Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Action »

Co ma ilość postów do spamu? :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Schaiba »

Że milczenie jest złotem, a mowa srebrem ;>? Albo Ty jesteś bardziej uniwersalny tematycznie.

Nie wiem czy mam prawo się wypowiadać w temacie dla ogranej tu elity ^^ Jestem Honmarową świeżynką i mam nadzieję, że ta rodzinna atmosfera czasem tu wspominana i mnie się udzieli ;>

Gram bodajże ponad rok i właśnie Honmaru (i sławnemu panu Mucha_Ziom :D) zawdzięczam nową pasję zwaną Tekken. Na forum... chyba nawet miecha nie jestem.

Gratuluję rozwoju i życzę drugiego tysiąca :)
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Action »

Schaiba pisze:Że milczenie jest złotem, a mowa srebrem ;>?
Za to pisanie z sensem to platyna. :)
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Dismaster »

Siedze na honmaru ok 2 lata wiec tez sie wypowiem, poza tym jestem dosc zzyty z tym servisem i wypada cos napisac.

Moja kariera tutaj zaczela sie pewnie podobnie jak wiekszosci ludzi, z tym ze moze troche wczesniej od niektorych. Siedzialem w domciu i kasowalem pada w tekkena 3. Pewnego dnia chcialem sobie poszukac na necie jakis ciekawych juggli do Janka, i tak znalazlem honmaru. Na poczatku nie moglem uwierzyc ze da sie grac w to online ale jak sie pozniej okazalo wszystko jest git. Zrobilem co trzeba zeby pograc i czesto siedzialem na kaillerze i tam spotkalem niejakiego Adrianakillera, ktory po sparze nakolorowal troche ze dobrze gram i ze sa zapisy na turniej, sporo sie wahalem az w koncu sie zapisalem. I tak oto moj pierwszy post na homarze to zapisy na tura. Pozniej sporo sparowalem z AK i niemalo mnie nauczyl, poznalem takze vho, ktory poglebial moja wiedze praktyczna i teoretyczna. Pamietam jak pisal mi jakies rzczy typu: "fajnie wyglada 3xewgf ale jest dosc trudne..." (no ta tylko co to kur** jest ewgf ?? ). Pozniej sporo siedzialem na forum i czytalem co sie da i tak poznalem kto jest kox, z kim trzeba pograc zeby sie czegos ciekawego nauczyc, lyknalem troche teorii. Bylo super. Pozniej poznalem Gota (ciagle moj idol jesli chodzi o Janka), Krela, czita Yamade, Dumiana (o dziwo z Dumianem zagralem pozniej niz z wczesniej wymienionymi graczami, troche mnie pochwalil po sparze choc chyba bylem jeszcze zielony w te klocki). Tak czy siak spary z czolowka ostro mnie nakrecily na tekkena i zaczalem sobie wyrabiac nawyk codziennego odwiedzania honmaru, tak mi zostalo do dzis. Pozniej pojawilo sie jeszcze paru swietnych graczy i dobrych ziomali, chocby druh Masta ;] . Popadlem w nałog grania w tekkena... Ale bylo naprawde warto. W swojej karierze mialem przyjemnasc (za namowa Dumiana) do zorganizowania pierwszego turnieju zwyklych uzytkownikow honmaru. Malo tam bylo mojego wkladu, wiekszosc to praca Prezesa i 'zlotej Any'. Naprawde milo to wspominam.

Teraz czasy troche sie zmienily, na servach nie ma tym samych nickow co kiedys, ale klimat na forum nie ulegl jakiemus znacznemu pogorszeniu nadal jest git i tak trzymac.
Honmaru dostarcza swietnej zabawy, i tworzy wyjatkowy klimat, mam nadzieje ze juz zawsze tak bedzie i ze ten serwis bedzie istnial do konca swiata i jeden dzien dluzej.

Wielkie podziekowania dla tworcow honmaru, tych obecnych i tych ktorych juz sie nie widuje.

PS. zaluje ze nie jestem tutaj od poczatku ale i tak nie dolaczylem pozno (tak mysle).
PS2. znow nakrecilem sie na tekkena (nie gralem calego miecha) ale juz jedzie do mnie pad wiec wkrotce znow spotkamy sie na serwerach :vampire:
Ostatnio zmieniony 05-08-2008, 09:14 przez Dismaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Ana »

A za lekko dwa miesiące miną dwa lata od mojego dołączenia do ekipy...

O graniu w bijatyki za pomocą emulatorów wiedziałam od dawna i chyba jako jedna z pierwszych osób z Polsce testowałam UMK3 online. Ustawieniami emulatora i całą techniką wówczas zajął się Mnino ze starej [dobrej] Strefy Mortal Kombat. Pozniej jakos projekty upadły (Mnino troche zaczal grac w Virtua Fightera 4 a ja olałam gry, ale to już inna historia) i dopiero znacznie pozniej zauwazylam topic na Tekken Poland poswiecony T3O. Jako, ze Tk mialam daleko i gleboko w nosie to niezbyt specjalnie zaintrygowało mnie to, owszem czytałam co nowego, ale nie podzielałam zachwytu. Znacznie pozniej zaczelam, z czystej ciekawosci, obserowac forum na ktorym nic się nie działo. Znowu dałam sobie spokoj i starałam się omijac szerokim kołem ta Tk3Onlineowa manie. Az pewnego dnia w rozmowie z Oenem jakos wyszedł ten temat. Zaczał mi opowiadac o Honmaru ("wtf? ale tam sie nic nie dzieje!"), pokazał mi forum i.... szok! Wczesniej obserwowałam stare forum i dziwilam sie ze nic sie nie dzieje. Zobaczyłam, że wsrod zarejestrowanych jest Yamada wiec automatycznie przeszło mi przez mysl, ze musi byc tam fajnie. Oen dodał, że pracuja własnie nad uruchomieniem działow DoA i SE.
ja: "moge pomoc"
oen: "zagadaj do Dumiana"
I tak sie zaczelo. Od razu zasypalam Dumiana masa pytan "co? jak? dlaczego?" i co mozna zrobic. Natychmiastowa rejestracja (-> pierwszy av ) i od razu "pokochanie" klimatu tego forum. Pozniej jakos zaczal sie 3. Honmarowski turniej. Siwy i ktos jeszcze olali swoje grupy które mieli prowadzic, a w zwiazku z tym powstało małe zamieszanie. Nudziło mi się wiec poprosiłam by wytlumaczono mi system podliczania... Reszte pewnie w wiekszosci znacie :>
Ogolnie fajnie było i jest :) Dzieki Honmaru poznałam mase swietnych osob, ktore naprawde lubie i nie sa dla mnie juz tylko "nickami z forum". Dzieki Wam wszystkim :)

Ps. Nic chyba nie przebije Junior Rankingu XD
PPS. Własnie Dumian przypomniał mi jedno zdanie, które kiedys napisałam, a które do dziś jest aktualne: "to jedyne forum ktore ma cos wspolnego z tekkenem i ktore lubie"
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: KRELIAN »

Większość już widzę została opisana więc Dumian masz wreszcie swój artykuł na stronkę :). Póki co możesz chodzić wczesniej spać ;).

A Akcja zarulował, teraz już wiadomo 'kto tu rządzi' :oczami: .
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Dumian »

No no konkretnie tu się ludzie rozpisali ale parę smaczków 'na kiedyś' jeszcze sie znajdzie ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”