Mortal Kombat Annihilation Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

Chris pisze:Co?, doink wygral? Jak to w ogole mozliwe... przeciez to parobek, operator lopaty i sloma w butach. Pewnie oszukiwal albo zaplacil komus zeby gral za niego.

Ehh, ja juz go naucze manier zeby wiedzial gdzie jego miejsce - w "oborze" ze świniami!
Milcz grzybie, już wczoraj miałem Cię nauczyć manier to spara chciałeś grać - sam unikasz walki.Łopata stanie Ci w gardle stylem i wyjdzie dupą :).A gdzie Twoje maniery?? Nawet nie wiesz, że moją ksywkę pisze się z dużej litery, do tego masz zrąbaną klawiaturę, bo w większości przypadków zżera Ci polskie znaki.

Co do samej walki, to w sumie nie wiem co powiedzieć, bo i mnie zaskoczył ten wynik. Trochę zdziwiony byłem również wyborem postaci przez Verta. Dzięki za walki.
Obrazek
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: sla82 »

0:5 dla hauwy
Obrazek
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

5:4 dla Hauwy

Z początku brałem Sub-Zero, ale było ciężko, więc już nie kombinowałem i wziąłem Jaxa.
I tu zaskoczony zostałem spamem Liu.
Próbowałem na bohatera skakać i zaskoczyły mnie uppercuty - myślę: :kwasny:
Wziąłem Raidena -> cholera znowu wpierdol (chociaż wtedy wziął Scorpa już) - nie będę Jaxa zdradzał.
Już jest 4:1 myślę sobie myślę - k*rwa dobra - walimy GP aby Cię przywitać.
Raz dwa odrobiłem straty, hauwa jeszcze zaryzykował z Raidenem, ale dostał, więc wrócił do Liu Kanga.
Wynik 4:4 - finałowa była bardzo emocjonująca (udało mi się nawet x3 GP zrobił pod rząd - pierwszy raz)
Obaj wygraliśmy po walce, obaj mieliśmy już prawie zapełnione paski, dosunąłem go do ściany ale nie nadział się na żaden mój cios, wyprowadził swoje i przegrałem tę ostatnią batalię.
Niemniej rozgrywka była dla mnie bardzo interesująca. Wiem też, że nie mam co uciekać przed spamem a dzielnie mu stawić czoła.
Dziękuję Ci hauwa za emocjonującą walkę :cwaniak:
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: hauwa »

No to pierwsze 3 mecze rozegrałem w moją ukochaną cześć 2D .....tiaaaa

Na początek: hauwa 2 - 5 johnx

Tak na dobrą sprawę w tym pojedynku zacząłem sobie przypominać jak się w tą grę gra. Jednak setki pojedynków w MK1 odcisnęło swoje piętno i pewne zagrywki z tej części mi zostały - niestety w MK2 nie działają a są brutalnie karane.

Pojedynek nr 2. hauwa 5 - 0 sla82

Tu raczej dosyć szybko się uporałem z rywalem. Najważniejsze że podbudowałem się przed walką nr 3...

hauwa 5 - 4 Anthrox

UFFFFFF !!!!!! Dobrze pamiętałem bęcki jakie dostawałem od tego Pana 2 lata temu kiedy nie miałem pojęcia jak "ukuć" Jego mistrzowskiego Jaxa.....ale zapamiętałem jeden sparing(też dawno temu) w którym wygrałem z Jaxem grając Liu.....to co się działo w naszym pojedynku pięknie opisał Anthrox powyżej...Dzięki
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

No witam.

W nowym turnieju polała się pierwsza krew... Już 2 dzień zmagań za mną, a więc należy się kilka słów.

Na samym wstępie pragnę podziękować maszynie, która losowała grupy. Gram z samymi pro-graczami a co za tym idzie - nie jest lekko. Lubię wysoko postawioną poprzeczkę :D

Przejdźmy jednak do rzeczy....

Battle #1 - sla (0) vs (5) johnx
Pierwsza walka turniejowa... Emocje znowu się odezwały, a ręce zatrzęsły. :D Sla grał praktycznie tylko Reptilem i nie powiem, bo kilka razy było bardzo blisko, aby urwał mi walkę.

Battle #2 - Anthrox (5) vs (0) johnx
Wynik chyba nikogo nie dziwi :) Antek bardzo ładnie grał Mileeną, oraz Jaxem. Na sparingach dostawałem często baty do 0 (ale co ważne - Anthroxowi nigdy nie udało się przekroczyć 25 wygranych!!! :D wielki sukces :D). Z takim skillem widzę Cię na podium ;)

Battle #3 - hauwa (2) vs (5) johnx
Wynik absolutnie nie obrazuje tego, jak te pojedynki były zacięte. Musiałem naprawdę mocno się skupić żeby nie przegrać. Grałem głównie Scorpionem. Stres był jak cholera, ale na szczęście udało się opanować nerwy.

Tuż po walce z hauwą rozegrałem szybki sparing z Moonspellem, który mimo tego że grał na klawiaturze, a do tego były lagi, konsekwentnie karał mojego piekielnego Ninję. :D

Dziękuję wyżej wymienionym osobom za sprawne rozegranie walk i bezproblemowe zgadanie się na turniej. Powodzenia dalej ;)
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

@Doink - zajebiście pocisnąłeś Chrisowi Obrazek
Chris patrzy
Na co? :D

.::edit::.
Po walce z Wojenną Herbatą wynik przedstawia się następująco:
5:1

Przy 2 wygranych Jaxem zasugerowałem koledze Liu - i od razu honorówka uhaczona!

Podsumowanie:

Krec z walki:


Dżaks śpiewa:
Ostatnio zmieniony 12-02-2013, 20:52 przez Anthrox, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: sla82 »

4:5 dla TeeVara

Jak dotąd moja najlepsza i najbardziej emocjonująca walka - przy stanie 0:3 dla TeeVara wyszedłem na prowadzenie 4:3 i mają meczowe rundy nie potrafiłem jednak wygrać. Zasłużona wygrana i życzę powodzenia dalej.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: SubZero »

Gr.B
Vert (Reptile, Baraka, Kung-Lao) 5:0 (Sub-Zero, Shang Tsung) SubZero

Innego wyniku raczej się nie spodziewałem, random Vertowi wybierał głównie zielonego ninje, mnie z kolei raz przypadkowo wybrał się Shang.
GG i thx.
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

Doink(5)-Klemposs(2)

Zacięte walki trzeba przyznać, niektóre wygrane lub przegrane o włos. Widocznie na sparringach Klemposs tylko zwodził przeciwnika :P Dzięki za grę.

Doink(5)-slay3r2(1)

Rzadko się zdarza, żeby ktoś grał Cage'm w tą część, jednak ktoś gra i jest to slay3r2i powiem, że dobrze sobie nim radzi. Problem miałem z cross up jumpami i shadow kickiem po nich, bo mi uppercuty nie siadały.Dzięki za grę.
Obrazek
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Vert »

Vert (5) - Klemposs (1)

Ja brałem random, Klemposs Raiden/Scorp, pare razy byłem blisko, szczególnie jak mi wybrało barake czy cage'a. Zacięte pojedynki, ale tym razem dałem radę ;)

Vert (5) - Sub Zero (0)

Random vs Sub. Tu poszło raczej gładko.
Dzięki za grę.
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Najbardziej zacięty, emocjonujący i nieprzewidywalny pojedynek mam właśnie za sobą...

Battle #4 - Adept (5) vs (4) johnx
Wynik idealnie obrazuje to jak walki były zacięte :D Wszystko zaczęło się tym, że Adept zaproponował mi trening. Więc na luzie dołączam sobie do gry i widzę post Adepta: "Gramy turniej?". Nie powiem, emocje zaczęły działać, puls miałem przedzawałowy. :D Tym razem to zaczęło działać na moją korzyść i potrafiłem się opanować i działać racjonalnie, szybciej niż na sparingach. ^^

Sam przebieg walki naprawdę ciężko byłoby mi opisać, gdyby nie to, że regularnie naciskałem klawisz PrintScreen. ;) W pierwszej walce przerwało mi połączenie z netem. Zrestartowałem router i szybko wróciliśmy z Adeptem do rozgrywki. Udało nam się zagrać 2 walki (dla mnie z korzystnym wynikiem) i znowu nastąpiło przerwanie połączenia (!!!) [jak czyta to jakiś pracownik TP, niech zacznie się mnie bać :P]. A więc ponownie - res. routera i wracamy do walki. Adept przeciwko mojemu Scorpowi wybrał Jaxa i niestety poległem (stan: 1-2 dla mnie). Szybko wziąłem się w garść i wybrałem Kitanę, która okazała się być słabością Jaxa... No może przynajmniej w jednej walce :D Stan gry: 1-3 dla mnie. Adept jednak nie rezygnował z Jaxa. I okazało się to być dobrym wyborem, gdyż szybko zaczął odrabiać straty. Po raz kolejny wyeliminował Scorpiona, a zaraz po nim Kitanę. Stan gry: 3-3. I tu zaczęły się największe emocje. Postanowiłem zaufać swojemu top1 i na żyletach zyskałem punkt przewagi. Stan gry: 3-4. Adept zrobił tak samo i ponownie wybrał Jaxa. Ta walka trwała aż 3 długie rundy i ostatecznie zakończyła się moją porażką. Stan gry: 4-4.

FINAŁ
Jak to na profesjonalistów przystało, po propozycji Adepta wybraliśmy postacie Random Select. Taka nasza tradycja, wszystkie walki przy stanie 4-4 już w sumie od roku rozstrzygamy metodą losową. Oczywiście przegrałem już na planszy wyboru wojownika gdyż wylosowany został mi Baraka, a Adeptowi Kung Lao, jedna z najlepszych postaci jaką zagrał dzisiaj w turnieju. Jednak formalności też trzeba załatwić... Zaczął się więc finałowy pojedynek dwóch kolosów forum MK... To było jak Bóg vs Szatan, jak Abel vs Kain, jak Sub-Zero vs Scorpion... Pierwsza runda dla Adepta. Wygrana o ile pamiętam bez trudu. Druga zaś zakończyła się jakimś cudem na moją korzyść.

Wyobrażacie sobie coś lepszego od 3 rundy pojedynku przy stanie 4-4? Bo ja nie! :D 99 sekund, od których zależy kto będzie potępiony, a kto zostanie w pamięci wszystkich jako zwycięzca... Rozpętała się więc, powiedzmy sobie szczerze, nierówna walka... Jej przebiegu nie pamiętam, ale starałem się stawiać jak największy opór. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Adepta, z ok. 50% paska życia. Na do widzenia mogłem obejrzeć jeszcze mojego ulubionego Fatala czyli przecięcie w pionie Kunga Lao. :D

Dziękuję Ci Adepcie za ten piękny pojedynek. :) Powodzenia dalej! I wrzuć tą walkę na YT, bo to musi zapisać się na kartach honmaru forum. :D

Ja najpewniej mogę niedługo zacząć żegnać się z turniejem, bo jeśli nie myli mnie moja wrodzona zdolność do przepowiadania wyników walk, wyląduję na 5 miejscu tabeli [albo i niżej]. Ale pożyjemy zobaczymy, walczę do końca.

Wczoraj już nawet zaczynaliśmy pojedynek turniejowy z TeeVarem, jednak przy pierwszej walce przerwało mi połączenie z netem i przez ok. 1h nie miałem dostępu do sieci. Minęliśmy się dosłownie 5 minut - TeeVar wyszedł chwilę przed tym, jak mi się udało odzyskać internet. I raz jeszcze przepraszam za komplikacje ;)

WolfBogard & TeeVar - idę po Was :P
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

Dzięki dzięki. To był naprawdę super pojedynek. Jak dla mnie mogę już zakończyć rywalizację. Te walki mnie zaspokoiły na kolejny rok :D Anthrox mi zarzucał, że nie jestem prawdziwym czarnym bratem, tylko białasem po solarium. Mam nadzieję, że udowodniłem, że się mylił :D

Adept & Anthrox czarni przyjaciele na zawsze :wstyd:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: SubZero »

Klemposs (Rayden?) 5:0 (Sub-Zero) SubZero

y0da (Sub-Zero, Scorpion, Reptile, Kung-Lao) 4:5 (Sub-Zero) SubZero

slay3r2 (Cage, Scorpion) 5:0 (Sub-Zero) SubZero

Doink (Kitana, Mileena, Kung-Lao) 5:0 (Sub-Zero) SubZero

GG i dzięki
Ostatnio zmieniony 14-02-2013, 19:25 przez SubZero, łącznie zmieniany 1 raz.
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

Doink(5)-y0da(1)

Nowy zawodnik na placu boju, który dość dobrze sobie radzi Sub-Zero.Dzięki za grę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Klemposs
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 20-04-2011, 13:06
Ogrywam: MK , MK II , UMK3. WWF Wrestlemania, Smackdown Tekken.

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Klemposs »

Klemposs (5) - Chris (1)

Klemposs (5) - y0da (0)

Dzięki...
Jarek odezwij się. You're Next! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”