Odpowiedz do tematu
Rival Schools - PSX & DC
Autor Wiadomość
ryu116 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 02-01-2008, 08:28   Rival Schools - PSX & DC

Rival School to bijatyka 3D przypominająca nieco Street Fighter EX,EX2 i jest produkcją CAPCMU firmą którą cenie sobie najbardziej z Japonskich ( głównie dlatego że przynajmniej oni robią jeszcze gry na PC ).

Najlepsze w grze jest to że przed walką nie wybieramy jednej ale dwie postacie tworząć tzw team i współpracując ze sobą podczas walki.

Są dwie części PSX Rival School United by Flame i na DC pod nazwą Project Justice: Rival Schools 2 . Obydwie te częśći mają cudną mangowa grafike z czego spodoba się fanom Japonskiej animacji noi tym którzy lubią SF, TEKKENY i inne bajery.
Polecam gorąco

Przykładowy filmik z RS PSX :
http://video.google.pl/vi...earch&plindex=6

Przykładowy filmik z RS na DC:

http://video.google.pl/vi...earch&plindex=1

PS. Mam linki do RC na PSX ale niewiem czy moge je dodać ???
Czy niema ktos RS na Dreamcasta ???
Ostatnio zmieniony przez Action 02-01-2008, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  

Primo 
Master

Wysłany: 02-01-2008, 09:33   

Z tą cudowną mangową grafiką, to trochę przesadziłeś, poza tym dałeś link do wersji arcade a nie PSX.

i jak to jest w końcu z tymi dwiema postaciami do wyboru? Na ekranie widziałem 3 :niepewny:

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 02-01-2008, 11:44   

Standardowo każda drużyna (szkoła) ma 3 zawodników, z czego do gry wybierasz dwóch, jednak walki są 1 na 1 (druga postać może uczestniczyć w niektórych specjalach i można ją wybrać do następnej rundy). Aha fakt, w kontynuacji na DC w drużynie są 3 postacie.
Co do grafiki to nie jest najgorsza, tylko twarze suxx (jedna płaska textura :D ).
A link jest do wersji PSX :) tylko że ta składa się z dwóch cdków - evolution i właśnie arcade, gdzie arcade to można powiedzieć główna gra a evolution to dodatkowe minigierki itp.
Dawania linków raczej nie widzę potrzeby, ktoś będzie chciał to się zgłosi. A co do wersji na DC to ja mam ;)

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Zachariasz 
Elite player

Wysłany: 02-01-2008, 17:09   

:padam: o dzięki stary :padam:

kilka lat temu widziałem tą grę i mi się strasznie spodobała tyle, że nie znałem nazwy :zdegustowany:

Miło tak powrócić do przeszłości :)

Pychu 
Elite player

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: sf3rd, mvc, xmvsf
Wysłany: 04-01-2008, 16:07   

nie podoba mi sie ta gra, w ogole twory 3D z bijatyk capcomu powinny zostac wszedzie zbanowane -_-" sic!

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 11-01-2008, 11:38   

nie wybrzydzajmy:> Gdyby nie ta seria to kto wie czy bylyby inne SF ex i czy w ogole sf4 bylby w takiej postaci jaka teraz probuje nam zaprezentowac:>

prowo 
Użytkownik

Wysłany: 04-11-2008, 01:14   

kurde miałem tą gierkę pocinałem z kumplami na piracie i na emulatorze i pożyczyłem ją komuś jak i wiele innych i nie pamiętam komu :/ ale gierka wypaśna jak dla mnie, za każdy cios był przyznawany punkt aż uzupełniło się pasek co pozwalało na przyzwanie kumpla :D , można było tworzyć też własne kombosy i wykorzystać limit z paska rzucając coś w stylu "kameame", postacie też były ciekawe: piłkarz(roberto), basebolista(shoma), siatkarka(natsu), loozak z bujną wryzurą i z nożem(edge), motocyklistka(akira) i wiele innych, każda postać mogła posługiwać się swoim orężem :D , niektóre miały kilka stroi, można było zmieniać wielkość paska życia, a raczej siłę ciosu osobno dla siebie osobno dla przeciwnika, a i jeszcze walki w powietrzu, też coś jak DB

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 29-11-2009, 01:25   

Swietna gierka, przede wszystkim dlatego, że posiada fajny klimat japońskich liceów. System i postacie też dają radę. Oprócz dwóch wyżej wymienionych części, posiadam jeszcze jakąś ulepszoną wersję pierwszej części w wersji psx. Jest to wersja japońska, z dwoma dodatkowymi postaciami: nurkiem i laską- szkolnym fotografem. Wie ktoś może, czy ta gierka została wydana poza Japonią?