Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Poryty
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21-06-2017, 06:52
Lokalizacja: Rybnik
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Poryty »

TO POWIE MI KTOŚ WRESZCIE KIEDY TEN TURNIEJ MA SIĘ ROZPOCZĄĆ? A NIE GADACIE O TYCH LAGACH CIĄGLE
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: KRELIAN »

Poryty pisze:To wiadomo już coś na temat losowania opponentów na turniej? Bo chyba dzisiaj to wszystko miało być załatwiane?

Tak jak napisałem na pierwszej stronie tematu, turniej rusza w przyszłą sobotę 1 lipca - wówczas poznacie dokładną rozpiskę grup.

Co do spięcia i bluzgów - dodam odpowiedni punkt do regulaminu niebawem, skoro faktycznie jest taka potrzeba. Z mojej strony po prostu polecam się wyluzować, bo to tylko Tekken. Jak to mawiał pewien emerytowany tekkenowiec z Olimpu: "I don't wanna fight, I wanna play Tekken' ;].

1. W grupie X gracz A ma niefajne połączenia z kilkoma osobami, ale pozostali grają z resztą bez problemu:

- w teorii jeśli pozostali narzekają na gracza A to mogą to odpowiednio wcześniej zgłosić w temacie na forum i wówczas taka osoba będzie musiała otrzymać walkowera.

- w praktyce większość (jeśli nie każdy) dotychczas godził się na grę w ciężkich warunkach - niestety nie mamy na to wpływu.

2. W grupie X gracz A ma niefajne połączenie z graczem B i odwrotnie, ale z resztą nie ma problemu.

- w teorii powinni próbować do skutku
- w praktyce po prostu grają na lagach albo w końcu udaje się połączyć bez problemów.

Tak od siebie powiem już pomijając regulaminy, że walkowery dawałem chyba tylko w przypadku Out of Sync przy turniejach TK3 online. Jeśli bywały lagi to po prostu grałem (kiedy sam startowałem) i grali też inni - trudno, jeszcze daleka droga do idealnego online. Pomyślcie tylko na spokojnie, czy jest to faktycznie powód do tego by się wyzywać w internetach. Po sobie na pewno wiem, że nawet jak sam trafię na osobę z którą jako jedyną mam problemy to i tak zagram, natomiast jeśli by się okazało, że to z moim łączem jest problem to z chęcią przeciwnikowi wpiszę 5:0.

Tak przy okazji dopiszę jeszcze bo wiele nowych może o tym nie wiedzieć, że istnieje również opcja wpisania wyniku 0:0, ale stosowałem to wyłącznie w sytuacjach, gdy obie strony nie chciały grać i nie zgłaszały na forum problemów z ustawką.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

KRELIAN pisze:
2. W grupie X gracz A ma niefajne połączenie z graczem B i odwrotnie, ale z resztą nie ma problemu.
Rozwiązanie jakie przyszło mi do głowy: może mecz między graczem A i B zahostuje gracz C, wtedy można monitorować połączenie i będzie widać, kto ma dobre a kto słabe? Rozegra się jedną walkę poza turniejem na rozgrzewkę i jak będą lagi a gracz A będzie mieć 5 pasków podczas gdy gracz B - 3 paski, chyba sytuacja będzie jasna?

A jak nie będzie lagów to spoko :)
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Turles117 »

Juz Ci tlumaczylem ze Tobie zawsze wyswietla 5 kresek jak jestes w lobby ,screen musial by podac Kamil jak kamilowi wyswietla nas obu a kamilowi zapewne wyswietlalo mnie 4 kreski Ciebie tak samo . Przestan sie lagiem tlumaczyc bo jestes zalosny ja potrafie blokowac lowy nawet na 3 kreskach . Jak ktos ma slaby refleks jak Ty widocznie to i na 5 kreskach bys nie blokowal lowa przestan robic cyrk i sie osmieszac bo ludzie pisza ci jak jest i na grupach na facebooku tak samo screeny Ci wyslalem . Nie zalaj na lag tylko graj a jak Ci nie pasuje to wypisz sie z turnieju albo zapisz na wersje Pc gdzie online dziala dobrze . Nikt Cie widow nie zmusza do brania udzialu w turnieju ani do gry ze mna mozesz oddac walkowerem . Ja napewno Ci meczu walkowerem nie oddam jesli chcesz miec ze mna win w turnieju musisz go poprostu normalnie zdobyc grajac a jak mi bedziesz bluzgal ublizal lub pisal jakies sarkazmy to to zglosze organizatorom. Online w t7 na ps4 jest borken masa ludzi ma lagi nikt nie narzeka z turniejowiczow tylko ty Widow i mi tu przytaczasz jakies sytuacje z przed 4 lat i na Woochiego sie powolujesz z przed 3 lat z gry zupelnie innej niz ta w którą obecnie gramy . Nie marudz nie wydziwiaj tylko graj a jak Ci nie pasuje to mi oddaj walkoweerem albo sie poprostu wypisz z turniej i nie rob cyrku Bus , Adax i Bielo maja z tego samego miejsca neta co ja z nimi tez zapewne bedziesz narzekal wypisz sie i zaoszczedz cyrku.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: KRELIAN »

Widowmaker.PL pisze:
KRELIAN pisze:
2. W grupie X gracz A ma niefajne połączenie z graczem B i odwrotnie, ale z resztą nie ma problemu.
Rozwiązanie jakie przyszło mi do głowy: może mecz między graczem A i B zahostuje gracz C, wtedy można monitorować połączenie i będzie widać, kto ma dobre a kto słabe? Rozegra się jedną walkę poza turniejem na rozgrzewkę i jak będą lagi a gracz A będzie mieć 5 pasków podczas gdy gracz B - 3 paski, chyba sytuacja będzie jasna?

A jak nie będzie lagów to spoko :)
Szczerze mówiąc nie przekonuje mnie takie rozwiązanie. Niestety nie jestem ekspertem w tych sprawach, ale na logikę to trzecia osoba czasem jeszcze bardziej nie obciąża gry innym? Kto ze mną grał ten wie, że jak się ustawiam to tylko na solówki i to nie tylko dlatego, że szkoda mi czasu na czekanie w lobby, ale właśnie dlatego, że w takich sytuacjach miałem słabsze połączenie (przypadek?).

Jeśli znajdzie się tutaj jakiś ekspert, który jasno udowodni, że sposób który przedstawiasz pozwala zmierzyć po czyjej stronie jest wina, wówczas mogę go rozważyć. W innym wypadku po prostu albo próbujecie, albo ktoś musi odpuścić.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

KRELIAN pisze: W innym wypadku po prostu albo próbujecie, albo ktoś musi odpuścić.
Jeżeli to będzie tylko mecz grupowy to żaden problem, gorzej, jeżeli będzie chodzić o mecz w drabince :)
ZzackK
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 26-02-2006, 12:04

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: ZzackK »

Turles117 pisze:...
Przecież patrzymy się na łącze drugiej osoby i wtedy widać, wybacz ale nie miałem ani jednego meczu na PC na trzech kreskach, który nie byłby uciążliwy dla obu stron. Odwołałeś się do wersji PC więc odpowiadam ci jak na niej jest.

Na waszym miejscu z obu stron zrzuciłbym 30sek film z lobby i będzie wtedy widać jak działa wam łącze. Gra dość na bieżąco sprawdza połączenie więc będzie widać czy komuś ono nie siada skacząc np z 4 na 3.

Emocje są tu zbędne a zwykła chęć wytestowania i poszukania problemu.
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: eustachy »

3 kreski to nie powod zeby az tak sie zacinalo. Czesto gram z ludzmi co maja po 3 kreski i jest OK.
:P
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

eustachy pisze:3 kreski to nie powod zeby az tak sie zacinalo. Czesto gram z ludzmi co maja po 3 kreski i jest OK.
Tak jak pisałem, ja nawet z ludzmi z hiszpanii czy francji mam mniejsze lagi na rankedach niż z wiadomym użytkownikiem. Nawet kwestie wypowiadane przez zawodników na początku walki nie są zsynchronizowane z ruchami ust jak z nim gram, co dopiero mówić o graniu :D
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

ZzackK pisze: Emocje są tu zbędne a zwykła chęć wytestowania i poszukania problemu.
Ja mogę testować cały dzień, problem ewidentnie nie leży po mojej stronie :)
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Turles117 »

Tak tylko z ludzmi z hiszpani moze wygrywasz a ze mna nie i cyrk robisz :D nie przesadzaj widow gram z ludzmi na 3 kreskach i nikt nie narzeka tylko ty . Przygotuj sie na takie sytuacje bo 4 osoby w turnieju maja tego neta co ja wiec napewno z nimi tez bedziesz narzekal wypisz sie w takim razie jak ci lagi przeszkadzaja i zapisz sie do turnieju tekkena7 na pc tam nie bedziesz miec lagow bo online na pc lepiej dziala .
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

Sam się przyznał, że ma 3 kreski :)
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Turles117 »

Ty masz chyba 3 kreski to ze mam z kims 3 kreski na ranked nie znaczy ze w lobby . Nie pisalem ze mam w lobby z Toba 3 kreski i skoncz ten cyrk bo walkowerem ze mna nie wygrasz bedziesz musial grac jesli chcesz brac udzial w tym turnieju . I przestan cyrk robic jak w moim turnieju na psclub eu . Ty masz chyba jakis kompleks na punkcie lagu i mojej osoby czlowieku bo jakos nikt w tym turnieju nie narzeka tylko Ty a grywam z ponad polowa graczy ztego turnieju spary czesto a nie raz na 3 lata jak z Woochim o którym wspomniałes . Gdybys nie byl tak leniwym ignorantem i przeczytal co bylo na screenach na facebooku ktore Ci wyslalem ( okresliles jako spam ) to bys wiedzial ze na ranked spadało łącze do 3 kresek podczas gry czesto o czym leito_PL pisal ale po co lepiej nie zwracac na nic uwagi na argumenty na dowody tylko robic cyrk na forum piszac jak przedszkolak Turles ma slaby net i juz . Jęcz ile chcesz i tak bedziesz musial ze mna zagrac jak na siebie w turze trafimy walkowerem Ci meczu nie oddam , wiec przygotuj sobie duzo chusteczek przed meczem ze mna Sensei Karolu bo juz placzesz a jeszcze nawet nie zagralismy to wyobrażam sobie co tam sie bedzie u Ciebie działo podczas gry ze mną :D tyle w temacie .
Ostatnio zmieniony 24-06-2017, 23:37 przez Turles117, łącznie zmieniany 1 raz.
dyd
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-10-2016, 19:45
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: dyd »

Witam, nie wiem czemu dopiero dziś pomyślałem, by zobaczyć co się na Honmaru dzieje. Dawno temu grałem w T3 online, teraz trochę gram w T7 na PC od dnia wydania. Zapisałem się właśnie na turniej i dołączyłem do grupy Honmaru na Steam. Gdyby ktoś chciał mi pomóc nauczyć się lepiej grać to nie pogardzę - na turnieju pewnie dostanę ostre wciry :P
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: eustachy »

dyd pisze:Witam, nie wiem czemu dopiero dziś pomyślałem, by zobaczyć co się na Honmaru dzieje. Dawno temu grałem w T3 online, teraz trochę gram w T7 na PC od dnia wydania. Zapisałem się właśnie na turniej i dołączyłem do grupy Honmaru na Steam. Gdyby ktoś chciał mi pomóc nauczyć się lepiej grać to nie pogardzę - na turnieju pewnie dostanę ostre wciry :P
jak chcesz to mozemy pocwiczyc :) tez dopiero sie ucze t7. Nick w grze eustachy.
:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”