Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Action
19-09-2007, 18:58
Pomoc do kofa 2002
Autor Wiadomość
Beny 
Beginner

Wysłany: 19-09-2007, 10:52   Pomoc do kofa 2002

Zrobiłem wszystko tak jak napisane na forum z konfiguracja emula i wyskakuej mi to koncowe okienko i co dalej mam zrobic zeby właczyc gre??? Bo jak daje ok to wyskakuje jakis błąd :( Niech ktos mi pomoze. Z góry dzieki

Zlikiwdowalem bład ale nie moge zagrac bo pokazuje mi sie caly czas insert coin. Co mam zrobic???
Ostatnio zmieniony przez Action 19-09-2007, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 19-09-2007, 11:10   

No chyba sobie jaja robisz...

Żeby nie było, że Cię lud za rękę przez mgłę prowadzi to masz zadanie. Sprawdź w słowniku angielsko - polskim co znaczą kolejno słowa "insert" oraz "coin", następnie użyj móżgownicy by złożyć zdanie oznajmujące, a okaże się, że problem tak naprawdę nie istniał...

Beny 
Beginner

Wysłany: 19-09-2007, 11:12   

No wiesz nigdy angola sie nie uczylem o mam gdziees ten jezyk i wolalem jezyk sasiadow z zachodu ale ok, juz zrobilem. To teraz jeszcze czy jest tam opcja treningu ??? lub czegos w tym stylu ???

eq2D 
Friend

Wysłany: 19-09-2007, 11:17   

Więc tak. Jeśli widniał napis "Insert Coin" to znaczy, że emulator jest ustawiony by emulować MSV (arcade), a Ciebie w takim wypadku interesuje system "console", więc zależnie od emulatora musisz odpowiednio coś zaznaczyć / zmienić. Chyba, że używasz uni biosa, to wtedy trza wcisnąć przy bootowaniu A+B+C (nie z klawy tylko klawisze z NG), ale nie chce Ci jakoś na początek za specialnie namieszać. Chwile pobawisz sie emulatorem i sam to znajdziesz. Zobaczysz.

Beny 
Beginner

Wysłany: 19-09-2007, 18:10   

Wielkie dzieki za pomoc :) Juz oki :) Tak to jest angola nie chcialem, wolalem niemiec a teraz mam za swoje :D

eq2D 
Friend

Wysłany: 19-09-2007, 18:31   

Nie ma za co :) Ja też się uczyłem niewieckiego... 9 lat. A co do tego angielskiego to właściwie nie musisz go znać za bardzo by grać z gry arcade (może pomijając quizy i inne tego typu kwasy), wystarczy, że zaczniesz kojarzyć -> 1 player, coin, button, kick, punch itd...
Powodzenia z KoF'em 2002. Świetnego wyboru dokonałeś. Gra wymiata.

Beny 
Beginner

Wysłany: 19-09-2007, 18:43   

No wlasnie widze i ciesze sie. sciagnalem sobie tez kofa 2004 ale wsykakuje jakis blad ze czegos brakuje i lipa. ale 2002 wystarczy

eq2D 
Friend

Wysłany: 19-09-2007, 18:48   

Jeśli chcesz porozmawiać o hackach to załóż proszę osobny temat do tego w odpowiednim dziale. I pamiętaj ważna rzecz na przyszłość: jeśli kiedykolwiek będą jakieś błędy sprawiały Ci problemy to je uwiecznij za pomocą choćby klawisza Print Screen. W ten sposób będzie nam łatwiej znaleźć solucję dla Twego problemu.