Mortal Kombat Annihilation Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

I tak oto tajemnice klasztoru WolfBogardin znowu są bezpieczne, a zdrajca został ukarany...

Czarni bracia, Anthrox i Adept z niebios oglądać będą dalsze zmagania w turnieju Mortal Kombat... Byli wielkimi wojownikami, jednak wszystko ma swój koniec... Koniec w doczesnym życiu nie oznacza jednak całkowitego końca. Aż tutaj czujemy Waszą chwałę i ogromną moc dobiegającą z drugiego świata... Dziękuję Wam, kochani czarni bliźniacy za udział w tym turnieju. Jeszcze kiedyś się spotkamy...

Wynik dokładnie taki jak podał Adept. Walki z czego pamiętam były fajne. Przebieg całego pojedynku trudno opisać, bo nie chciało mi się robić screenów, a .krec'a nie zapisałem (mam nadzieję, że zrobił to Adept). Tak czy inaczej nie czułem "tego kopniaka" i stresu co w MK1. Bardziej chyba zależało mi w MK1, która to jest moją ulubioną częścią z wszystkich 3 w które zagramy w tym turniejowym cyklu, więc stąd to moje "opanowanie emocji" ;P Niemniej uważam, że Adept gra lepiej, co udowodnił na sparingach rozegranych ze mną, jednak dzisiaj najwidoczniej nie był jego dzień, ew. emocje go poniosły. Czekam na zemstę w UMK3. I dzięki za ten pojedynek turniejowy. ;)

Czekam na kolejnego przeciwnika, który zakończy mój marny żywot w tym turnieju. :P Uwińcie się szybko chłopaki, bo UMK3 czeka.
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

Z Tobą Vertek nie skończyłem - za 3-4 tygodnie powinieneś zrobić ze mną prywatny turniej :D
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16-03-2013, 00:10 przez johnx, łącznie zmieniany 1 raz.
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

[media][/media]
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

Widzę, że ktoś tu nie oglądał Star Wars. Umarliśmy po to, aby odrodzić się jeszcze silniejszymi :]
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

Doink(5)-Chris(4)

Prowadzenie Chrisa 4:0, jednak rozpracowałem jego styl i Liu Kang pokonał ekipę w postaci: Kung Lao Kitana oraz Mileena. Dzięki za grę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Doink pisze:Doink(5)-Chris(4)

Prowadzenie Chrisa 4:0, jednak rozpracowałem jego styl i Liu Kang pokonał ekipę w postaci: Kung Lao Kitana oraz Mileena. Dzięki za grę.
No ładnie, z 4-0 codziennie się nie wychodzi, big gratsy. Inna sprawa, że reprezentujący sobą tylko i wyłącznie wysokiej kompromitacji lameriadę Chris, prędzej czy później musiał tak podle skończyć hehe.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Klemposs
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 20-04-2011, 13:06
Ogrywam: MK , MK II , UMK3. WWF Wrestlemania, Smackdown Tekken.

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Klemposs »

Klemposs (5) - Chris (2)

Na sam koniec chrisu zniesmaczył się swoją porażką w turnieju i nie dał mi szansy na wykonanie fatala :(
No cóż... czas na walkę o podium!
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

Martins pisze:No ładnie, z 4-0 codziennie się nie wychodzi, big gratsy.
To prawda - sam przy wyniku 4:0 odzyskałem tylko 3 wygrane :wstyd:
Tyle, że nie rozpracowałem stylu Chrisa, a klawiatury. :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

Zostały 4 walki do końca, więc na spokojnie 1 mecz dziennie i można zakończyć jeszcze w tym tygodniu.

UMK3 - zapisy - termin rozpoczęcia podam po zakończeniu MK2.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Chris »

Doink wygrał bo tak chciał Morfeusz i nic tu nie mogłem zdziałać. Przy okazji oznajmiam , że od tej pory już nie w
Obrazek
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Klemposs pisze:Klemposs (5) - Chris (2)

Na sam koniec chrisu zniesmaczył się swoją porażką w turnieju i nie dał mi szansy na wykonanie fatala :(
No cóż... czas na walkę o podium!
Liczyłem Chrisu, że jeszcze spotkamy się w tym turnieju i zawalczymy o moją duszę, ale niestety, Klemposs uprzedził mnie z rewanżem za MK1... :D

Walka o 3 miejsce... To będzie coś! Już czuję te emocje. :D Na UMK3 już się zapisałem, a turniej MK2 jak będzie dobrze to w środę powinien być skończony (zostali gracze, którzy w dzień rozpisania drabinki wyrobili 50% wszystkich walk, więc wiecie :P). Dzisiaj po południu nie mogę grać - dopiero co wstałem, a jak wrócę do domu, będę padnięty, więc będę musiał się kimnąć. Dlatego ok. północy postaram się wstać i o ile Klemposs będzie, rozegrać ten pojedynek.
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: sla82 »

Piękne walki, piękne walki :) Wyjść z 0:4 - łał no i j-x też zaskakuje, jak widać to jego pieprzenie o ciągłym przegrywaniu i odpadaniu tylko pcha go do przodu (no chyba, że z litości koledzy mu dają wygrać :P )
Obrazek
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

sla82 pisze:Piękne walki, piękne walki :) Wyjść z 0:4 - łał no i j-x też zaskakuje, jak widać to jego pieprzenie o ciągłym przegrywaniu i odpadaniu tylko pcha go do przodu (no chyba, że z litości koledzy mu dają wygrać :P )
Hahahaha dokładnie tak! To jest moja tajna taktyka. :D Mówię, że przegram i jak przeciwnikowi już robi się przykro, atakuję i wygrywam. A tych pozbawionych człowieczeństwa nastawiam na wygraną, dodaję im pewności siebie, a później niszczę! :D

Ale serio, to sam nie byłem w stanie przewidzieć, że tak daleko dojdę. 4 miejsce już mam i walka o podium czeka. Oglądałem walki Adepta z Klempossem i jestem przekonany, że dzisiaj odbędzie się mój ostatni pojedynek w tym turnieju. Liczę tylko, że nie zakończy się 5-0 dla Klempossa. Przynajmniej honorówkę urwać muszę. :)

Wsparcie kolegów już mam, więc nic tylko iść i walczyć. :D
[Dzisiaj o 07:54:35 am] Adept: No Klemposs akurat moim zdaniem Cię rozjedzie ładnie :D
Aa właśnie - jak klikam na "Temat na forum" na stronie turnieju UMK3, przekierowuje mnie tutaj - https://www.honmaru.pl/404.html zamiast do tego tematu.
Ostatnio zmieniony 26-02-2013, 12:58 przez johnx, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Klemposs
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 20-04-2011, 13:06
Ogrywam: MK , MK II , UMK3. WWF Wrestlemania, Smackdown Tekken.

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Klemposs »

Klemposs (5) - JohnX (4)

Świetne walki!!! Większość wygranych/przegranych o włos :D
Niestety w kilku rundach popełniłem podstawowe błędy przez mojego pada który jest już na wykończeniu... eh

Raz jeszcze dzięki za grę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”