Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
MarliPL
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 29-06-2017, 09:14
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: MarliPL »

Alik91 pisze:Z graczem Mr_editor mam mecz roztrzygnięty niestety 3 pozostałych graczy mi się nie odezwało na wezwanie podaję linka do walki :) https://www.youtube.com/watch?v=QbSp0Iu ... e=youtu.be
Nie oglądałem całego filmiku, ale z tego co się orientuję, to nie możesz zmieniać postaci jeśli wygrasz.
Awatar użytkownika
Frostkazuya
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 22-02-2010, 12:42
Lokalizacja: Konin
Ogrywam: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Kontakt:

Dostepnosc online

Post autor: Frostkazuya »

Bede mogl rozegrac waleczki w grupie dzis wieczorkiem. I jutro od 23:00. Potem dopiero we Wtorek 10.06.17 od godziny 16:00. Pozdrawiam
Obrazek
Bielo-82
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 19-10-2012, 18:11
Lokalizacja: Sławoborze
Ogrywam: Tekken 7, DB Raging Blast 2, DOA 5 LR, SC IV, J-Stars
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Bielo-82 »

U mnie tak samo, nie dodawałem wyniku mojej walki z plaston (Ja 2:5 plaston), ani też nie mogłem go potwierdzić bo jakimś cudem sam się potwierdził?!? :) A znowu naszą walke z Dumianem (było 5:1 dla Dumiana) mogłem bez problemu potwierdzić... Błąd jakiś?
A tak w ogóle to GG's chłopaki i powodzenia dalej, naprawdę dobre walki stoczyliśmy :))
Kończący z podjazdu!
Dioxi
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 03-08-2012, 16:58
Ogrywam: Tekken Tag Tournament 2
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Dioxi »

Dioxi91 5 - 3 DeaconFrost_TKT gg


do wszystkich innych graczy, jak jestem online to znaczy, ze moge grac wiec piszcie smialo
Ostatnio zmieniony 04-07-2017, 16:04 przez Dioxi, łącznie zmieniany 1 raz.
byfyj
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 05-10-2012, 20:00
Lokalizacja: Rydułtowy
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: byfyj »

Byfyj 2-5 Noki grupa C PS4 nie moge potwierdzic wyniku
Awatar użytkownika
ElCreyo
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 23-11-2016, 02:03
Ogrywam: MKX/SFV/T7 (PC)
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: ElCreyo »

(PC) ElCreyo 5 : 0 SubZero

GG
Ostatnio zmieniony 04-07-2017, 17:36 przez ElCreyo, łącznie zmieniany 1 raz.
elAnimator
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: SubZero »

Ok, dodawanie wyników już powinno działać zgodnie z założeniami (jeden gracz dodaje, drugi potwierdza). Był mały błąd w systemie przy dodawaniu wyniku przez gracza nr 2.

W razie zauważenia innych błędów zgłaszajcie je w temacie, postaramy się reagować na bieżąco.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: KRELIAN »

Mam prośbę, aby obok wyniku podawać również kim graliście - nie będzie banów za brak, ale będzie mile widziane ;].

Co do walki Mr_Editor vs Alik - zakładam, że nikt nie miał pretensji do zmiany postaci po wygranej walce, dlatego nie będę tutaj anulował wyników.

Podkreślę zatem, że jeśli ktoś zauważy, że przeciwnik zmienia postać po wygranej walce, to po prostu niech go o tym poinformuje i tyle.

Dodam tylko, jakby ktoś miał wątpliwości, że o zasadzie tej pisałem na długo przed turniejem, więc jeśli uważacie ją za zbyteczną, to przy okazji następnego turnieju z niej zrezygnujemy - skoro nikt nie miał nic przeciwko dotychczas to zakładam, że każdy godzi się na taki punkt w regulaminie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

Widowmaker (Asu, Leo) 5-3 (Kaz) Krelian

Podręcznikowy wpierdol od Kaza się szykował ale jakimś cudem się ogarnąłem i wyjaniłem wygraną. Świetny przeciwnik, super połączenie.
Noki
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 17-06-2017, 21:51
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Noki »

KRELIAN pisze:Dodam tylko, jakby ktoś miał wątpliwości, że o zasadzie tej pisałem na długo przed turniejem, więc jeśli uważacie ją za zbyteczną, to przy okazji następnego turnieju z niej zrezygnujemy - skoro nikt nie miał nic przeciwko dotychczas to zakładam, że każdy godzi się na taki punkt w regulaminie.
Ta zasada jest bardzo dobra i w zasadzie obowiązuje na każdym turnieju już od x lat.

Zasada ta służy temu aby gracz. który przegrał walkę miał okazję zagrać z tą samą postacią z którą przegrał. Dużo razy na turnieju było tak, że ktoś grał na kilka ciosów i zgadywanek i w momencie kiedy taka osoba po wygranej walce(gdzie przeciwnik zdążył już się ograć na tę postać) zmienia sobie postać to jest to nie fair wobec przeciwnika i w taki sposób została ta zasada wprowadzona.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Action »

Gracze zgon oraz MarliPL proszeni o wypełnienie pola Steam ID w profilu użytkownika, ew. skontaktujcie się ze mną na Steam. :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: KRELIAN »

Sub ja też nie mogę potwierdzać walk. Nawet próbowałem dodać manualnie z panelu admina i dalej nic. W każdym razie:

[Asuka, Leo] Widowmaker 5-3 Krelian [Kazuya]

To nie był cud tylko pierwsza świadoma Leo, którą poznałem w tej grze - niestety ;]. W każdym razie dzięki.

[Jin, King] Łyniek 0-5 Krelian [Kaz]

Spoko Jin - trochę podszlifować i będzie git. Dzięki.


[Lucky Chloe, Katarina, Steve, Feng, Kaz] AquaSleet94 0:5 Krelian [Kaz]

Pewnie to nic nowego, ale po raz pierwszy zdarzył mi się podwójny slow-mo w końcówce po zaledwie sekundowej przerwie - niestety nie nagrałem. No i przeciwnik grał w VR, ale w sumie tego nie zabraniam ;]. Thx.

Do czwartku jestem między 20-23 dostępny. W weekend jeszcze zobaczę i dam znać odpowiednio wcześniej.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Mr_Editor »

KRELIAN pisze:Co do walki Mr_Editor vs Alik - zakładam, że nikt nie miał pretensji do zmiany postaci po wygranej walce, dlatego nie będę tutaj anulował wyników.
Nie ma potrzeby robić zamieszania już na samym początku turnieju. Będziemy mieli ten punkt regulaminu na uwadze w przyszłości :)
Alik91
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 13-06-2017, 23:41
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Alik91 »

Mr_Editor dorwałeś kogoś do zagrania meczy na grupie poza mną? bo ja mam trudności
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”