Odpowiedz do tematu
Dead or Alive Online na PC?
Autor Wiadomość
mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-02-2009, 16:28   

Jak sie pojawi oficjalna wersja europejska/ amerykanska z przyejmnością. Inaczej nikt nie jest na tyle masochistyczny zeby cos takiego probowac zrobic :P

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 14-02-2009, 18:30   

bwahaha xD
no to coz...czekam jeszcze rok na to nasze DoA...teraz czekam na sf4 albo bede gral w doa 2 na dreamcascie =3

Kaze 
Student

Wysłany: 28-03-2010, 14:07   

Hmm jestem z siebioe dumny bo umiem to odpalić muahahaa. No więc tak ładna grafika, a nawet bardzo. Można grać Kasumi, Lei Fang, Tiną, tym takim Lee, Bassem i czymś tam jeszcze i tak się zastanawiam czy można zdobyć jakoś nowe postacie. Hitomi nie ma na starcie ale raz czy 2 walczyłem z nią. i ten Hayabusa też jest, mogę się pochwalić że mam 14 lvl- Kasumi ale jakoś nie gram bo nie mam pada do kompa, a na klawiaturze masakra...

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 28-03-2010, 14:15   

eee...masz lekko opóźniony zapłon bo ja w to od bardzo dawna gram ^^
i..Hitomi Ayane i inne postacie takie jak Helcia itd. są dostępne za prawdziwa kasę na ograniczeniu czasowym.

Kaze 
Student

Wysłany: 28-03-2010, 14:27   

O lol no rzeczywiście nieźle zastany ten temat xd No ale to ten trzeba jakoś ożywić atmosferę. Za ile i na ile np. hitomi :P

monstrol 
Student

Wysłany: 04-04-2010, 15:06   

Kaze napisał/a:
Hmm jestem z siebioe dumny bo umiem to odpalić muahahaa. No więc tak ładna grafika, a nawet bardzo. Można grać Kasumi, Lei Fang, Tiną, tym takim Lee, Bassem i czymś tam jeszcze i tak się zastanawiam czy można zdobyć jakoś nowe postacie. Hitomi nie ma na starcie ale raz czy 2 walczyłem z nią. i ten Hayabusa też jest, mogę się pochwalić że mam 14 lvl- Kasumi ale jakoś nie gram bo nie mam pada do kompa, a na klawiaturze masakra...

Kaze, co powiedziałbyś na jakiś kompletny tutorial, jak kroczek po kroczku dojść do możliwości grania w DoA Online na PC?

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 04-04-2010, 15:37   

Poradnik Dead or Alive Online na PC znajduje się tutaj. Nie wiem na ile jest aktualny i kompletny bo nie próbowałem odpalać DOA na PC ale wygląda pro ;)
Kaillera P2P Client

Kaze 
Student

Wysłany: 04-04-2010, 17:12   

Spox jutro się tym postaram zająć :P

monstrol 
Student

Wysłany: 04-04-2010, 17:49   

Dumian napisał/a:

Nie wiem na ile jest aktualny i kompletny bo nie próbowałem odpalać DOA na PC ale wygląda pro ;)

Już na początku jest fail, nieaktualny torrent i brak pliku na ftpie. Może Kaze ma odświeżone informacje.

Kaze 
Student

Wysłany: 05-04-2010, 10:44   

Na razie napisze jak pobrać, a później może zamieszczę cały poradnik jak grać itp. ale poza pobieraniem, do którego sam doszedłem, to ten stary poradnik jest ok, np. jak uruchomić. Okej lecimy. Wchodzimy na tą stronę:
http://doa.sdo.com/web3/download/download.asp

Po czym klikamy na:

(Kliknij aby powiększyć)
Enjoy!

Kisinto 
Beginner

PSN ID: tomciopaluch92
Wysłany: 07-04-2010, 16:35   

A ja mam taki problem... Zalożylem konto wszystko okej, ale jak wpisuje login i haslo zeby wejsc do gry to nie mogę sie zalogowac. Co może byc problemem?

Kaze 
Student

Wysłany: 08-04-2010, 20:17   

Jak ja się loguję, to gra jakby się zawiesza, i że niby błąd wyskakuje. Odczekuję z 5 s i wszystko raca do normy i jest się zalogowanym. Taki jest problem, czy po prostu nie uznaje danych za prawdziwe. Może stwórz nowe konto :)

Kisinto 
Beginner

Wysłany: 09-04-2010, 18:22   

Założyłem nastepne konto i dalej nie uznaje go za prawdziwe... :/ Nie wiem już co mam robic kiedys wszystko śmigało -.-

Kaze 
Student

Wysłany: 09-04-2010, 18:36   

pamiętaj, że hasło nie może być długie, bo przy rejestracji ci uzna a w grze możesz tylko do iluś tam. Ja mam haslo 6 literowe i daje więc też spróbuj z tym.

Kisinto 
Beginner

Wysłany: 09-04-2010, 19:16   

trzecie konto i to samo login teraz ma 6 liter a hałso 5 i nadal nie mogę się zalogowac