Mortal Kombat Annihilation Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: sla82 »

A Adept?
Obrazek
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

Chris pisze:Anthrox twój dżaks w oczach mistrza verta nie zasługuje na nic poza szmatą do podłogi.
Kiedy ze mną wypróbujesz nowego pada, bo na GG nie odpowiedziałeś ;]
Awatar użytkownika
Cormick
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 24-12-2012, 14:27
Ogrywam: MK1, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Cormick »

Cormick (5) - TeeVar (0)

Dzieki za dobra gre. ;)
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Chris »

Spokojnie, w następnym turnieju w MK2 dostaniesz szansę odegrania się po przegranej, a tymczasem...
Obrazek
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

@hauwa - popatrz na to z drugiej strony. Zostali sami gracze, którzy coś tam potrafią i łatwo się z nimi zgadać, więc nie będzie zbędnego przeciągania. Lepiej solidna 10tka, niż naciągana 16tka. ;) Osoby których mi zabrakło wymienię poniżej...

https://dl.dropbox.com/u/87710431/forums/deathlist.jpg
Został już tylko jeden numer na mojej liście śmierci... Klemposs - idę po Ciebie :D
error url
poprawione

Co mnie najbardziej zabolało to fakt, że Adept nie startuje. Gramy w UMK3 prawie od roku i chociaż to jest pewne, że z nim przegrałbym walkę na punkty, to pojedynki byłyby zacięte jeszcze bardziej niż w MK1 i MK2. Tą myśl rozwinę po turnieju UMK3.

Idąc dalej, straszna szkoda, że nie startuje Kanonball a.k.a Kuba MK. Swego czasu sporo graliśmy (bodajże przed czerwcem 2012) i grało się nam zawsze świetnie. Widocznie nie poradził sobie z niedziałającym UMK3 na WIN8 :/

Chris - zawiodłeś mnie. Chciałem walczyć o swoją duszę, ale skoro nie startujesz to dostaję ją walkowerem :P

Niezmiernie raduje mnie i pociesza fakt, że startuje slay3r2! :D Może w MK1 i MK2 nie zapisał się w Waszej pamięci, jednak w UMK3 gra ze mną od bardzo dawna i wiem, że tutaj wysoko zajdzie. Cieszę się, że mam Cię w grupie. :D

Widzę też Martinsa w rezerwowych. Dodajcie go do grup jak możecie. ;)

Ze względu na swoje łącze internetowe (ogromny ping od ok. 18 do 21, sięgający 150ms), po południu będę mógł zagrać tylko do godziny 16/17, a wieczorami od 22 do (czasami) 2/3 rano, bo o tej porze ping u mnie nie przekracza 50ms.

Walki preferuję rozgrywać w weekendy, kiedy to jestem w pełni sił, po ok. 12h snu, a nie tak jak w tygodniu - 4h max (chyba że odsypiam i wstaję o 3 rano).

I zobaczymy jak to będzie, bo ostatnio żadnego sparingu nie rozegrałem w przyzwoitych warunkach. O ile będą lagi niepozwalające na normalną grę i będą one z mojej winy, oddam walkowerem, ew. rozegramy w innym terminie.

To tyle ode mnie na początek. Dziękuję za uwagę i do zobaczenia na ringu.
Ostatnio zmieniony 08-03-2013, 03:50 przez johnx, łącznie zmieniany 3 razy.
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Vert »

Anthrox pisze:
Vert pisze:Doink jest jedyna osoba, z która można pograć w MK2 na najwyższym poziomie każdą postacią. Nie wyobrażałem sobie innego przeciwnika w finale!
Grrrrrrrrrrrrrr :wstyd:
Czytaj ze zrozumieniem Panie Amiga ;)
A jaki jest Twój Jax chyba każdy wie :)
y0da
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 13-02-2012, 00:51
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: y0da »

johnx pisze:Widocznie nie poradził sobie z niedziałającym UMK3 na WIN8 :/
mi działa bez zarzutu, tylko 0.64 nie idzie skonfigurować, bo niby wykrywa 'za stare pliki dll'
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Vert pisze:
Anthrox pisze:
Vert pisze:Doink jest jedyna osoba, z która można pograć w MK2 na najwyższym poziomie każdą postacią. Nie wyobrażałem sobie innego przeciwnika w finale!
Grrrrrrrrrrrrrr :wstyd:
Czytaj ze zrozumieniem Panie Amiga ;)
A jaki jest Twój Jax chyba każdy wie :)
Może chodziło mu o to, że nie wyobrażałeś sobie W FINALE innego przeciwnika niż Doink. ;P
y0da pisze:mi działa bez zarzutu, tylko 0.64 nie idzie skonfigurować, bo niby wykrywa 'za stare pliki dll'
Tak samo mam na WIN7, jednak z WIN8 problem miał już J.a.r.e.k, czyli coś jednak nie gra.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Vert pisze: Doink jest jedyna osoba, z która można pograć w MK2 na najwyższym poziomie każdą postacią. Nie wyobrażałem sobie innego przeciwnika w finale!
GRRRRRRRRRRR... :bruce:
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
y0da
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 13-02-2012, 00:51
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: y0da »

johnx pisze:Tak samo mam na WIN7, jednak z WIN8 problem miał już J.a.r.e.k, czyli coś jednak nie gra.
32bitowy system here. Niekiedy nie idzie załączyć w ogóle gry w 0.67 - ładuje, ale zaraz emulator pada. Wystarczy odznaczyć/zaznaczyć jedną opcję w ustawieniach, po czym znowu przywrócić do stanu poprzedniego, zastosować, odpalić i już normalnie śmiga.

Also: polecam wersję Plus Plus 0.119 + Juggernaut Hack. Ani fps'y nie spadają, ani dźwięk się nie tnie - przynajmniej na mojej platformie. P2P odpada, ale jestem skory do testów.

EDIT: Ściągam MAMEHub, który swoje waży (300 MB O_o), ale na necie zachwalają i jest P2P. Tylko czy idzie odblokować postaci bądź uruchomić Juggernauta? Będę testował, bo szczerze nie chce mi się grać z wami na 0.67. :P Mam awers straszny.

EDIT2: Zapraszam do testów. :P
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Chris »

@Johnny X - twoja dusza zostanie u mnie do czas kolejnego turnieju i jeśli uda Ci się jakimś cudem wygrać ze mną w co wątpię.
@Martins - umie tylko grzać ławkę rezerwowych
@Antrox - Vert miał na myśli, że jesteś ograniczony tylko do 1 postaci i niemożna zaliczyć ciebie do super całościowych graczy jak Doink
Obrazek
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

BATTLE #1
johnx (5) vs. (1) y0da
Pierwsza walka za mną. Ogólnie grało się raczej słabo, chociaż jako tako lagów nie było (przynajmniej na walkach turniejowych, bo na próbie jak dla mnie była masakra) i wszystko wchodziło jak trzeba (w dużej mierze), mieliśmy inne problemy techniczne. Na szczęście jakoś udało się nam to ogarnąć i dotrwać do końca. Zagramy jeszcze na oficjalnym MKAK jak kupię, bo z czego mówisz, i z czego sam widzę, masz niemałe umiejętności i na pewno jesteś w stanie ugrać więcej niż 1 na 6 walk. Dzięki za grę i walcz dalej. ;)
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: hauwa »

hauwa (5) vs. (2) y0da

JohnieX masz racje. Kolega ma naprawdę ogarnięty system. Przy stanie 2-2 w piątej walce gdy decydowały się losy zwycięstwa zawiesiła się gra. To wybiło chyba lekko przeciwnika z rytmu i skończyło się jak widać. Dzięki i powodzenia dalej.
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: sla82 »

Cormick 5 : 0 sla (straszny wpierdol)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cormick
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 24-12-2012, 14:27
Ogrywam: MK1, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Cormick »

Cormick (5) vs. (3) Doink

Dzieki za walki, byl ogien. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”