Mortal Kombat Annihilation Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: SubZero »

KRELIAN pisze:Akurat coś się w systemie sypnęło
fixed
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

KRELIAN pisze: Doink i Chris już mają pewne wyjście z grupy więc nie ma co przedłużać.
Echm, echm...Jeśli Chris przegra z moim kumplem Slą82, to będzie niżej, niż ja ponieważ jego bilans zwycięskich walk w stosunku do porażek będzie dla niego niekorzystny (w porównaniu z moim). Chyba, że w przypadku równej ilości punktów decyduje coś innego niż bilans. Proszę o szybkie wyjaśnienie tej kwestii, gdyż narazie cuchnie śmierdzącym wałkiem!!! Z góry dziękuję!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

To przecież oczywiste że zrobiłem to na złość w ramach odwetu za poprzedni post no i widziałem jak bardzo chciałeś wyjść. Tak oczywiste jak to, że Chris by z nim przegrał (do zera). Wystarczy zerknąć na wynik walk sla nawet nie grając plus Twoją walkę z Chrisem, więc nie wygłupiaj się już i trenuj do następnych zawodów ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

KRELIAN pisze:To przecież oczywiste że zrobiłem to na złość w ramach odwetu za poprzedni post no i widziałem jak bardzo chciałeś wyjść. Tak oczywiste jak to, że Chris by z nim przegrał (do zera). Wystarczy zerknąć na wynik walk sla nawet nie grając plus Twoją walkę z Chrisem, więc nie wygłupiaj się już i trenuj do następnych zawodów ;].
Haha..W takim razie dziękuję za potraktowanie mojego przypadku zgodnie z zasadami obowiązującymi w regulaminie tego i innych honmarowych turków, które brzmią: "Chris z tobą wygrał, a Sla niedomaga, więc nie muszą rozgrywać swojej walki no bo przecież wiadomo, kto by zwyciężył." Zaraz, zaraz, ale chyba coś źle doczytałem, bo ta zasada nie obowiązuje w regulaminie tego turka!!! Więc skąd ona się wzięła i czemu nagle zaczęła obowiązywać na tym turnieju? Tego nie wiem ja, ale ktoś wie na pewno....

...

They hurt my soul today,
to see if still feel,
They focus on my pain,
the only thing that real....

I felt into the burning ring of wałek,
I went down, down, down,
and the wałek went higher,
and it hurts, hurts, hurts...

BTW: Chciałbym zmienić nick na: Martins - Niewinna Ofiara Mortalowego Wałka.

Chris, gratulacje z okazji awansu do drugiej rundy, pozdro :P
Ostatnio zmieniony 19-01-2013, 15:11 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

Lepiej dla Ciebie żeby nie zagrali między sobą bo się okaże że miałem rację ;]. Poza tym jest jeszcze taki mały szczegół jak koniec terminu którego nie zamierzałem przedłużać, więc zgodnie z tą zasadą potraktowałem wszystkich równo (łącznie ze swoją osobą) i każdy dostał tyle punktów na ile zagrał ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Tu nie chodzi o to kto by miał rację, tylko o sam fakt rozegrania tej walki, gdyż ma ona spore znaczenie dla układu tabeli. Poza tym przyjąłem do wiadomości nową zasadę, czyli liczy się to co ugram do końca wyznaczonego terminu, wiec zgodnie z tą ideologią w kolejnych turkach mogę zlewać np walki z Vertem (tłumacząc się brakiem czasu albo zepsutym komputerem), no bo przecież wiadomo, że z nim nic nie ugram, stając w szranki tylko z ludźmi, z którymi mam szanse. Lepiej na tym wyjdę i ogólny bilans walk w grupie się poprawi, co może mi pomóc w awansie dalej, miło.

Martins, fan MK i kilku innych tytułów, ofiara ludzkiego braku czasu....
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

Za bardzo się nakręciłeś na ewentualne wyjście stąd brak racjonalności w Twej wypowiedzi. Przypomnę zatem o zasadzie stosowanej w każdym turze, którą na pewno pamiętasz z moich postów:

Jedna osoba olewa a druga chce grać - 5:0

Obie osoby olewają - 0:0

Tutaj chodzi o podejście obu zawodników do walki a nie że 'możesz sobie wybierać z kim grać a z kim nie bo i tak wyjdziesz na plus', stąd sobie dałem 0:5, a Chris i sla potraktowałem jako wynik 0:0. Zresztą mógłbym pójść dalej bo Chris był ostatnią osoba która na forum zgłaszała że została mu walka nierozegrana, ale nie było w tej wypowiedzi problemu z ustawką, więc wynik 0:0 w tym przypadku jest najbardziej optymalny. Z mojej strony to tyle w temacie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Muszę cię rozczarować Krelianie, ale dobrze wiedziałem, jaki los mogą zgotować mi uczestnicy turka i z który z moich rywali może mnie sprowadzić do parteru i zakończyć moje marzenia o zwycięstwie w całej imprezie :P Nie gram online pierwszy raz i znam swoje możliwości, od początku miałem świadomość, że walka z moim osobistym (jednym z wielu) antagonistą Chrisem może okazać się kluczowa. Co nie zmienia faktu, że pojedynek między moim przyjacielem Slą, a kumplem Batisty - Chrisem, ma wpływ na moją pozycję w tabeli. Jeśli jest 0-0 to znaczy, że żadna ze stron nie otrzymuje punktów i decyduje bilans wygranych i przegranych walk lub bezpośredni pojedynek. W pierwszym przypadku ja awansuję dalej, w drugim Chris. A więc jaka jest kluczowa zasada w wypadku równej liczby punktów w tabeli? Proszę o wyczerpującą i niepodważalną odpowiedź na to pytanie tysiąclecia. Z mojej strony tyle w temacie :hyhy:
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: SubZero »

Punkty -> bilans -> przegrane walki
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

Moim zdaniem w przypadku takiej samej liczby punktów powinien decydować mecz bezpośredni jak to jest w piłce nożnej.Dopiero potem bilans wygranych/przegranych i nie żebym tu chciał na Twoją niekorzyść Martins, ale tak już jest.Swoją drogą szkoda, że nie wyszedłeś z grupy bo patrząc na Twoje wyniki nie jesteś jakimś laikiem w tą odslonę MK.Myślę, że Wujek Hsu Hao nie jest zawiedziony Twoją postawą i liczy na Twoje dalsze sukcesy w turku :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: SubZero »

Well, z tego co pamiętam jak to implementowałem to kierowałem się (między innymi) właśnie zasadami liczenia miejsc w grupach w rozgrywkach piłkarskich. Może miałem nieaktualne informacje :P W każdym razie ile turniejów, tyle sposobów liczenia punktów, a z tego co pamiętam na 'naszych' turach liczyło się tak jeszcze przed 'automatyzacją'.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Nie mam parcia na szkło panowie, znam swoją realną wartość. Winę za moje wyniki ponoszę wyłącznie ja i moje lenistwo. Chodzi mi tylko i wyłącznie o jasne zasady. Jeśli awansuje Chris bo tak świadczy regulamin, luz. Więc, ktoś mnie oświeci w tej kwestii? Jeśli takiego punktu nie ma, sympatycznie byłoby gdyby jednak wynik walki Chrisa i Sla został rozstrzygnięty.

Liczy się bilans - Adept, idę po ciebie. Liczy się bezpośredni pojedynek - Chris, Adept idzie po ciebie.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

No to myk poszła pierwsza para DE

5:1 dla Verta choć parę razy dałem dupy na dangerach, ale udało się ugrać honmarówkę yyy znaczy honorówkę.Dzięki za grę i powodzenia dalej może się jeszcze spotkamy niekoniecznie w tą część bo raczej słobo widzę dalszą drogę w Loosers Bracket :P.Dodam jeszcze, że połączenie z Vertem jakości offlinne zero lagów no i ogólnie fajnie się grało.
Obrazek
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: hauwa »

3 grosze wujka hauwy w aferze korupcyjnej Martins - Krelian - Sla82- Chris...... Chris / Sla rozegrajcie walkę i będzie szlooz.....takie to trudne ?
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

KRELIAN pisze:Przy okazji, swego czasu kilka osób sugerowało, że Sońka w MK1 jest przegięta przez swoje x2 Leg Graby. Jestem za tym, aby zbanować możliwość używania ich jeden po drugim, jednak samą postać zostawić na placu boju. W przypadku nadużyć osoba po prostu traci rundę i sprawa załatwiona.
Czy mogę poznać już na wszelki wypadek "banicje" jeśli chodzi o Jaxa w MK2? :wstyd:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”