Odpowiedz do tematu
Pomocy cięgle trace polonczenie
Autor Wiadomość
Dedal 
Użytkownik

Wysłany: 29-05-2008, 19:24   Pomocy cięgle trace polonczenie

Gram z kumplem i ciągle tracimy połączenie obydwaj mamy po 2mb/s mamy pozamykane gg neta skype itp łączymy sie na serwery oraz próbowaliśmy metodą p2p oraz prze hamachi za każdym razem to samo 1 walka trwa dobrze ale potem u mnie ja wygrywam a u niego on a ten kwadracik co mówi o rozłączeniu to albo jest od początku albo miga bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie bo nie da sie tak grac

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 30-05-2008, 18:04   

Wszystko co jest tutaj napisane dokładnie zrobiliście? Sprawdź czy z innymi graczami na serwerach i p2p też jest OOS. No i podaj jakie macie łącza bo samo 2mb/s to za mało. Poza tym zrywanie połączenia to jest lost connection a to co opisujesz to OOS, rozumiem, że tylko to drugie występuje? Na forum było już trochę o tym w kilku tematach, poszukaj a może znajdziesz coś przydatnego.
Kaillera P2P Client

Dedal 
Użytkownik

Wysłany: 30-05-2008, 19:08   

No bo te okienko o jest ale na początku jest dobrze dopiero 3 -4 walka i ja walczę z kimś innym.
Co do internetu to obydwaj mamy z UPC(chello) usługa sprint
prędkość pobierania danych: do 2048 kb/s (2 Mb/s)
prędkość wysyłania danych: do 384 kb/s
co do innych graczy to sprawdzałem no i ikonka sie pojawia no i nie wiem czy gram z nim do końca walki bo nie możemy pogadać
a co do postów to sprawdzałem no to było żeby używać tego p2p ,żeby obydwoje mieli ten sam modem (to exelent czy lan itp.) że niby źle ustawione ale ja instalowałem zgodzie z instrukcja
chyba jedyny m wyjściem będzie grac na jednym kompie bo chyba niema światełka w tunelu :zalamany:

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 30-05-2008, 19:24   

Jeśli dobrze rozumiem to chodzi o to, że po 3ciej, 4tej walce z kumplem pojawia się OOS. Jeżeli masz dobry config, taki sam jak drugi gracz (instalacja zgodnie z poradnikiem) to ja stawiam na problem z łączem, ewentualnie jakiś firewall, antywir.
Dedal napisał/a:
co do innych graczy to sprawdzałem no i ikonka sie pojawia no i nie wiem czy gram z nim do końca walki bo nie możemy pogadać

Co to znaczy, że nie wiesz czy grasz z nim do końca walki? Sprawdź tak jak z kumplem, pograj 3,4 walki i zobacz czy będzie OOS.
Kaillera P2P Client

Dedal 
Użytkownik

Wysłany: 31-05-2008, 19:46   

No wyskakuje jak coś to masz mój numer gg.4598247 możemy sie zgadać i zrobić walkę testową miedzy nami