Odpowiedz do tematu
Dead or Alive Online na PC?
Autor Wiadomość
SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 22-02-2008, 22:24   

Widziałem, widziałem, przydało by się załapać na jakiś beta-test, ale niestety po chińsku to ja nie poradzę :P

Karate Tradycyjne - Sho Dan

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Zagram w: Tekken Card Tournament
Wysłany: 24-02-2008, 17:35   

Ana napisał/a:
czyli jednak dostajemy DOAU PC

a niektóre sceny sa zywcem wyciete z trailerów DoAU :P

Te trailery (czy trailer, żeby sie nie minąć w z prawdą), to tak naprawdę wideo-montaż trailerów DOAU + scenki z chibi, sklejone na odwal się, bo chibi-Ayane zamienia sie w Lei Fang.

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 26-02-2008, 18:16   

To nie jest chibi-Ayane kolego, Ayane NIGDY nie miala takiego stroju. To jest Lei ino z białymi wwłosami [wtf]

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 26-02-2008, 19:33   

To też wymyslili - białe włosy u Lei. Niedługo okaże sie, że Hayabusa jest Murzynem, bo Tecmo fantazjuje przy robieniu chibi.

Gapię się w ten schemat i próbuję coś z niego zrozumieć
http://doa.sdo.com/project/character/2.htm

Myślę sobie, że strzałka o dwóch grotach oznacza dobry team do tag'a
Leon <=> Bayman - cóż, tu i tu ruska sztuka walki (w DOA1 Bayman'owi wprost napisali "Command Sambo")
Lei Fang <=> Jann Lee - ci to zawsze byli do siebie dobrani :P zaryzykowałbym stwierdzenie, że są dla siebie stworzeni :luka:
Kasumi <=> Ayane - hmm... obie wymiatają w swoich ninjitsu

Dobra, pofilozofowałem to szukam kolejnych ciekawostek w świecie "krzaczków"...

A to pewnie ankieta "Jak sobie wyobrażasz swoje wymarzone DOA Online? - Udzielaj tylko szczerych odpowiedzi" ;)
http://ploy.sdo.com:8083/...1E211AD0446390E

Ana 
Friend

Wysłany: 27-02-2008, 00:07   

moze chodzic o tagowe rzuty/powiazania fabularne

edit: pewnie to 2

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 02-03-2008, 11:07   

Serwis Gamespot umieścił w swoim temacie poświęconym DOA Online (PC) obrazki. Szkoda, że to jak na razie (lub tylko) zbieranina tego co już widzieliśmy odnośnie DOAO(PC), jak i innych gier z serii DOA (np. DOA4, DOAX2), fan artów czy fotek z ekranizacji.

Na początku Lievo Studio umieszczało na swojej stronie poświęconej DOAO obrazki z DOA4 i udostępniło trailer będący połączeniem fragmentów trailerów DOAU z popisami chibi. Teraz kiedy widzę ten obrazkowy bałagan i znana jest już lista postaci, która pojawi się w DOAO, jestem ciekaw czy Lievo Studio rzeczywiście będzie w stanie pochwalić się czymś oryginalniejszym, niż przeniesieniem DOAU na PC, jak zapowiadało.

Reszta tutaj
Ostatnio zmieniony przez kemot722 02-03-2008, 19:58, w całości zmieniany 4 razy  

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 02-03-2008, 19:40   

No no fajny projekt się zapowiada :) . Jeśli to będzie DOA:U to wbijam na scenę. Ciekawe tylko jakie bedą wymagania oraz jak będzie z płatnościami, kiedy powstaną 'darmowe' servy i na jakim poziomie ta gra wydoli na polskich łączach. Jak ktoś zdobędzie te informacje to niech tu zapoda ;) .

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 02-03-2008, 19:55   

KRELIAN napisał/a:
Ciekawe tylko jakie bedą wymagania oraz jak będzie z płatnościami, kiedy powstaną 'darmowe' servy i na jakim poziomie ta gra wydoli na polskich łączach. Jak ktoś zdobędzie te informacje to niech tu zapoda ;) .

Jak zdobędę te informacje i będą czytelne (po angielsku), to chętnie przekażę ;)

Tak według Leifang 12 (użytkownika forum DOA Kunoichi), będzie wyglądać pudełko z DOA Online

Oczywiście fantazja, nic pewnego ;)

Choć to jest pewnego rodzaju obietnica:

Mr. Yoshimi Yasuda, president and CEO of TECMO napisał/a:
"DOA ONLINE is not a simple replant from the console platform to the PC platform. It is a completely new game featuring the characteristics of a PC online game. We are confident that the game will become one of the most successful online games in China."

JJxenon 
Master

Wysłany: 08-03-2008, 12:03   

Nareszcie jedna z moich ukochanych bijatyk może wylądować na PC :) . Tylko ciekawi mnie jaki będę musiał posiadać komp żeby to chodziło tak płynnie jak na konsolach _^_ . Scena DOA mogła by się nieżle rozkręcić przez taki projekt i nareszcie może ta wspaniała gra zdobyła by większe uznanie w naszym pięknym Kraju . Do pudełka z doa pc nie mam ale , ale LEIKA z białymi włosami o-O :przestraszony: . Dobrze że RUDA nie jest blondi :wstyd: bo bym wymiękł chyba !

Jeśli to będzie miało silnik DOA U to wbijam na scenę :)

KEMOT 722 : O Kolego ! widzę że obydwoje lubimy tego samego kolesia ( taa .. BAYMAN to morderca jak przystało na prawdziwego komando . Wraz z LEONEM ! :P

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 08-03-2008, 12:17   

Ana napisał/a:
To jest Lei ino z białymi włosami [wtf]

Cytat:
To też wymyslili - białe włosy u Lei.

JJXENON napisał/a:
LEIKA z białymi włosami o-O

Wy się dziwicie a ja się ciesze - te białe włosy mogą oznaczać, że możliwość customizacji nie będzie uboga.

JJxenon 
Master

Wysłany: 08-03-2008, 12:43   

Zdadzam się ACTION :) , to jeden z bajerków jaki bym chciał zobaczyć w tym DOA PC ! :P . Fajna by była też ingerencja w stroje i ich kolory jak w innych bitkach :hyhy:

Ana 
Friend

Wysłany: 08-03-2008, 13:59   

A ja bym chciała aby coś z tymi postaciami w chibi było :) Słodkie są.

Scena DoA w Polsce? We will see...

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 08-03-2008, 14:04   

Oby to miało jakieś przystępne wymagania sprzętowe/internetowe :) Oj pyknął bym sobie też tymi CHIBI postaciami ;) Już widzę te mody i inne wariacje do tej gry...

JJxenon 
Master

Wysłany: 08-03-2008, 14:35   

Fajny mógłby być dodatek do całej gry DOA U :D . Taki jak VIRTUA FIGHTER KIDS ! na S SATURN ( lubiałem te chibi Kidsy :hyhy: ) . I ANA masz rację , chibi są słodkie :P

Scena DOA w Polsce . No co ANA ? :) , nie chciałabyś aby inni Fani bijatyk mieli poszanowanie dla naszej ukochanej serii ? :) . Może nareszcie zdobyła by ona należne jej uznanie . JA KOCHAM DOA ! od tej części na PSX ! :hyhy:

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 08-03-2008, 18:40   

Chibi uznaje wyłącznie w formie minigierki ala. Puzzle Fighter 4d. To ma być normalna bijatyka wzorowana na DOA:U i basta. Jak tam sobie ktoś w firmie zakpi to w życiu już nie tknę żadnej częsci tej gry na znak protestu i w ogóle foch.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!