Odpowiedz do tematu
Virtua Fighter 5

Czy uważasz, że VF5 to pierwszy NG fighter O_o
Tak, zdecydowanie.
36%
 36%  [ 11 ]
Nie, pierwszym było DoA 4
33%
 33%  [ 10 ]
Tekken 5 DR 4eva
30%
 30%  [ 9 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 16-04-2008, 12:18   

DoA 4 jest tylko grą , która na NG wyszła. Teoretycznie fighter nowej generacji. Jednak gdy już zakupiłem ową grę, chwyciłem się za głowę , myśląc, że HD coś się obraził. Z tego co wiem inni przyznają mi rację. Być może to przez zbyt duże oczekiwania .

Pamiętamy wszak jakim przeskokiem DoA2 oraz TTT czy SC uraczyły nas do kolejno - DoA, T3, SB.

Człowiek przełomu sie spodziewał a dostał takie DoA3 w makijażu high def.

Z VF5 jest nieco inaczej, nawet na zwykłych TV widać różnice kolosalna w stosunku do VF4(evo) a na odbiorniku HD. Bajka. Poza tym to właśnie VF5 wnosi do bijatyk po raz kolejny wszelaki nowinki a DoA4 jest takim DoA4 de luxe. Pewnie, że gra bdb. dobra, ale nie NG.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 16-04-2008, 12:26   

Czyli ankieta została stworzona pod wpływem "widzimisie". DoA4 została wydana na NG i na nic innego (czyli to żaden port etc.), tak wiec jest next-genem i ankieta jest po prostu bezsensowna. :)

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 16-04-2008, 14:39   

Cytat:
Wszyscy tak chwalą ten tryb online to musi być naprawdę nieźle.

Otóż nie wszyscy. Pewnie, nie jest tak tragicznie jak w T DR , jednak do ideału bardzo dużo brakuje.
[/quote]
Sylwan jeżeli gra sie z kimś kto ma połączenie na trzy kreski to płynność jest taka jak w offline więc IMO jest prawie idealnie. Przy dwóch kreskach mogą wystąpić lagi ale bardzo rzadko.

Cytat:
Komandos napisał/a:
że grał na sticku a ja na zrąbanym padzie microshitu

Ja na pewnym forum za napisanie,że x pad jest kiepski do fighting games ( po próbujcie DLC ) , ban na cały dział x360 i SB dostałem. No ,ale my mamy Dumiana <przytul>
Jednak to nie to forum i mozna bez ogródek napisac to, x pad, jest kiepski do VF5 a SF IV nadchodzi.... Na x360 bez AS ani rusz, jeśli ktoś lubi mordobicia.

Ja nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś mówił, że pad od xboxa jest dobry do bijatyk- krzyżak jest zwalony i chyba nikt normalny temu nie zaprzeczy. W FPS'y gra się super ale z bijatykami to tragedia.

kemot722 napisał/a:
Dzisiaj w Empiku widziałem XBOX360 za 699 zł,
kemot722 napisał/a:
Teraz , VF5 Online - to zachęca mnie do zakupu. Oczywiście jak troszkę przytanieje ;)

Był czas , gdy jeszcze tańszy był. Co do combo VF5+x0, to nie czekaj aż stanieje, bowiem 1) ileż można , 2) jak tak przedłużysz to , to ukarze się VF5r i co....[/quote]

Dokładnie nie ma co czekać tylko kupować i grać szczególnie, że GTA4 na horyzoncie ;)

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Zagram w: Tekken Card Tournament
Wysłany: 18-04-2008, 21:28   

Chyba jednak zaczekam na R-kę, bo polubiłem Takę emulując VF3TB ;)

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 18-04-2008, 22:04   

Na padzie do Xo trzeba chyba po prostu nauczyć się grać, bo widziałem jak Smerec sadził Raijina Hayate w DoA4 za każdym razem gdy ja nie mogłem go posadzić w ogóle, a totalną kaleką nie jestem.

usus magister est optimus

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-04-2008, 17:41   

Yamada napisał/a:
Na padzie do Xo trzeba chyba po prostu nauczyć się grać, bo widziałem jak Smerec sadził Raijina Hayate w DoA4 za każdym razem gdy ja nie mogłem go posadzić w ogóle, a totalną kaleką nie jestem.

usus magister est optimus

Może i się da ale po co się męczyć? Po prostu d-pad w xboxowym padzie jest tak tragicznie zaprojektowany, że nawet chodzenie nim po menu sprawia problemy.

simian_raticus 
Master of the Shakers

PSN ID: dead_last_n00b
GamerTag: infinity_and_unlimited
Zagram w: bierki
Ostrzeżeń:
 4/3/5
Wysłany: 19-04-2008, 19:07   

kemot722 napisał/a:
VF5 Online - to zachęca mnie do zakupu. Oczywiście jak troszkę przytanieje ;)
W ultima.pl cena jak marzenie ----> http://www.ceneo.pl/883073
Za taką cenę to brać z miejsca i ma się spokój do następnej części ;)
Ktoś coś tutaj pisał, że ta przejściówka (XFPS) na Dual Shock'a 2 laguje? Prawda to czy kit?

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 19-04-2008, 19:48   

Tu pewnie bardziej chodziło o cenę samej konsoli a nie gry ;)

Karate Tradycyjne - Sho Dan

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Zagram w: Tekken Card Tournament
Wysłany: 19-04-2008, 20:38   

SubZero napisał/a:

Zgadza sie Sub, chodziło mi o konsolę, bo teraz kiedy widziałem trailer "R" to wolę poczekać ;)

simian_raticus 
Master of the Shakers

PSN ID: dead_last_n00b
GamerTag: infinity_and_unlimited
Zagram w: bierki
Ostrzeżeń:
 4/3/5
Wysłany: 19-04-2008, 20:46   

[quote="kemot722"]
SubZero napisał/a:
Zgadza sie Sub, chodziło mi o konsolę, bo teraz kiedy widziałem trailer "R" to wolę poczekać ;)

Widziałeś? To podziel się linkiem!

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-04-2008, 21:21   

kemot722 napisał/a:
SubZero napisał/a:

To sobie poczekasz jeszcze trochę, szczególnie, że na razie nie wiadomo nawet czy to całe R na konsole wyjdzie (patrząc na słabą sprzedaż VF5 na PS3 i tragiczną na X360 nie byłbym optymistą) a obniżka ceny X360 była bardzo niedawno więc na następną szybko bym nie liczył ;)
PS trailer- http://www.youtube.com/watch?v=E8m6Cya6BW4

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 19-04-2008, 21:24   

Action napisał/a:
Czyli ankieta została stworzona pod wpływem "widzimisie". DoA4 została wydana na NG i na nic innego (czyli to żaden port etc.), tak wiec jest next-genem i ankieta jest po prostu bezsensowna. :)

Właśnie ,że nie. Co innego wydać grę na NG a co innego by ta pozycja zasługiwała na miano gry nowej generacji, inaczej biorąc pod uwagę co piszesz, to byle składanka z 16 bitów to pozycje NG.

A o ile VF5 w pełni na ten tytuł zasługuje , to o tyle T DR już kompletnie nie - grafika nielicząc 1080p jak na PS2. A przeciez została wydana na maszynę nowej generacji jaką PS3 bez wątpienia jest , co nie czyni go taka grą.

Komandos napisał/a:
Sylwan jeżeli gra sie z kimś kto ma połączenie na trzy kreski to płynność jest taka jak w offline więc IMO jest prawie idealnie. Przy dwóch kreskach mogą wystąpić lagi ale bardzo rzadko.

Jak dla mnie multi w tego typu grach, to combo - kilku kumpli , nocka , pizza + pepsi.
A jeśli przegram , to przez własne braki a nie lagi. Poza tym miałem przyjemność w VF5 pograć na arcade w KKW i jeśli już to multi tego typu.

simian_raticus napisał/a:
Widziałeś? To podziel się linkiem!

http://www.youtube.com/watch?v=E8m6Cya6BW4

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 19-04-2008, 21:28   

Sylvan Wielki napisał/a:
to byle składanka z 16 bitów to pozycje NG

Zaznaczyłem, że nie chodzi mi o żaden port (ew. reedycje). DoA4 jak i TKDR wyszły na konsole nowej generacji wiec są "next-gen fighterami". Źle sformułowałeś pytanie do ankiety. ;)

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-04-2008, 21:56   

Cytat:
Jak dla mnie multi w tego typu grach, to combo - kilku kumpli , nocka , pizza + pepsi.
A jeśli przegram , to przez własne braki a nie lagi. Poza tym miałem przyjemność w VF5 pograć na arcade w KKW i jeśli już to multi tego typu.

No spoko, tylko nie każdy ma na miejscu kilku kumpli którzy potrafią grać w VF5 albo wogóle w bijatyki na przyzwoitym poziomie. A lagi jak już pisałem praktycznie nie występują.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 20-04-2008, 14:20   

Action napisał/a:
Źle sformułowałeś pytanie do ankiety. ;)

Dobrze.

Action napisał/a:
DoA4 jak i TKDR wyszły na konsole nowej generacji wiec są "next-gen fighterami"

Tylko z tytułu wydania ich na sprzęt nowej generacji, bowiem ani systemowo ani tym bardziej graficznie nic nie prezentują niezwykłego-nie licząc rozdzielczości.

Cytat:
No spoko, tylko nie każdy ma na miejscu kilku kumpli którzy potrafią grać w VF5 albo wogóle w bijatyki na przyzwoitym poziomie.

Nom, fakt , u mnie w okolicy w promieniu kilkunastu km obrodziło się w kilkunastu graczy, którzy potrafią grać.