Tekken Tag 2 - Wasze teamy

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

ODPOWIEDZ
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Tekken Tag 2 - Wasze teamy

Post autor: Ren »

W tym temacie chciałbym abyście wypowiedzieli się, którą postać macie zamiar dobrać do swojego maina w nadchodzącym tagu i dlaczego :) Ogólnie piszcie wszystko co związane z teamami: które postacie wg Was będą się najlepiej uzupełniać, która para tworzy najbardziej zabójcze juggle lub najdalsze wallcarry itd. :) Tymczasowo oczywiście na bazie filmików, mam nadzieje że po premierze temat bardziej się rozwinie :)

Jeśli chodzi o mój team - będzie to King + Hwo.
Wymienionymi zawodnikami grałem dużo w T6 więc wybór był jakby oczywisty. Obie postacie mocne, ciekawe, prezentujące kompletnie różne podejście do tematu co mam nadzieje sprawi przeciwnikom duże problemy :P Do tego być może dobiorę jakiegoś mishimę do wybijania elektrykiem :D
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag 2 - Wasze teamy

Post autor: caradolph »

Main- Dragunov/Lars - iWR+2, Damage, frametrapy

Poza tym jeszcze Devil Jin/Miguel, Kazuya/Bruce i Armor King/Lee.
Ostatnio zmieniony 30-10-2012, 10:59 przez caradolph, łącznie zmieniany 2 razy.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag 2 - Wasze teamy

Post autor: blaugrana20 »

Moim glownym team bedzie Eddy + lars lub Feng nie bede uzywal po dwoch caposow w Teamie bo jak ktos umie grac na caposa to nawet drugi nie pomoze oczywiscie Wang , Bruce , Law, Bob , Marduck

i mysle nad nauka A.K , Jina , Ogre badz Jinpachi ale sie okaze po otrzymaniu gry 2 tyg tereningu najpier i obadanie co by online nie dac ciala od razu :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag 2 - Wasze teamy

Post autor: surkabm12434 »

1.Jinpachi( :D)+eddy
2.Miguel+steve
3.Lars+Law

To są moje 3 główne mainy.. tak myślę. Oczywiście będę praktykował pewnie i tak wszystkich po trochu.. to nie w moim stylu wziąć 3 drużyny i grać tylko nimi.:)
PUSTO
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag 2 - Wasze teamy

Post autor: xOlekPLx »

Ja planuje grać tagiem Xiao/Jun , dlatego że Jun po filmikach podoba mi sie wyglądem i animacją hitów które są znacznie bardziej kosmiczne od tych Asuki. Jeżeli nie wyjdzie z Jun to przypuszczam ze bedzie to Xiao/Alisa ( po przykładzie z TTT2Prologue) lub Xiao/Jaycee bo uważam że tymi dwoma tagami można nieźle podnieść efektywność Xiajki.
Co do reszty postaci to pewnie zmieszam je tak aby teamy byly na podstawie więzi /relacji np.
Nina/Anna, Michelle/Julia, Lili/Asuka itd.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag 2 - Wasze teamy

Post autor: KRELIAN »

DJ i Kazuya, bo są mroczni, potężni, daszują, elektrykują, walą laserami i mają satanistyczne stroje. Nie podobają mi się tylko ich skrzydła bo zasłaniają cały ekran ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken Tag 2 - Wasze teamy

Post autor: Oscar »

Miguel & Paul
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Libo
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 27-12-2010, 21:34
Ogrywam: Tekken 5 , PES

Re: Tekken Tag 2 - Wasze teamy

Post autor: Libo »

Ja osobiście nie mam Taga, ale jak gramy u kolegi (mamy jednego pada, klikamy r1 i zamieniamy się padem, ot tak 4fun, bo tak to byśmy nigdy nic nie ugrali...) to on jest Steve, a ja jestem Hwo :)
Hwoarang Power !!!

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”