Grupa C

Powrót do korzeni, czyli prestiżowy turniej w standardowej oprawie z najlepszą obsadą graczy wyłonionych na przestrzeni lat.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Grupa C

Post autor: Primo »

Nie musiał nikogo informować pisemnie o tym, że zrezygnował, po prostu dała o sobie znać jego postawa.
Myślę jednak że jeden krótki post z twojej strony informujący o tym, byłby jednak na miejscu :kwasny:
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Action »

ewenement pisze:rozegrałem 4 walki matematyka
Trzy + mecz z Krakersem, który został unieważniony.
ewenement pisze:wyjasniłes to ze mną czy napisałes do mnie w sprawie logów ja też bym przedstawił swoje i mysle ze sprawa by inaczej sie skonczyła
Poinformowałem cię o terminie rozegrania meczy, probowałem także (a nie musiałem - twoim zadaniem jest przekazanie logów dla osoby odpowiedzialnej) skontaktować sie z tobą w sprawie nierozegranych walk po terminie lecz bezskutecznie.

Anyway, teraz już wiem, że nie nadajesz się do gry w turnieju - "Nie dla psa kiełbasa".

Kierując się maksymą z mojej sygnaturki kończę tą bezsensowną dyskusję.
Primo pisze:Myślę jednak że jeden krótki post z twojej strony informujący o tym, byłby jednak na miejscu :kwasny:
Byłby na miejscu mea culpa (mimo wszystko napisałem o tym w pierwszym poscie, którego śledzicie, right?), jednak nie widzę związku między tym a moją odpowiedzią na wypowiedz ewenementa.
Awatar użytkownika
ewenement
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 16-08-2007, 21:35
Lokalizacja: zduńska wola łódzkie

Re: Grupa C

Post autor: ewenement »

człowieku na gg przez ostatni tydzień od 15-20 dostepny jak byk

a napisałes do mnie tylko raz że mam 4 walki do rozegrania wymieniłes z kim i nic wiecej zero terminów .jutro przytocze to z archiwum gg
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Grupa C

Post autor: szyper »

moze on jeszcze mial te walki za Ciebie zagrac?
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Yamada »

Termin był podany w pierwszym poscie.
Obrazek
Awatar użytkownika
ewenement
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 16-08-2007, 21:35
Lokalizacja: zduńska wola łódzkie

Re: Grupa C

Post autor: ewenement »

Got pisze:Wysłany: 05-03-2008, 21:06
Ana sprawdz to ;) 4__Ewenement____04___15__05___06, bo to 6 na koncu mi nie pasuje :P . rzucilem okiem i tak zauwazylem ;]
________________
chwile potem :
Action pisze:Wysłany: 05-03-2008, 21:18
Sorry, ja robiłem aktualke tabeli gdyż Any nie ma. Dzięki i już poprawione.
czyli tu mam w tej chwili 9pkt po auktualnieniu tabelki miałem 9 i nagle
Action pisze:Wysłany: 07-03-2008 16:05
Awans do następnej fazy grupowej wywalczyli:

1. Masta (21 pkt)
2. Gemi (15 pkt)
3. Primo (15 pkt)
4. Got (9 pkt)
5. Dan (9 pkt)
6. Cargo (9 pkt)
ale tutaj mam 6pktow minęło 36 godzin gdzie wtym czasie zero informacji ze krakers zrezygnował (jeden post krakersTcT co widac), po prostu to przerosło Actiona i musiał to w ten sposób rozwiązać obarczając mnie 4 walkowerami
Action pisze:Wysłany: 07-03-2008 20:15

Anyway, teraz już wiem, że nie nadajesz się do gry w turnieju - "Nie dla psa kiełbasa".
powiem tak "miszczu" najlepszy nie jestem ale takich leszczy jak ty pozbawiam złudzeń
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: KRELIAN »

Z iloma osobami wygrałeś? Z gotem, pattrickiem i + punkty cząstkowe teges itp?
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
ewenement
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 16-08-2007, 21:35
Lokalizacja: zduńska wola łódzkie

Re: Grupa C

Post autor: ewenement »

Krelian pisze:Wysłany: Dzisiaj 0:32
Z iloma osobami wygrałeś? Z gotem, pattrickiem i + punkty cząstkowe teges itp?


wiesz jak bym nie był w ten sposób potraktowany nawet bym głosu nie zabrał
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Action »

W ciągu tych 36 godzin musiałem tą grupę całkowicie podliczyć i podsumować. Wyszło na to, że Krakers rozegrał 3 (i chyba jeden i tak oddany walkowerem) mecze na samym początku turnieju a później przestał się do kogokolwiek odzywać (nawet do mnie). Pomyśl logicznie co ja miałem w tym wypadku zrobić, anulować jego 3 mecze czy przyznać walkowery?
ewenement pisze:
Action pisze:Wysłany: 07-03-2008 20:15

Anyway, teraz już wiem, że nie nadajesz się do gry w turnieju - "Nie dla psa kiełbasa".

powiem tak "miszczu" najlepszy nie jestem ale takich leszczy jak ty pozbawiam złudzeń
Nie chodziło mi tutaj o poziom twojej gry. :oczami:
Ostatnio zmieniony 09-03-2008, 12:25 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Yamada »

Ewenement, jeszcze jeden zwrot do kogoś per leszczu (a szczególnie do moderatora który stara Ci się w logiczny sposób wyjaśnić dlaczego stało się tak a nie inaczej) itd i leci kolejny warn. Ja wiem, że tak mówią Twoi idole w szerokich spodniach, ale forum ma pewne reguły.
Ostatnio zmieniony 09-03-2008, 13:52 przez Yamada, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Grupa C

Post autor: Wawrzyn »

Ewenement musisz się pogodzić z tym że w turniejach TK3 online twój awans(albo jego brak) bardzo często zależy od walkowerów innych graczy;/ Awantura nie ma sensu.Krakers powinien trafić na czarną listę.

Oczywiście, ze trafi
Ostatnio zmieniony 09-03-2008, 13:51 przez Wawrzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Dumian »

Mylisz się Wawrzyn bo awans zależy od postawy danego uczestnika. Jeśli ktoś jest na dyle dobry żeby awansować to awansuje a jeśli sam olewa turniej licząc na farciarskie walkowery to wtedy pretensje tylko do siebie.
W tym wypadku Action powinien od razu uzasadnić wszystkie walkowery (kto jak i za co) a obyło by się bez zbędnych pytań.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Grupa C

Post autor: Wawrzyn »

Dumian pisze:Mylisz się Wawrzyn bo awans zależy od postawy danego uczestnika. Jeśli ktoś jest na dyle dobry żeby awansować to awansuje a jeśli sam olewa turniej licząc na farciarskie walkowery to wtedy pretensje tylko do siebie.
W tym wypadku Action powinien od razu uzasadnić wszystkie walkowery (kto jak i za co) a obyło by się bez zbędnych pytań.
Walkower lub 2 mogą znacznie zmienić ułożenie w dolnej części tabeli a gracze nie mają na to wpływu, o tym mówię i mam rację.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Dumian »

Mogą zmienić i często zmieniają ale (pomijam już, że nie z dolnej a górnej części tabeli są awanse) nie masz racji, że od walkowerów innych zależy awans, chyba, że jak pisałem wcześniej - ktoś liczy na farta. Jak możesz pisać, że gracze nie mają wpływu na walkowery? Jak nie gracze to kto niby ma wpływ? Jeśli ktoś jest fair, gra co ma grać i nie olewa tura to nie dostanie walkowera na swoją niekorzyść i nie ma opcji, żeby walkowery innych mogły w jakikolwiek sposób przeszkodzić w awansie (co najwyżej mogą pomóc).

Fakty mówią same za siebie. Do tej pory nikt kto był fair w stosunku do tura nie musiał martwić się walkowerami ani swoimi ani cudzymi i kwestia awansu zależała tylko od samego gracza.
Z mojej strony koniec offtopa.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Grupa C

Post autor: Wawrzyn »

(pomijam już, że nie z dolnej a górnej części tabeli są awanse)
pominę że awansowałem z 5 miejsca :P (Imo bardziej dolna niż górna część tabeli :) )

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 09-03-2008, 20:55 ]
To akurat wyjątek (potwierdzający regułę:P) bo gramy 2 fazy grupowe i można było tak podzielić ;)
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „TK3Online All Stars Tournament”