Odpowiedz do tematu
Cusotmize

Czy warto zmieniać Dead or Alive?
Tak! Na pewno! :D
40%
 40%  [ 6 ]
Nie, ten pomysł jest beznadziejny
60%
 60%  [ 9 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
kamilmedit 
Master of the Shakers

Ostrzeżeń:
 4/3/5
Wysłany: 05-08-2008, 12:36   Cusotmize

Wiem że jest już temat Customize w tekkenie... a z racji tego że nie ma w DoA (tą bijatykę też lubię) założyłem ten temat...

Oczywiście procedura przebiega tak samo jak przy Tekkenie tylko że zamiast pliku TEKKEN3.BNS eksportujemy plik PS_DOA.bin

Ogólnie teskturek jest aż 9003...
ciekawostką jest też to że możemy tam spotkać Title screen, "okienko" dzięki któremu nakierowujemy na zdjęcie postaci i wybieramy ją... same zdjęcia postaci...DUŻE ZDJĘCIA AREN (nie tak jak w tekkenie że są porozdzielane na drobne kawałki i odechciewa się edytować)

Poza tym sytuacja jest o tyle łatwa że timy są tam OGROMNE W PORÓWNANIU Z TYMI Z TEKKENA

Edycja jest bardzo łatwa...

W temacie Customize w kategorii tekken'a chciałem "rozebrać" nine ale wyszło to wiadomo jak a tutaj z racji tego że obrazki są większe staje się to łatwiejsze

Duuuuuuuuuużo większy wybór edytowania elementów nie tylko postaci ale także tła...menu...zdjęć w option...i inne bo wszystkich nie sprawdziłęm...

zachęcam do Customizowania :) i życzę miłej zabawy

(osobiście nie będę zamieszczał swoich prac na honmaru ze względu na gniew mclxbox'a i może się to dla mnie skończyć banem jak tylko on sie o to postara... :zly: )

a to jest screen :) :

PS:Prosze moderatora o nie usuwanie tego tematu...

Może jednak coś tam pokaże ale to drobnostka :P :P :P

PS2:Dumian ja też w to nie gram ale dlaczego nie mielibyśmy mieć zhonmarowanych jescze jakiś innych bijatyk ;) (to tylko propozycja)

aha...jeszcze jedno...baaaaaaaaaaaaaaaardzo beznadziejne :(

zamiast napisu tecmo...Jeśli komuś sie nie podoba to prosze zamknąć temat... (do moderatorów oczyście [jeżeli nie podoba się moderatorom])

Ostatnio zmieniony przez kamilmedit 05-08-2008, 13:13, w całości zmieniany 2 razy  

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-08-2008, 12:40   

w imie Ojca i Syna i Ducha Swietego..

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 05-08-2008, 12:40   

Bez sensu, DoA samo w sobie ma tyle strojów, że każdy znajdzie coś dla siebie a jakieś zwykłe zmiany kolorków i inne dziwactwa z edycji tekstur nie mogą się z tym równać, poza tym i tak nikt w to nie gra.
Kaillera P2P Client

ReKus 
Beginner

Wysłany: 05-08-2008, 12:43   Re: Cusotmize

kamilmedit napisał/a:
(osobiście nie będę zamieszczał swoich prac na honmaru ze względu na gniew mclxbox'a i może się to dla mnie skończyć banem jak tylko on sie o to postara... :zly: )

To po kiego ch.. grzyba zakładasz temat w którym nie masz zamiaru nic pokazywać? -,-

Seven 
Student

Wysłany: 05-08-2008, 12:52   

Haha, odkąd kamilmedit jest na forum codziennie tu zaglądam, podziwiając jego kreatywność:) Zostaw doa i zrób tą xiajke w T3, chociaż i tak w to nie gram to chętnie zobaczę:p

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-08-2008, 12:53   

niech lepiej sie wezmie za malowanie graffiti na murach, mniejsza szkoda dla społeczenstwa..

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 05-08-2008, 13:54   

kamilmedit napisał/a:
Jeśli komuś sie nie podoba to prosze zamknąć temat

Póki co temat ląduje w koszu (ale nie zamknięty) bo w obecnej formie nigdzie indziej się nie nadaje.

Uzasadnienie?
ReKus napisał/a:
kamilmedit napisał/a:

To po kiego ch.. grzyba zakładasz temat w którym nie masz zamiaru nic pokazywać? -,-
Kaillera P2P Client

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Zagram w: Tekken Card Tournament
Wysłany: 05-08-2008, 22:06   Re: Cusotmize

kamilmedit napisał/a:

Założyłeś topic, więc pokaż na co cie stać. Nie marnuj talentu, tylko udowodnij nam, że potrafisz stworzyć coś co nas zachwyci. Jak poświęcisz dobremu pomysłowi odpowiednią ilość czasu i zaangażowania, żaden gniew cie niedosięgnie ;)

mclxbox napisał/a:
w imie Ojca i Syna i Ducha Swietego..

Komentarz mnie rozbroił :D