Dead or Alive 5

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Widowmaker.PL »

Jak bedzie tifa to kupie :D Bo kolejny ninja to zalosny pomysl xD Szkoda ze hayabusa nie jest takim kozakiem w ninja gaiden i nie mozna tam skroic 2/3 hp bossowi jednym combo throwem.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

Z całym szacunkiem, ale nie ma co się napalać. Seivoth, masz może linka do czegoś takiego? Bo do tej pory jedyne co mi się widziało to wymysły fanów, nic ponad to i nawet nie mogę tego określić plotką. Pomysł z Chun-Li to najlepszy dowód że nie ma co brać tego na poważnie. A szkoda. Obecnie Tecmo połączyło siły z Segą od VF i robienie dodatkowej postaci Tify, gdzie FFVII przecież nie ma nic wspólnego z xboem, jest mało prawdopodobne. Jedynie na co jest nadzieja, że i Tecmo i Square zauważą jak wielki jest popyt fanów na tego typu cross po deadfantasy i może w Doa6 będziemy mieć takiego crossa, tylko szkoda wtedy VF. Na co mam nadzieję, to na to że jak Tecmo słucha swoich fanów, to może jak naprawdę będzie to przez fanów maglowane (dajcie Tifę) to może tak się stanie. Innych okoliczności tego cudu nie widzę.
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Seivoth »

Ja różnicy między plotami, a wymysłami fanów nie widzę... Skądś się to w końcu musi brać :] Stronki niestety nie pamiętam, trafiłem tam przez zupełny przypadek...
Spekulacje na temat Tify są, i ja też ją chcę w kolejnej części. Chun-Li to mi !@#$%... nie interesuje mnie zupełnie :oczami: Zakładając że Squeenix wypożyczy swoje postacie, to chcę Fang i Paine, choć one pasowałyby bardziej do SC-a. Pewnie jeszcze kilka heroinek bym wymienił :] ale wyszedłby za długi post :P
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

Spekulacje na temat Tify musiałyby być na forum poświęconej grze i jeżeli jest to i na FB. Tak by Tecmo to bardzo wyraźnie widziało. W sumie to ze spekulacji plotka może powstać, grunt by to się ładnie nakręciło.

Inna sprawa czy square się zgodzi, ale jeżeli tak to widzę tu tylko samą tifę. To i tak byłby cud. Chociaż mogą ją dać jako DLC, wtedy i Tecmo i Square zrozumieją potencjał dawnych postaci z FF i może jeszcze kogoś dołożą. Tylko tutaj to wiadomo, nie może to być każdy bo DOA to nie SC. Natomiast co do Chun-li. Jak ktoś może zakładać że Chun-li może być w DOA ult, skoro Tekken ma mieć crossa ze SF. No przecież to się kupy nie trzyma.
Trzeba tu mi się przyznać, że choć mam pomysły na plansze, to tego nigdzie nie piszę, a później narzekam jakie to plansze mało przemyślane:D

PS Mnie się zawsze marzyła bijatyczka FF ala SC ;) Może Namco zrobi, bo kasy ma raczej więcej niż Tecmo.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Widowmaker.PL »

Sprobuj ergheiz, ale to gierka na psx :P No ale masz tam postaci z FF.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: SubZero »

trafl pisze:Mnie się zawsze marzyła bijatyczka FF
Dissidia?
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Seivoth »

Ehrgeiz to całkiem przyjemna gra (zwłaszcza dla miłośników FF), a Dissidia jest bardziej RPGiem niż bitką (choć to też bitka). Wracając jednak do tematu jestem bardzo ciekaw, czy stroje zakupione w PSStore na potrzeby DoA5 będą kompatybilne z "nową" odsłoną?

EDIT (22.05.13)
http://www.siliconera.com/2013/05/21/de ... a-fighter/
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Widowmaker.PL »

Osom. Prawie jak Tifa. N/C
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

Chciałoby się dać filmik do YT z najlepszej sceny z "jak pozbyć się celulitu".
No to jak widzę tego gościa to już mi się pewność co do ojczulka Pai zwiększyła do 90% Ale może, może dadzą też tą Aoi by miała parkę z Akirą. No może. Stroju bodajże Christie nie komentuję.

Ale z plansz podoba mi się bardzo powrót tej planszy z DOA3 i jeszcze las jest! Plansze na razie są w miarę ok. Co prawda lecą po najmniejszej linii oporu, ale plansze te były ok więc nie mogę powiedzieć by mi to super bardzo nie pasowało.


PS Dissidia z paroma ciosa to imho słaba bijatyczka. Ciosów jak kot napłakał. Taka hybryda czegoś wyszła, ni to bijatyka ni to Rpg.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Ren »

Jeśli w Ultimate będzie El Blaze to kupuję :P
Awatar użytkownika
shinobi
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 01-03-2010, 12:52
Lokalizacja: Siewierz
Ogrywam: SFXT, DoAO

Re: Dead or Alive 5

Post autor: shinobi »

To niech wstawią jeszcze ninja'sów z MK a na pewno kupił bym konsolę dla tej gry :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”