jak najszybciej zapomnieć :rozpacz:) Garou Fanatyka:

J.a.r.e.k. (Kim Dong Hwan) 5-0 Martins (Rock, Freeman, Tizoc, Jae Hoon, a nawet Kain!) Dzięki za wycisk!!!!

Czarne chmury zebrały się nad Southtown po mojej wczorajszej (oczywiście nie zasłużonej :P) klęsce - nie pomogły nawet znajomości, poległo wielu, a najmniej fajnie, że z nóg jednego pseudo - taekwondoki, który poza tym, że nic sobą nie reprezentuje, to jeszcze jest nikim....KIM DONG HŁAM rozniósł moją ekipę doszczętnie... Wszystko działo się tak szybko, iż pamiętam tylko kolejne przegrane rundy i narastającą w mym słabym sercu rozpacz...

W tej okrutnej chwili zacytuję muzycznego poetę, którego twórczość wręcz epicko adekwatnie oddaje ogół dramatu, który się rozegrał w PIĄTEK TRZYNASTEGO!!!!!!

...take another hit
and bury your brother
and we die young....chlip, chlip

P.S. Patrząc na ten doniosły moment w historii świata pod kątem czystego gameplayu, a nie tylko wyniku, można wysunąć wniosek iż moja kara w formie spadku do LB, jest jak nagroda, na którą nie zasłużyłem....
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: J.a.r.e.k. »

Drogi pamiętniku Garou Fanatyka.
To już kilka dni jak rozgromiłem Martinsa. Wciąż jednak nie mogę pozbyć się nieustającego uczucia triumfu i radości jakiej każdorazowo dostarcza mi widok upadku biednego Ikara, oraz pobroczone krwią włosy Freemana i zblazowany czerwonymi plamami garnitur paniczka Kaina.
Martins pisze: Przykro mi kumplu!!! Będę Cię musiał zrzucić w otchłań...Plebsu (ircowe określenie LB)
Cóż..po tych godnych pożałowania pogróżkach mojego najlepszego kumpla, wiedziałem już że wygram to starcie w stylu, jakiego Martins nigdy nie zapomni i klasie o jakiej będzie śpiewał pieśni do końca marnego żywota Roberta Gordona Freemana. Wiedziałem, i oczywiście jak najbardziej tego dokonałem, czego naocznym świadkiem MUSIAŁ być stety mój najlepszy kolega, nieszczęsną koleją losu wypowiadając bluźniercze słowa do swojego umiłowanego brata Abla.

Cóż to były za walki Pamiętniku! I choć stronice Twoje krwią wroga zbroczone, pamiętać będą wiekopomne lanie jakie fortunny brat KIM "Syn sławnego Kaphwana, pogromca Freemanów, Kainów i wszelkich germańsko-anglo-saskich pomiotów oraz sława pieśnią niesiona" DONG HWAN sprawił kolejno swoim przeciwnikom, czego historię, na tych o to kartach zamierzam skrupulatnie opowiedzieć.

(J.a.r.e.k) Kim Dong Hwan 1 vs 0 The Rock (Martins)
Mam żal...wielki żal do chłopaka w skórzanej kurtce. Żal o to, że tak szybko i spodziewanie poległ. Gdzieś po cichu oczekiwałem spektakularnej walki i być może mogło by do takiej dojść gdybym obniżył swoją skuteczność do 10%, niestety ambitny Kim nie pozwala mi na grę gorszą niż 300% z 1000 moich skromnych umiejętności, co automatycznie eliminowało Rocka z rozgrywki o czym jednak wolałem mu nie mówić...sam pamiętniku rozumiesz dla czego..oj no taki już jestem, no!

(J.a.r.e.k) Kim Dong Hwan 1 vs 0 Robert Gordon Freeeman (Martins)
Tutaj tradycyjnie nie było niespodzianek, moja nabyta umiejętność wycierania podłogi włosami Roberta Gordona przydała się i tym razem. Prawda, że nie oszczędziłem teraz również i jego twarzy, ale umówmy się że to i lepiej. Uwalniać świat od tak niebezpiecznych karykatur to moje nowe hobby, któremu ochoczo oddawać się będę od dzisiaj każdego dnia! Robercie Gordonie Freemanie, spoczywaj w pokoju!

(J.a.r.e.k) Kim Dong Hwan 1 vs 0 Tizoc (Martins)
Jak zawsze w rozterce, kiedy przychodzi mi zmierzać się z dobrymi zawodnikami, do których czuję choćby cienką nić sentymentu. Było tak i tym razem. Dlatego z chirurgiczną wręcz precyzją odpowiednich pod-cięć, dokonałem sekcji żywych jeszcze zwłok niedoszłego oponenta, by z należytym dobremu zapaśnikowi szacunkiem, złożywszy go do wiecznego spoczynku pożegnać oficjalnym półobrotem w twarz. Żegnaj Tizoczku, dobrym byłeś kompanem.

(J.a.r.e.k) Kim Dong Hwan 1 vs 0 Kim Jae Hoon (Martins)
Niebo zagrzmiało, a w powietrzu odczuć można było zapach spalenizny oraz specyficzne trzaski wysokiego napięcia. Kiedy tylko obydwaj bracia stanęli naprzeciw siebie, wiadomym było iż jedyny prawowity spadkobierca Kaphwanowskiego skilla - Dong "The Kong" Hwan, wyjdzie cało z tej żywiołowej walki. Podczas tego ognistego baletu kopnięć, jak błyskawica, jak piorun z rozgromionego nieba, spadł niesamowicie szybki i obrzydliwie mocny, bratobójczy cios, obracając Feniksa na powrót w popiół. Kim Dong "Tak jestem tym lepszym bratem" Hwan, kolejny raz udowodnił iż miejsce jego Brata Kim "ja tak właściwie jestem" Jae Hoona jest na roli w rodzimej wiosce. Kolejny mit sięgnął bruku, kolejny fan club stracił idola, kolejny raz historia dobrze się skończyła. Jak brat bratu wilkiem, tak Błyskawica Płomieniowi początkiem..i końcem. Bądź zdrów bracie!

(J.a.r.e.k) Kim Dong Hwan 1 vs 0 Kain (Martins)
Jest 15 lipca roku pańskiego 1410. Sprzymierzone wojska polsko-litewskie pod wądzą nieujarzmionego Władysława Jagiełły całym swoim impetem uderzają w kotłujący się zakon krzyżacki dowodzony przez niesławnego Ulricha von Jungingena. Pośród tumanów kurzu, wrzasków rannych, bojowych okrzyków walczących toczy się krwawa rzeź. Dokonajmy teraz makabrycznego działania podnosząc obraz ten do potęgi n-tej. Oto właśnie drodzy moi z taką bowiem siłą uderzył najszlachetniejszy z szlachetnych, Kim Dong "Piorun północy" Hwan, na zdziczałego przeciwnika, który w chwili swojej śmierci, zaledwie przygotowywał się do walki otrzepując naganny garnitur z okruszyn po wczorajszej kolacji u barona. Śmierć jak pisał pewien zapomniany autor "nadchodzi z gór"...w tym przypadku śmierć nadeszła z gór..y upatrzonej pozycji, grzebiąc umarłego w jego marzeniach o totalitarnej dominacji. Śmierć, to teraz jego jedyny, słuszny towarzysz, a zakrwawiony garnitur z wielkim osmolonym otworem na klatce piersiowej koszuli, wypalonym elektrycznym wyładowaniem - jego Grunwaldem. Kiedyś symbolem hańby, były dwa nagie miecze.. od dziś będzie nim zakrwawiona i pomięta butornierka z markowego garnituru...


[center]Podsumowanie
J.a.r.e.k. 5 : 0 Martins
Replay na chomiku[/center]


Historia potrafi sama się obronić, przeciwnik jak widać nie zawsze.... "Przykro mi kumplu!!! Musiałem zrzucić w otchłań...Plebsu (ircowe określenie LB)". Oby dane nam było ponownie skrzyżować rękawice!
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: wf6608 »

Action boryka się ze złośliwością rzeczy martwych, tak więc prosimy o odrobinę wyrozumiałości :P
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: J.a.r.e.k. »

[center]A oto wyniki kolejnej potyczki:[/center]
[center]J.a.r.e.k. (Dong Hwan) 5 : 0 (Freeman) Jojo[/center]

Dzięki za przelaną krew. Pozdrawiam, Dong "The One Who Killed Martins" Hwan.
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: wf6608 »

Action (Dong Hwan, Butt) 3:5 (Rock) wf

Początek zdecydowanie należał do Actiona, później jednak coś pierdyknęło.
Replay oczywiście na chomiku, ale nie zachęcam do oglądania :P
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Martins »

Kilka dni po fatalnym piątku 13 w Pałacu Godności odbyło się tajemne (niektórzy twierdzą, iż nawet potajemne) spotkanie piątki upokorzonych ludzi. Przyczyny utraty ich godności zostały bardzo szybko określone przez właściciela Schwarze Panzera!!! Zalążkiem całego galimatiasu okazało się zbyt pozytywne nastawienie niektórych z pokonanych do swoich przeciwników! Jedyną przyczyną ich porażki był niewłaściwy attitude!!! Dlatego od teraz Kain wraz ze swoim nie do końca poczytalnym towarzyszem Freemanem zarządzili przetasowanie w charakterach kilku winowajców największego upokorzenia w historii planety i Southtown. Dzisiaj i na zawsze winowajca numer 1 Rock będzie chełpił się imieniem....PERVERT ROCK!!! Imię drugiego grzesznika zostało przemianowane na....DARKNESS GRIFFON!!!! Trzeci z napiętnowanych przybrał wielce oryginalne przezwisko, a mianowicie EVIL JAE HOON!!!! Od tego momentu Southtown im się pokłoni...i wrócą na szczyt, gdzie ich miejsce.....
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Action »

Wybaczcie, byłem przez dłuższy czas bez kompa (mysle, ze to byl spisek ludzi odpowiedzialnych za znikniecie Chrisa:P). W każdym razie gdy tylko dostałem się do maszyny to pochopnie i bez rozgrzewki zabrałem się za pojedynek z wf co poskutkowało spuszczeniem mi przysłowiowego wpier**lu przez operatora Rocka. Tak czy siak nic sie nie stało, gra toczy sie dalej i przynajmniej bede miał łatwiejsza droge na szczyt.:P

Drabinka wygenerowana, kazdy wie z kim ma grać, jedziemy dalej! W Southtown mamy anarchie, trzeba przywrocic ład i pokazać niektórym gdzie Rocki zimują. :D
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Martins »

Świeżutkie wyniki właśnie zakończonych sparingów:

Jarek:

- ostateczny wynik: 38
- procent wykorzystanego skilla własnego: 200
- ilość potu pozostawiona na ulicach Southtown: dotychczas jeszcze nie ustalono dokładnej liczby!!!
- opuścił plac boju jako: pierwszy...
- wyraz twarzy po zakończeniu sesji: strach (ja ierdole, upiekło mi się, idę zmienić gacie)

Marcelo Martins Moreno:

- ostateczny wynik: 37
- procent wykorzystanego skilla własnego: 2
- ilość potu pozostawionego na ulicach Southtown: ten człowiek się nie poci!!!
- opuścił plac boju jako: drugi :D
- wyraz twarzy po zakończeniu sesji: zadowolenie z lekką nutką niesmaku ( Jarosław poczynił postępy, ale to jeszcze nie to)

Komentarze uczestników: całkiem nieźle Jarosław, ale następnym razem nie rzucaj się chłopaczyno od razu na głęboką wodę :hyhy:

Chrisowi już mokro, ale co poradzisz?!!!!!
Ostatnio zmieniony 13-05-2012, 09:29 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: mg1987 »

mg1987 (Hotaru) 5:3 (Hwan,Rodriguez) Action
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: J.a.r.e.k. »

No, w końcu coś ruszyło.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Oscar »

Następna walka będzie za 3 tygodnie.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: Martins »

Ja bym chętnie coś ruszył, ale Chris nie odzywa się już ponad tydzień - poproszę WO :hyhy: i mogę oczekiwać kolejnego przeciwnika...
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Garou MotW: BEST IN THE WORLD!

Post autor: mg1987 »

mg1987 (Hotaru) 5:0 (Freeman, Terry) Jo-Jo
Jak widać turniej nie odszedł w niepamięć. GGS Jo-Jo. Teraz z Martinsem i Jarkiem czekamy na wynik walki eq2D vs wf6608.
Action, weź się w garść - pogoń trochę ludzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”