Odpowiedz do tematu
Virtua Fighter 5 R
Autor Wiadomość
Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 18-03-2010, 18:32   

Czyli już wiemy, iż nie ukaże się na konsolach (jak już, to najpewniej jej najnowsza wersja).

gascan 
Friend

GamerTag: gasc4n
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-03-2010, 18:39   

Nie byłbym taki pewny. Znając Segę możliwe jest, że konsole dostaną wersję R, a automaty Final Showdown co by znaczyło, że dalej będziemy do tyłu.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 29-03-2010, 23:01   

Ale zawsze gascan nowa (choć nie najnowsza) VF, to smakowity kąsek dla wielu przyznasz....
Ja byłbym zachwycony nawet zwykła R'ką.

Waaagh 
Student

GamerTag: RealWaaagh
Wysłany: 30-03-2010, 13:24   

Jeśli zrobią, to prawie (prawie) na pewno będzie to najnowsza odsłona. Tym bardziej że w Showdown za wiele się nowości nie pojawiło. Cóż, mi pozostaje się cieszyć że mam VF5 i jest świetne, szkoda tylko że nie ma czasu pograć już prawie od pół roku :(

Właściwie mi w VF5 brakuje tylko sensownego rozwiązania gier Online, jakiś Chatroom, możliwość zmiany postaci bez zrywania połączenia z kolegą. No i Online dla posiadaczy PS3 by się przydał.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 05-04-2010, 21:26   

Może być i tak, że E3 przyniesie VF6. Też niegłupia opcja przyznasz.

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 05-04-2010, 22:49   

Sylvan Wielki napisał/a:
Może być i tak, że E3 przyniesie VF6. Też niegłupia opcja przyznasz.

Wg mnie jest na to raczej nikła szansa patrząc na niedawno zaanonsowanego showdowna. Najmniej z rok SEGA powinna z nim pociągnąć po tym okresie myślę, że można by się już spodziewać jakichś konkretniejszych informacji o VF6.

Co do Showdowna to modlę się o porządny online dla PS3 :)

Waaagh 
Student

Wysłany: 06-04-2010, 11:36   

Myślę że z VF6 to chyba trochę za prędko. SEGA zawsze starała się mieć dość mocne różnice technologiczne (grafa) pomiędzy częściami serii (chociaż VF4 i 5 są sobie dość bliskie). Myślę że chwilowo za wcześnie na tak duży skok jakościowy, a i VF5 na razie nie odstaje od najnowszych produktów konkurencji (i pewnie długo nie będzie). Chociaż marzy mi się VF6 z taką rewolucją graficzną jak przy okazji premiery VF3 i SEGA Model 3. Tylko niech gry nie zwalą jak VF3 (choć dla też był bardzo dobrą grą)

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 06-04-2010, 13:34   

Blablabla przecież Rkę/FS mogli by spokojnie wypuścić jako VF6 bo ta gra ma nowy system juggli, ścian itd. Nie ma co liczyć na wzmiankę o VF6 przez najbliższy rok imo.

wf6608 
Support

P2P Mode: Client only
Wysłany: 06-04-2010, 13:46   

Stawiam że 6 wyjdzie raczej na konsole ósmej generacji.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 06-04-2010, 19:09   

Cytat:
Blablabla przecież Rkę/FS mogli by spokojnie wypuścić jako VF6 bo ta gra ma nowy system juggli, ścian itd. Nie ma co liczyć na wzmiankę o VF6 przez najbliższy rok imo.

Kolejna część zawsze przynosi zmiany systemowe, dwie nowe postaci i poprawioną znacznie (najczęściej o generację) grafikę. VF 5 FS czeka los VF 4 evo zatem.

wf6608 napisał/a:
Stawiam że 6 wyjdzie raczej na konsole ósmej generacji.

Wypluj to jak najszybciej =)

Cytat:
Myślę że z VF6 to chyba trochę za prędko. SEGA zawsze starała się mieć dość mocne różnice technologiczne (grafa) pomiędzy częściami serii (chociaż VF4 i 5 są sobie dość bliskie).

Jasne, nie jest to przełom na miarę VF2 -> VF3, ale nie przesadzajmy. Rożnica jest ogromna.

Waaagh 
Student

Wysłany: 07-04-2010, 19:09   

Sylvan - Może i racja, jak wspomniałem, czwórkę właściwie przespałem poprzez brak PS2 i salonu z wyżej wymienioną odsłoną. Więc po tym co widziałem mogę sporo rzeczy niezauważać. Ale na pewno nie jest to skok na miarę VF->VF2->VF3->VF4