Czarna Lista (tylko Turnieje Użytkowników)

Chcesz sprawdzić się w roli organizatora, poprowadzić własny turniej i zrealizować swoje pomysły? Chcesz dać od siebie coś dla innych? Jeśli tak to jest miejsce dla Ciebie!

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Czarna Lista (tylko Turnieje Użytkowników)

Post autor: Yamada »

Pewnie wszyscy się zastanawiają dlaczego została stworzona druga czarna lista, i w dodatku tylko dla graczy biorących udział w turniejach przygotowanych przez użytkowników.

Odpowiedź jest bardzo prosta - Honmaru nie bierze odpowiedzialności za organizację i sposób rozgrywania owych turniejów. Co z tego wynika? Otóż powiedzmy, że w jakimś turnieju posypie się sporo walkowerów i będzie to w jakimś stopniu wina samej organizacji - i co wtedy? Tacy gracze nie mieli by możliwości grać w turniejach organizowanych przez sam serwis, bo dostali turniejowego bana w niezależnym turnieju co było by trochę nieuczciwe.
Przykład:
szyper w T3 temacieTej Tournament pisze:koniec grup. jutro podam terminarz przyszlych rozgrywek
nie dzisiaj poniewaz musze sie zastanowic jak dalej bedziemy rozgrywac turniej, bo jak wiadomo duzo graczy turniej olala (mam nadzieje ze beda wyciagniete konsekwencje).
Nie wiemy jak przebiegała organizacja turnieju, ale domyślam się ze to było na zasadzie "robimy szybkie zapisy, szybki start i niech se grają - ja tylko podliczam i daję termin kolejnych walk". Do tego organizatorzy nie mają dużego doświadczenia jeżeli chodzi o organizację turnieju. Więc przyznajmy sobie szczerze - to jest taki turniej troche "na jana" ("bo chcę coś zorganizować") - bez zaplanowania, w pośpiechu. Honmaru nie może brać odpowiedzialności za przebieg tego turnieju i tym samym nie może pozwolić na turniejowy ban na turnieje organizowane przez serwis z powodu częściowo złej organizacji turnieju niezależnego od nas.

Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi i obędzie się bez większej draki.

Jeżeli chodzi o same kary to bana turniejowego możecie dawać tylko na przyszłe turnieje których organizatorami będziecie WY sami - nie możesz dać bana na 2 najbliższe randomowe turnieje użytkowników, bo nie możemy zabierać potencjalnych graczy innemu niezależnemu organizatorowi.

Oczywiście gracze, którzy będą się nagminnie pojawiać na czarnej liście zostaną ukarani czymś więcej, bo to będzie znaczyło, ze z danym pacjentem coś naprawdę może być "nie teges".

Teraz, jak to powinno wygladać:
Każdy turniej to jeden post.

Czyli szyper pisze sobie posta i wrzuca na czarną listę jakiegoś gracza. Teraz gdy w dalszym szczeblu rozgrywek znowu ktoś nawinie mu sie na czarną listę to po prostu edytuje swojego posta.

Sam post powinien wyglądać tak:
==========================================================
Turniej: Tekken 3 Online Tej Tournament

nick: jasiu_ze_wsi
przyczyna: olewanie terminów, brak kontaktu
kara: ban na kolejny turniej z cyklu Tekken 3 Online tej Tournament
--------------------------------------------------------------------------------------

nick:
przyczyna:
kara:

=========================================================

No, to chyba tyle - tylko takie posty są tutaj dopuszczone. Kazdy inny czy to z pytaniem(od tego jest PM), czy w stylu "dobry pomysł" automatycznie lecą do kosza (kwestia zachowania porządku w temacie)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czarna Lista (tylko Turnieje Użytkowników)

Post autor: Aserot »

Turniej: OPEN: Street fighter alpha 3.

nick: Prosto, , Przybysz26, Obserwator, Pacio
przyczyna: totalne olanie tura i brak jakiegokolwiek odzewu
kara: ban na najbliższy turniej na Honmaru.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje użytkowników”