Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Za zorganizowaniem jakiego turnieju jesteś najbardziej?

Bloody Roar 2
29
23%
Dead or Alive
18
15%
Soul Edge
34
27%
Wystarczy mi Tekken
30
24%
Inny (podaj jaki)
13
10%
 
Liczba głosów: 124

Awatar użytkownika
Link
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 19-03-2006, 14:42
Lokalizacja: Śląskie

Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Link »

Piszę ten temat bo mnie ciekawi czy dałoby się teorytcznie zagrać w Soul Edge online??

Edit by Dumian: Wkrótce odbędzie się również turniej/turnieje w bijatyki inne niż Tekken. Wszystko zależy od wyników ankiety i od zainteresowania ze strony graczy. Proszę Was abyście nie głosowali ślepo w opcję "Wszystkie trzy" chyba, że naprawdę jesteście w stanie rozgrywać tyle walk (jak wiemy nawet z 1 turniejem Tekkena niektórzy mieli kłopoty). Uzasadnienie w temacie mile widziane. Jeśli ktoś chce zająć się prowadzeniem jakiegoś turnieju niech również da znać tutaj lub do mnie na gg/maila/PM
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Dumian »

Teoretycznie dałoby się i jeśli tylko znajdą się osoby, które to sprawdzą i okaże się, że wszystko jest ok nie wykluczam, iż w przyszłości na stronie będą odbywały się turnieje również w Soul Edge oraz inne bijatyki (np. DOA).

Jeśli tylko będą chętni do grania oraz ewentuanie poprowadzenia turnieju to jestem za. Możliwe, że kiedyś strona przerodzi się w Honmaru - Fighting Online :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: AK »

ciekawy zbieg okoliczności bo 2 dni temu dyskutowaliśmy z Dumianem własnie nad soul blade i przyszłych potyczkach w ta świetna gre (nie podlega watpliwosci ze kiedyś napewno bedziemy w to szarpać na honmaru ;) )
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Aserot »

Ja jestem jak najbardziej za SE i DoA może Bloody Roar i jakieś klasyki 2d. Pomysł świetny ale narazie cieszmy się że scena Tekkena tak swietnie się rozwija. Puźniej bedzie łatwiej rozkrecić dodatkowe ligi na Honmaru :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Oen »

Jesli chodzi o Soul Edge nie ma zadnych problemow sam juz gralem pare razy online w ta gre i potyczki byly bardzo udane wiec jestem jak najbardziej za jakims turniejem :D
Z DoA niestety sprawa ma sie troche gorzej gdyz w przypadku wylaczonego dzwieku wystepuje w tej grze bug z rzutami ktory uniemozliwia normalna gre a przy wlaczonym podobno moga wystapic problemy z synchronizacja (postaram sie sprawdzc jak sie sprawa ma z ta gra) Jesli zas chodzi o Blood Roar 2 nie powinno byc zadnych problemow ale to tez jest kwestia do sprawdzenia.

PS: Proponuje zmienic nazwe tematu na "tekken jest to może i inne bijatyki?"
PS: Jak cos to moge zamiescic linki do romow tych gier ale nie wiem czy to nie bedzie nie zgodne z regulaminem :P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Dumian »

Jak tylko będe miał pada i trochę wolnego czasu postaram się rozwiązać ten bug z DOA, bo gra z dzwiekiem na pewno bardzo szybko skonczy sie znaczkiem OOS. Co do BR2 to już grałem online i też nie ma z tym problemu.

A linki można podać na gg, jeśli bedzie wieksze zainteresowanie to sie dalej pomyśli ;)

Gdyby ktoś chciał zorganizować jakiś turniej to można np. w dziale Hyde Park. Jeśli turniej wypali, to powstanie na forum duży dział z turniejami do gier innych niż Tekken :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Yamada »

Jestem jak najbardziej za turniejami w Soul Bladea.

Być moze kiedyś w przyszłości ktos zrobi Soul Calibura Online i TTT online a wtedy bedzie juz GRUBO :) .

Tak DoA ma tego śmiesznego buga przy rzutach. Mam nadzieje ze ktos cos na to poradzi.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Dumian »

Rozwiązanie problemu z bugiem w DOA jest bardzo proste. Konfigurujemy emulator dokładnie tak jak do gry w Tekkena, z jedną małą różnicą. W Config -> Sound zaznaczamy Enable Sound (plugin nadal pozostaje No Sound w celu zachowania synchronizacji podczas gry).

To wszystko :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany turniejami we wcześniej wymienione tytuły niech wyrazi swoją opinie w tym temacie.

[hide]Bloody Roar 2
Dead or Alive
Soul Edge
[/hide]
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Yamada »

W zasadzie pomysł przerobienia Honmaro na "Online fighting centre" jest mocno ok tylko trzeba by zrobic gruntowną przebudowę strony i forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Dumian »

Przede wszystkim trzeba do tego więcej niż jednej osoby. Sam tego wyszstkiego nie poprowadze, już z samym Tekkenem ciężko było mi wyrobić się z codzienną aktualizacją tabel, wyników itp. Mam też swoje sprawy i nie moge poświecic się tylko dla Honmaru. Mimo wszystko pomysł z Online fighting center jest bardzo fajny i zrobie co się da, żeby go zrealizować :)

Jeśli są tu jakieś osoby, które dysponują odrobiną wolnego czasu i są w stanie poświęcić go dla innych (organizacja, prowadzenie turniejów, może jakaś drobna pomoc ze stroną/forum) niech zgłoszą się do mnie na PM/gg/maila.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Dumian »

Poszukiwana jest osoba posiadająca memorke z sejwami do Bloody Roar 2. Niedługo udostępnię uniwersalną karte pamieci do róznych bijatyk online i brakuje mi właśnie save do BR2. Nietety save z GameFAQs nie pasuje do naszego roma.

Również jeśli ktoś posiada na dysku RIPa BR2 niech sprawdzi czy działają na nim te memorki, jeśli tak niech koniecznie się ze mną skontaktuje.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Jo-Jo »

Umm....zdaje mi się, że ja mam memorke z sejwami do Bloody Roar 2 :D wiec zagadaj do mnie :)
( BTW jakbyś na ten pomysł z przerobienem stronki wpadłbyś coś tak w wakacje to bym byłchętny ;).....).
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Oen »

Dobra ludziska sprawa save do BR2 juz nieaktualna :D (ale dzieki za dobre checi Jo-Jo ;) ) Niedlugo powinna sie pojawic oficjalna memorka honmaru do bijatyk :]
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Żółw »

Dobry pomysł :) Jestem za. Chętnie bym zagrał w Soul Edge'a :D
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Dumian »

Od dziś zaczynamy wdrażanie projektu Fighting Online i co za tym idzie trzeba trochę przerobić forum. Na stronę przyjdzie czas później, jak tylko znajdę trochę czasu to dodam jakieś motywy z DOA, SE i BR2 na Honmaru.

Póki co czekam na wasze komentarze i sugestie w tej sprawie :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Strona, forum, sociale”