Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Forum poświęcone piątej odsłonie Tekkena oraz Dark Resurrection.

Moderator: ModTeam

Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Tak
27
49%
Nie
28
51%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Żółw »

No właśnie, czy opłaca się kupić PSP tylko dla tej gry ?? :niepewny:
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Pattrick »

Może T5:DR jest dobrą grą ale wiesz , kupować konsolkę dla jednej gry to nie jest raczej dobry pomysł (przynajmniej wg. mnie). Możesz Kupić jak chcesz , a później możesz poczekać na jakieś inne "dobre" tytuły
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: SubZero »

Nie no myślę, że tylko dla tej jednej gry to się raczej nie opłaca, no chyba że np. trafiłeś promocję PSP+T:DR a potem i tak będziesz inne gry "zdobywał" :P
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Got »

ok luuz kupic mozna ale czy wiesz ze sie nie da grac na psp w dr :D ja juz raz takie cos trzymalem w reku z dr i powiem wam ze to nie jest tak jak z padem nie da sie grac ;/
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Phantom »

Też sądzę że się to nie opłaca :zdegustowany:

Lepiej sobie tą kasę odłożyć na PS3 :cool:
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
gizi
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-09-2006, 00:02
Lokalizacja: Przysucha

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: gizi »

Dla jednej nie warto ale ja kupilem PSP dla kilku tytułów co maja jeszcze wyjsc i jednego co juz jest :>

Tekken DR
Final Fantasy Crisis Core
Gran Turismo
Aloha :)
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Got »

oki ja wczoraj gralem chwilke w DR na PSP i moge powiedziec tak nie realne jest zrobic 3x ewgf na practise strzalki nie nadaja sie do niczego sa gorsze niz w pegazusie skosy praktycznie nie istnieja ogolnie porazka i ja to pisze powaznie wiec nie kupowac tego dla DR bo sie nie da w niego grac ;>



ps. jak ktos mysli inaczej respect ;)
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Aserot »

W sumie czytałem jak można poprawić działanie D-pad'a w PSP podobno wystarczy podłożyć pod niego monetę i wszystko działa git. W sumie nie mam PSP żeby owy sposób sprawdzić. I o ile pamietam na Google Video jest filmik jak zamotować gałke zamiast D-pad. Więc to raczej nie problem ale i tak uważam że narazie jest zamało dobrych tytułów na PSP a jednak sam DR to troszke zamało. Zwłaszcza że w mojej mieścinie trudno bedzie kogoś zanleść do sparingów :( a to najwikszy dół.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Got »

monete...hmm...strzalki sa tak oddalone od ciebie i tak miekkie ze nie wiem czy moneta pomoze ale w sumie jak juz beda twarde to moze i bedzie sie dalo grac ...powiem Elessarowi (niektorzy go znaja moj kompel z KTT) i jak by co to napisze czy pomoglo :P
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Shinhwa »

W/g mnie jak najbardziej TAK!
Po pierwsze grasz gdzie chcesz i ile chcesz w ulubioną grę, w drodze do szkoły/na zajęcia, w przerwach w łóżku, pełen komfort. Pozatym masz odtwarzacz mp3 i player filmów video pod reką. Do tego filny akumulatorek. Kolejną zaltą tekiego sprzętu jest to, że idziesz do kolegi po film to nie wykręcasz swojego dysku, tylko wpinasz psp zgrywasz dużo, bo z kartami dużo wejdzie i wracasz do siebie.

IMO ta konsola jest warta swojej ceny
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Ana »

Shinhwa pisze: Kolejną zaltą tekiego sprzętu jest to, że idziesz do kolegi po film to nie wykręcasz swojego dysku, tylko wpinasz psp zgrywasz dużo, bo z kartami dużo wejdzie i wracasz do siebie.
Można też kupić kilka czystych płytek i pozgrywac owe rzeczy "od kolegi" na CD/DVD :cool:

Czy się opłaca trudno powiedzieć, nie grałam na PSP, ale wszędzie potwierdza sie opinia o sterowaniu, więc czy jest sens wydawać ok. 950zl (tyle by to chyba wyszło z T:DR? :) ) by najpierw naklnac się od groma? Nie lepiej odlozyc tych pieniedzy na PS3 czy cos bardziej uzytecznego?
Z resztą Twój wybór :) ja się na razie ślinie jak widzę screeny z FF: Crisis Core, ale watpie zeby tak mi odbiło... Chociaż ;)
IMO ciekawiej prezentuje się DS od PSP, ale to tylko moja opinia, chociaż Tobie pewnie zalezy glownie na DR ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: SubZero »

Shinhwa pisze:Do tego filny akumulatorek. Kolejną zaltą tekiego sprzętu jest to, że idziesz do kolegi po film to nie wykręcasz swojego dysku, tylko wpinasz psp zgrywasz dużo, bo z kartami dużo wejdzie i wracasz do siebie.
Te dwa argumenty są akurat nieszczególnie przekonujące, bo z testów wiem że akurat akumulator szczególnie mocny nie jest (trzyma 3-4 godziny), no a te przenoszenie filmów na psp to też nie bardzo bo największe Memory Sticki aktualnie mają chyba 2 GB, więc jak będzie film na 2 cd to trza będzie większość rzeczy z MS wywalić.

No ale ogólnie do konsolki nic nie mam, sam mam zamiar sobie sprawić (kiedyś :P ).
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: vho »

Dla samej DR'ki kupować PSP?? No way, dude. Choć znam parę osób, które tak własnie uczyniły :D W każdym razie ja wolę na PS3 i Tekkena 6 poczekać :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: KorAs »

Shinhwa pisze:grasz gdzie chcesz i ile chcesz w ulubioną grę, w drodze do szkoły/


1. Gdzie chcesz-o ile nie ma obok drechów albo KorAsów takich jak ja :P
2. Ile chcesz-no na tyle ile bateria wystarczy
3. W drodze do szkoły - o ile ci nie zajebią takiego cacka bo to Polska przecie.
4. Tak tylko sie czepiem z nudów :P
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Tygrys »

No tak naprawde to strach w Polsce wyjsc z takim cacuszkiem, czyli w Polsce PSP jest konsola domowa, przenosna tylko w jego obrebie :P
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 5 oraz Tekken DR”