Kupowanie przez neta

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Kupowanie przez neta

Post autor: ryu116 »

Wiem że to wstyd miec neta i nigdy nic z niego nie kupić ( tak jak to jest w moim przypadku) ale od pewnego czasu zaczeła interesować mnie manga noi wiem że OTAKU wydaje pisemka i właśnie mange ale w kioskach i w skelpach prócz Empiku ich niema a do tego ostatniego mam kawał drogi :przestraszony:
Noi jedyna możliwosć to zakup przez neta ale ja tego nigdy nie robiłem :hyhy: a ich zasady płatności są takie :

1. Nie wysyłamy za pobraniem, nie przyjmujemy przekazów pocztowych - tylko przelewy.
2. Numer konta na które wpłaca się pieniądze za zamówienie zostanie podany w trakcie składania zamówienia oraz przesłany na adres mail podany w profilu.
3. Dokonując przelewu KONIECZNE JEST umieszczenie na samym początku treści przelewu numeru zamówienia w formacie przedstawionym w mailu oraz podczas zamawiania. Dopuszczalne jest użycie spacji (" "), myślnika ("-"), średnika (";"), dwukropka (":") zamiast "/" gdyż zdajemy sobie sprawę iż przy przelewie poczta potrafi kaprysić.
4. Brak tej informacji w tytule przelewu spowoduje potencjalną niemożliwość identyfikacji zamawiającego i płatności!
5. Dopuszczalne jest przelanie jednym przelewem kwoty łącznej za kilka zamówień - należy wtedy dokonać jedynie dodatkowych wpisów w treści przelewu.
6. Jeśli po wysłaniu przelewu twoje zamówienie nadal (po kilku dniach) ma status "oczekuje na opłacenie" - skontaktuj się z nami drogą mailową w celu ustalenia przyczyny
7. Jeśli zamówienie ma status "opłacone - oczekuje" oznacza to iż wpłyneły pieniążki a przesyłka czeka na jedną lub więcej części których akurat w magazynie zabrakło.
8. Wraz z przesyłką otrzymasz fakturę VAT potwierdzającą dokonanie zakupu w naszym sklepiku.
9. Informacja o przesyłce na inny adres, innych danych do faktury, etc powinna znaleźć się w komentarzu do zamówienia.

Dodatkowe informacje na temat wysyłek:
1. Status "rozliczone" oznacza iż przesyłka została wysłana.
2. Przesyłki są wysyłane co tydzień przeważnie w środę. Zasada ta nie dotyczy prenumeraty (wysyłanej odrazu po ukazaniu się numeru) oraz okresu przedświątecznego kiedy zamówienia wysyłane są na bierząco (aby szybciej dotarły).
3. Nie ponosimy odpowiedzialnosci za zagubione, zniszczone, uszkodzone przesyłki nierejestrowanej typu "zwykły priorytet".
4. Zagubione, zniszczone i uszkodzone przesyłki rejestrowane typu "polecony priorytet" mogą być reklamowane w placówkach Poczty Polskiej na zasadach opisanych w paragrafach §34-§38 Regulaminu Świadczenia Poczty Polskiej (http://www.poczta-polska.pl/pliki/Regulamin.pdf).
5. Wszystkie przesyłki wysyłane są w kopertach zwykłych. Przedmioty narażone na potencjalne uszkodzenia (przeważnie listy typu A4) umieszczane są w kopertach bąbelkowych lub zwykłych z dodatkowym zabezpieczeniem.

Informacja na temat produktów oczekujących, przedpremierowych i prenumeraty:
1. Zamówienia zawierające produkty w "przedpłacie" będą oczekiwać z wysyłką aż do momentu premiery wszystkich przedpłaconych artykułów.
2. Wyjątkiem jest prenumerata która wysyłana jest zaraz po ukazaniu się każdego kolejnego numeru.
3. W wypadku połączenia w zamówieniu prenumeraty oraz innych produktów prenumerata będzie wysyłana zgodnie z harmonogramem wydawniczym, pozostałe produkty będą traktowane jako odzielne zamówienie i wysyłane z uwzględnieniem zasady z pkt. 1.

Streszczenie w dwóch zdaniach:
Poczta jaka jest każdy wie. Aby uniknąć przykrych niespodzianek warto zapłacić więcej i skorzystać z przesyłki rejestrowanej "polecony priorytet". Warto też sprawdzać często swoje zamówienia. Jeśli mija kolejny tydzień a przesyłka nie jest oznaczona jako opłacona tzn. że coś poszło nie tak i należy monitować - maile i numery telefonów znajdują się w dziale kontakt oraz są podane w mailu otrzymywanym po dokonaniu zamówienia.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt...


Może mi ktos pomoże ???
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Kupowanie przez neta

Post autor: SubZero »

A w czym tu pomagać? Wszystko wyraźnie napisane. Podstawowe pytanie tylko brzmi: Masz konto bankowe?
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Kupowanie przez neta

Post autor: Arucardo_1 »

a jak się boisz że cię oszukają to kupuj na Allegro, tam masz ubezbieczenia i dane sprzedającego na talerzu...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”