TEKKEN REVOLUTION

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: surkabm12434 »

Na pewno nie jest tak samo. Losowo w huy. Pierwszego dostałem bryana nastepnie alise -_-
PUSTO
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Losowo, ja mam 35k giftu i dało mi alise, leo i jina. Innymi kontami Hwoaranga, Xiaoyu, leo
Awatar użytkownika
Gon-SH
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-03-2013, 17:38
Ogrywam: Tekken

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Gon-SH »

Faktycznie , na drugim koncie mam Jina i Alise.
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

No no, gra powoli nabiera rytmu, coraz więcej postaci ;]
DzikiBen
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 02-03-2014, 15:55

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: DzikiBen »

Nieczęsto gram w Revolution mając TTT2. Pomysł no bound'ów wydał mi się ekstra i fajnie balansował rozgrywkę, z drugiej strony invisible moves psują ją chyba jeszcze niż boundy. Fajnie popykać żeby sobie pofolgować z n00bami, całkiem niezły gracz w TTT2 łoi chyba 90 % trashu w T Revolution. :D Pomysł ze statami wydaje mi się kompletnie nie na miejscu, ale jest to chyba nierozerwalnie związane z faktem, że gierka jest free to play, staty można kupować, a na czymś trzeba zarabiać. Jak widzę kolesi dopakowanych na 200 strenght a randomowy hit traci mojemu Kazkowi pół paska, mam ochotę wyjść i zawalczyć o równouprawnienie. :D

Zawsze z dziką satysfakcją zdzielam Law'ów spamujących w kółko niewidzialnym kopniakiem. Potem sprawdzasz PW i czytasz, jak randomowy sfrustrowany dzieciak nawymyślał ci od n00bów i spammerów. Sytuacja kompletnie nie do wyobrażenia w TTT2, gdzie community często jest naprawdę zacne. Tekken Revolution to dobra odskocznia i azyl dla cienkich zawodników, ale na pewno nie nowa, pełnoprawna odsłona serii.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: TeeVar »

Ten kopniak nie jest taki straszny, bardziej dobijająca jest podcinka.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Turles117 »

Gon jaki masz nick psn ? moze bysmy pograli w tekken revolution lub tekken tag tournament 2 moj nick to Turles117 napisz do mnie na psn lub podaj mi swoj nick psn tutaj
DzikiBen
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 02-03-2014, 15:55

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: DzikiBen »

TeeVar pisze:Ten kopniak nie jest taki straszny, bardziej dobijająca jest podcinka.
Sytuacja podobna jak z low launcherem Bryana. Podcinka jest bardzo karalna i daje się przewidzieć, jak gram Kazkiem while standing 2 załatwia sprawę :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”