Gra Mugen Tournament 3

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

Awatar użytkownika
Matt
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 01-07-2008, 03:43

Gra Mugen Tournament 3

Post autor: Matt »

Mugen Tournament jest To bijatyka 2d wystepuje w niej duza ilosc postaci jedne z postaci so z Db drugie z SF3 inne z Mortal Kombat i reszte z Bajki Spider Men gra ma 228mb i nie trzeba jej uruchamiac przy pomocy Emulatorow i innych wystarczy wypakowac do wybranego folderu i w srodku utworzonego folderu zrobic nestepny folder o nazwie Chars i wkopiowac tam postacie ktore so zamieszczone wyzej idzie domyslic nazwy postaci typu Ken i td pozniej tworzymy nastepny folder o nazwie Sound i wklejamy tam muzyka ktora jest zamieszczona rowniez wyzej noj odpalamy na samym dole Winmugen i pykamy jest tam wszystko Arcade Survi Team trening i td likk do sciogniecia wraz s Screenami jest dostepny pod tym adresem > http://mugentournament.tripod.com/id10.html Przy okazji sry za Ort Mam problemy z pisaniem.

Prosze oto 1 Screen

Screen z Walki :P Tutaj
Ostatnio zmieniony 04-08-2008, 12:14 przez Matt, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: kemot722 »

To coś sie ściagac nie chce - ciągle tylko ponawia odliczanie od 60 sekund do zera, a na końcu podaje, że błąd i "link updated".

MUGEN jako taki nie ma trybu online, więc nie wiem co to za cudo. Za to myślałem sprawdzić co to jest Street Fighter Online, który z projektem Mouse Generation ma niewiele wspólnego, a ma ponoć online. Na pierwszy rzut oka to też jakiś mugen, który przez wzgląd na skład grupy zawodników przypomniał mi VS'y Capcomu.
Awatar użytkownika
Matt
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 01-07-2008, 03:43

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: Matt »

Hmm niech pomysle no w ta gra nie jest online mozna sobie w nio popykac o tak normalnie z kompem lub z kumplem :P jesli ci nie chce sie sciognoc to sprubuj ten link poprostu skopiuj go i wklej http://www.caiman.us/scripts/fw/f2871.html tak normalnie to gra jest nice fajne kombo i mamy do wyboru huh az liczyc mi sie nie chce ile postaci wybrac mozna :P
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: kemot722 »

Wreszcie sie ściągnęło i tak czytam imiona postaci w nazwach plików: Ken, Ryu, Wolverine, Mario, Shao Kahn... i tak coraz bardziej mnie to interesuje ;)

Ojej! Paskudnie małe okno. Rozumiem, że myśleli o uniknięciu lagów przy tej grze offline :D

Nie dość, że MUGEN, to jeszcze autorowi nie chciało sie samemu tworzyć folderów przez spakowaniem swojego dzieła i teraz każdy kto to ściągnie musi segregować postacie i muzyczki - oczywiście, jeśli go to jeszcze interesuje. Autor pozostawił bałagan i tutorial jak go posprzątać - dla mnie to głupie jaja. Jeszcze nie zacząłem w to grać, a już poczułem potrzebę skomentować to dzieło :/

Nie mógł auto tutora dopracować... Teraz zgadywanka, które foldery to postacie, a które to mugenowe/systemowe. Totalny b..... :wsciekly:

Może i zbyt emocjonalnie do tego podchodzę... Równie dobrze mógłbym to olać i usunąć znacznie łatwiej niż sie ściągnęło.

Nareszcie! Miałem innego Mugena na dysku to doszedłem co przenieść, a co zostawić. Teraz widzę, że są postacie z Dragon Balla, dwie sztuki z SNK, porcja z Capcomu i Ninjas z Mortal Kombat i Liu Kang, Shao Kahn. Czas zagrać...

Grało sie przyjemnie rozwalając postacie bez większego wysiłku, ale w końcu na arenie pojawił się Shao, który okazał sie wreszcie jakimś wyzwaniem, a na końcu rozwalił mnie M.Bison swoimi Psycho Crusherami. Wniosek: Przy pominięciu bossów, zostałyby wyważone postacie, tylko poziom trudności podkręcić.

Super Luigi jest mocno przegięty, postacie są niedopasowane wzrostem... a rowerek Liu Kanga jako 16 HIT combo mnie rozbraja :D
Awatar użytkownika
Matt
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 01-07-2008, 03:43

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: Matt »

Wiem ale daj w opcjach Hard 8 to dopiero cie to rozbroi jest na maxa ciezko wygrac ^ Bardzo ciezko na gorze podany link prawidlowy a jezeli i ten nie dziala to prosze wejsc
1.www.google.pl
2.wpisuje w google Mugen tournament
3. naszym oczom ukaze sie strona Cainman
4.klikamy i wyswietla sie wreszcie mugen
5.na dole klikamy download automatycznie przechodzimy do next page klikamy na dole jeszcze raz i scioga sie
6.wchodzimy na mugen widzimy z poczotku pelno nazw postaci
7.tworzymy folder o nazwie Chars i wklejami tam wszystkie chary z gory
8.tworzymy folder o nazwie Sound wklejamy tka muze
9.zalanczamy Winmugen
10.Milej Gry :P
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: kemot722 »

Teraz to już obczajone, ale foldery charów powinny były być bardziej wyróżnione, niecharowych, jeśli trzeba samodzielnie je przekładać.
Awatar użytkownika
Matt
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 01-07-2008, 03:43

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: Matt »

A kim grasz ? :P moim zdaniem najlepszy jest Shin Akuma nie rocke akuma tylko Shin Akuma ma zarombiste tricki i jak dasz Watch i wybiezesz Shin akuma to Powinien kazdego rozwalic ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: kemot722 »

Właśnie zauważyłem, że postać ma moc....

Czyżby powstał topic tylko dla nas dwóch? :oczami:
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: Pattrick »

hmmm...
Mugen Tournament = Brak Balansu (MK vs Capcom vs Dragonball) + Niedopracowanie (kochamy death combo smoke'a) + totalny burdel w wypakowanym pliku :P

Postacie :

Capcom:
Całkiem dobrze wykonane postacie przez P.O.T.S'a (Shin Akuma,Pocket Akuma,Ryu,Bison) , choć przegięte ... no i jeszcze mamy Ken'a , Cyclops'a , Wolverine'a (MVSC) , Classic Ryu (SF1) , Classic Ken (SF2) i coś tam się jeszcze znajdzie

SNK:
Zankuro,Haohmaru i to chyba wszystko :P raczej nie grałem ale słabsze od capcomu i marvela

MK:
no to jest jedna z najsłabszych serii (pod względem wykonania) posiadająca najsilniejszą (i najbardziej zbugowaną ...) postać w tym mugenie smoke'a z ... Death Combo ... no to powiem mniej więcej jak to działa : Uppercut , Linka , Uppercut , Linka ... i tak można w nieskończoność jeśli się wyczuje timing

DB:
Nie grałem prawie nikim z dragonball'a :P
Awatar użytkownika
Matt
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 01-07-2008, 03:43

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: Matt »

Shin Akuma najlepszy kliknij na watch i zobaczysz ze rozwali kazdego :P
Troszke pomieszali dodajo te postacie z Dbz ;p ale kazda ma swietne Combo
Obrazek
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: Pattrick »

heh... co najwyżej jego A.I jest lepsze :P lepszy od niego jest spokojnie pocket Akuma i Ryu
patox
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22-07-2008, 04:09

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: patox »

mam pytanie a to jak trzeba ustawic te foldery muzyka minieportrzebna ale postacie to tylko nazwy czy cale?
Awatar użytkownika
Matt
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 01-07-2008, 03:43

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: Matt »

Poprostu skopiuj wszystkie postacie na gorze do folderu o nazwie Chars ale przed tym musisz oczywiscie zrobic folder o nazwie Chars noj masz a muzyke skopiuj do folderu Sound i odpadasz i pykasz :D
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: eq2D »

Postacie z SF i DB? Nawet tego ściągać nie trzeba żeby wiedzieć, że to totalne gówno. Ponawiam - jedyna gra na silniku mugena, która ma jakiś sens to KoF Zillion.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Gra Mugen Tournament 3

Post autor: Mr_Editor »

hmm... czas się tym zainteresować :) choćby z czystej ciekawości :D będzie to jakaś odskocznia od tekkena [swoją drogą coraz bardziej czuję, że po ponad 9 latach [no dobra z przerwami ;) ] grania w tekkena nadal jestem noobem :( ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”