T5:DR/T6 na pc (ppsspp)

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Arden
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 09-05-2014, 16:45

Re: T5:DR/T6 na pc (ppsspp)

Post autor: Arden »

Galaxy S4 jako psp. Jeśłi masz root andka i pada od ps3 to polecam sparować smartphona z padem. Zabawa jest przednia, tylko jakąś podstawkę sobie trzeba wykombinować.

Co do tematu, to rozwiązałem problem niebieskiej kropki, zainstalowałem jedną z najstarszych wersji hamachi 1.0.3.0. Jednak nadal walczę gdy przy ping'owaniu wyskakuje "Upłyną limit czasu żądania"(dziwne tylko przy jednej osobie mam ten komunikat), w lobby widzi, grać można ale z tym komunikatem wiążą się lagi, ale jeśli ping macie coś koło 50~70 ms grajcie śmiało.

W tunngle nadal nie wiem dlaczego nie widać nic w lobby, w adhocserver widać połączenie (mac i ip).
Co do problemu parę postów wyżej to czy u osoby hostującej widać czy ktoś się połączyło? Na adhocserver powinny wyskoczyć kto z jakim adresem mac i jakim ip się łączy.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: T5:DR/T6 na pc (ppsspp)

Post autor: mg1987 »

Chyba znaleźliśmy problem - w tunngle nie działa, przez zewnętrzne ip nie działa, ale przez hamachi i evolve już jest wszystko ok.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: T5:DR/T6 na pc (ppsspp)

Post autor: Bury »

Witam
Od jakiegos czasu gram w t6 na tablecie i ciekawi mnie czy jest mozliwosc odpalenia gry online na androidzie? W temacie pojawa sie tylko wzmianka o emulacji na andku ale temat nie zostal rozwiniety, na standardowej konfiguracji emulatora po wejsciu w tryb gry network jest ikonka laczenia i dalej nic :-)

Jeszcze mam pytanie : czy jest mozliwosc takiej konfiguracjiy by zaczynac gre jako player 2?:-)
KaziuJumper
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22-03-2014, 19:12
Ogrywam: tekkeny offline
Kontakt:

Re: T5:DR/T6 na pc (ppsspp)

Post autor: KaziuJumper »

W DR można grać po prawej stronie.

W T6 też się da ale za pomocą pluginu cwcheat, na tym emulatorze ppsspp niby też da się go ustawić.
dyd
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-10-2016, 19:45
Kontakt:

Re: T5:DR/T6 na pc (ppsspp)

Post autor: dyd »

Jakby kogoś jeszcze interesowało jak sprawa wygląda w 2016: viewtopic.php?t=3758
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”