Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

dyd
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-10-2016, 19:45
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: dyd »

eustachy pisze:
dyd pisze:Witam, nie wiem czemu dopiero dziś pomyślałem, by zobaczyć co się na Honmaru dzieje. Dawno temu grałem w T3 online, teraz trochę gram w T7 na PC od dnia wydania. Zapisałem się właśnie na turniej i dołączyłem do grupy Honmaru na Steam. Gdyby ktoś chciał mi pomóc nauczyć się lepiej grać to nie pogardzę - na turnieju pewnie dostanę ostre wciry :P
jak chcesz to mozemy pocwiczyc :) tez dopiero sie ucze t7. Nick w grze eustachy.
Możemy, to jest twój profil? http://steamcommunity.com/id/eustachy

Jak coś to mój jest tu: http://steamcommunity.com/id/dydzio
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: KRELIAN »

Tak swoją drogą widzę że na XO nikt nie gra w TK7. Jeśli za tydzień nie zbierze się przynajmniej 8 osób to zrezygnuję z turnieju w tę wersję.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: eustachy »

dyd pisze:
eustachy pisze:
dyd pisze:Witam, nie wiem czemu dopiero dziś pomyślałem, by zobaczyć co się na Honmaru dzieje. Dawno temu grałem w T3 online, teraz trochę gram w T7 na PC od dnia wydania. Zapisałem się właśnie na turniej i dołączyłem do grupy Honmaru na Steam. Gdyby ktoś chciał mi pomóc nauczyć się lepiej grać to nie pogardzę - na turnieju pewnie dostanę ostre wciry :P
jak chcesz to mozemy pocwiczyc :) tez dopiero sie ucze t7. Nick w grze eustachy.
Możemy, to jest twój profil? http://steamcommunity.com/id/eustachy

Jak coś to mój jest tu: http://steamcommunity.com/id/dydzio
to nie moj profil :D ale wyslalem Ci zaproszenie jak cos.
:P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Dumian »

eustachy pisze:to nie moj profil
Jeśli "eustachy" to nie Twój profil to chyba powinieneś zaktualizować Steam ID w profilu na Honmaru, bo właśnie taki masz podany i mogą być problemy z umawianiem się na walki w turnieju.
KRELIAN pisze:
Seivoth pisze:Rundy: Finały do 5-ciu, reszta do 3 wygranych!
W czasach TK6/TTT ludzie woleli więcej dlatego tak zostało, ale ja się mogę dopasować. Proszę zatem o aktywność w temacie i własne sugestie, żeby później nie było że ktoś będzie narzekał na zasady - tutaj każdy ma realny wpływ na zmiany które poprawią wszystkim zabawę.
Też pamiętam, że nawet w Tekken 3 tak graliśmy. Walki do 3 wygranych (a czasem nawet 2) spotyka się najczęściej offline z uwagi na ograniczone możliwości czasowe. Tutaj w przypadku turnieju online nie mamy tego problemu, a zawsze większa ilość walk pozwala bardziej dostosować się do poczynań przeciwnika, poznać trochę jego schematy gry/postać, co teoretycznie w dłuższej perspektywie powinno przełożyć się na bardziej miarodajne wyniki. Z podobnych powodów finały offline gra się zazwyczaj właśnie więcej niż standardowo, najczęściej do 5.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

Z uwagi na sporą liczbę pokemonów w najnowszej odsłonie Tekkena również jestem za tym, aby walki rozgrywać do 5 zwycięstw - wszak mamy więcej czasu niż na offline.
Awatar użytkownika
ElCreyo
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 23-11-2016, 02:03
Ogrywam: MKX/SFV/T7 (PC)
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: ElCreyo »

Hej. Czy w tym temacie dowiem się z kim będę walczył?
elAnimator
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

ElCreyo pisze:Hej. Czy w tym temacie dowiem się z kim będę walczył?
Tak, spodziewam się, że 1. lipca, jak Krelian rozpisze grupy :)
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: eustachy »

Dumian pisze:
eustachy pisze:to nie moj profil
Jeśli "eustachy" to nie Twój profil to chyba powinieneś zaktualizować Steam ID w profilu na Honmaru, bo właśnie taki masz podany i mogą być problemy z umawianiem się na walki w turnieju.
KRELIAN pisze:
Seivoth pisze:Rundy: Finały do 5-ciu, reszta do 3 wygranych!
W czasach TK6/TTT ludzie woleli więcej dlatego tak zostało, ale ja się mogę dopasować. Proszę zatem o aktywność w temacie i własne sugestie, żeby później nie było że ktoś będzie narzekał na zasady - tutaj każdy ma realny wpływ na zmiany które poprawią wszystkim zabawę.
Też pamiętam, że nawet w Tekken 3 tak graliśmy. Walki do 3 wygranych (a czasem nawet 2) spotyka się najczęściej offline z uwagi na ograniczone możliwości czasowe. Tutaj w przypadku turnieju online nie mamy tego problemu, a zawsze większa ilość walk pozwala bardziej dostosować się do poczynań przeciwnika, poznać trochę jego schematy gry/postać, co teoretycznie w dłuższej perspektywie powinno przełożyć się na bardziej miarodajne wyniki. Z podobnych powodów finały offline gra się zazwyczaj właśnie więcej niż standardowo, najczęściej do 5.

zmienilem. pomylily mi sie konta :)
:P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: KRELIAN »

Turniej miał ruszyć dzisiaj, ale mamy jakieś problemy techniczne w systemie turniejowym, które postaramy się ogarnąć do jutra. Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

KRELIAN pisze:Turniej miał ruszyć dzisiaj, ale mamy jakieś problemy techniczne w systemie turniejowym, które postaramy się ogarnąć do jutra. Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości ;].
No to zrób rozpiskę w excelu i jedziemy z tematem :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: KRELIAN »

Rozpoczynamy fazę grupową!

Czas na rozegranie wszystkich pojedynków - do wtorku 11 lipca do godz.23:59. Przypominam, że w przypadku problemów z ustawką z drugim graczem zgłaszajcie to w tym temacie.

Grupy - PlayStation 4

Grupy - PC

Pierwszy post zaktualizowany - regulamin + nagrody.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Noki
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 17-06-2017, 21:51
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Noki »

Witam. W następnym tygodniu mogę rozegrać mecze w godzinach między 16 a 19:30. Wszystkich z mojej grupy dodałem do znajomych na psn z dopiskiem "turniej honmaru". Walki rozgrywać będę na koncie Noki_PL.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: KRELIAN »

Noki pisze:Witam. W następnym tygodniu mogę rozegrać mecze w godzinach między 16 a 19:30. Wszystkich z mojej grupy dodałem do znajomych na psn z dopiskiem "turniej honmaru". Walki rozgrywać będę na koncie Noki_PL.
Chyba nie do końca ten temat. W każdym razie:

Prosiłbym wszystkich zainteresowanych turniejem, aby uzupełnili swoje dane w profilu - znacznie ułatwicie w ten sposób kontakt innym graczom.

Po zalogowaniu klikacie PROFIL na samej górze forum i dalej wpisujecie w odpowiednim polu swój nick (PSN ID, GamerTag lub Steam ID).

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 02-07-2017, 17:55 ]
Przeniosłem post Nokiego do tematu turnieju.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Dumian »

Gracze z mojej grupy bez PSN ID w profilu:

- szczepo123
- arqueek

Proszę o uzupełnienie.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

W której grupie jestem? Nigdzie nie mogę znaleźć swojego nicku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”