Odpowiedz do tematu
Ulubiona las.....postac w DoA ;)
Autor Wiadomość
mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 06-06-2008, 12:54   

Tak, tylko mając jakieś 1.5~2 tygodni przerwy od DoA już grać kasumi nie umiem [ 2 runda story o0 hard ofc czy very hard] , tak bez problemu przechodziłem. Ale spokojnie przypomnę sobie komba, swój styl i będe wymiatał again :p

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Zagram w: Tekken Card Tournament
Wysłany: 06-06-2008, 15:00   

Mam podobne odczucie jak oderwę się od DOA na dłuższy czas, lae nie tylko o DOA chodzi. W Tekkena to o wiele gorzej gram jak zanim sięgnąłem po DOA.

Sylvan Wielki napisał/a:
Co nie zmienia faktu , iż to Kasumi jest najpotężniejsza.

Rzeczywiście Kasumi potrafi zaleźć za skórę, ale najbardziej denerwuje mnie Izuno-maniak. Ein to dobra broń nie tylko na niego i Kasumi, ale chodzenie na łatwiznę w ten sposób, to nie to co lubię najbardziej ;)

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 06-06-2008, 16:11   

kemot722 napisał/a:
Rzeczywiście Kasumi potrafi zaleźć za skórę, ale najbardziej denerwuje mnie Izuno-maniak. Ein to dobra broń nie tylko na niego i Kasumi, ale chodzenie na łatwiznę w ten sposób, to nie to co lubię najbardziej

Popieram w 100% . Z kolegą, co w DoA gra tylko u mnie, w sparach kasumi vs ein mam tylko ~60% wygranych. Pozatym, granie Einem jest jak granie eddy'm w tekkenia ;]

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 06-06-2008, 20:52   

mclxbox: zalezy o jakim poziomie grania w doa/tk mówisz. Edkiem na wyzszym poziomie jest ciezko cokolwiek ugrać. Predzej Eina z DoA2 porównałabym do Jina z T4. A Kasumi w DoA3 jest bardzo dobra, ale potworem jest głównie w DoA4. W DoA2 jest dobra, ale są lepsi.

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 06-06-2008, 22:00   

Ana: dałem takie ogólne porównanie grania newbie, że Edek z TK3 przypomina mi trochę Eina, ponieważ i Edkiem i Einem bez znajomości gry idzie coś ugrać. W TK mało co grałem, no i akurat z tych postaci co grałem jakoś łatwo mi się nim grało. Podobnie jak Ein, znajomy sie nauczył paru kombosów nim i myśli że wymiata ;]
Ana napisał/a:
A Kasumi w DoA3 jest bardzo dobra, ale potworem jest głównie w DoA4. W DoA2 jest dobra, ale są lepsi.

Wiesz, dla mnie ona jest bardzo dobra w DoA2, jest maszyną do zabijania w DoA3, aż boję się co się bedzie działo jak dorwę DoA 4 , skoro tak mówisz :P

Di 
Grand Master

Wysłany: 07-06-2008, 07:57   

Einem może i coś ugrasz w DoA2 bez znajomości gry (opieram swoje słowa na podstawie tego, co Ana mi któregoś dnia tłumaczyła), ale Edkiem... po prostu nie* :| Oj pograj lepiej w Tekkena przez wygłaszaniem tego typu opinii.

* - o ile oczywiście przeciwnikiem jest osoba reprezentująca swoją grą przyzwoity poziom

Ana 
Friend

Wysłany: 07-06-2008, 12:49   

W DoA2 Kasumi na sniadanie jedza Leifang z barką, Ein, Janek i Gen Fu jak sie nim umie grac. W DoAU Kasumi przegrywa jeszcze z Ayane (zwlaszcza w online d/t+P Ayane rlz) co nie znaczy ze ruda w ogole jest słaba

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 07-06-2008, 12:53   

I tak na ostatnich mistrzostwach królowała właśnie Kasumi i kolega z Ninja Gaiden.

Ana 
Friend

Wysłany: 07-06-2008, 13:03   

ale to juz w DoA4 ;)

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 07-06-2008, 13:23   

Nie inaczej, widziałaś może te walki?

Ana 
Friend

Wysłany: 07-06-2008, 13:30   

Tych jeszcze nie, ale domyslam sie co sie dzialo. Widac to po podium. W sumie Kasumi-chan brala udzial?

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 07-06-2008, 14:07   

Tak. Ostatnio można było nawet sobie na MTV obejrzeć walki najlepszych wojowników ( i wojowniczek ) na świecie - oczywiście DoA4.

JJxenon 
Master

Wysłany: 01-08-2008, 18:00   

mclxbox napisał/a:
Tak, tylko mając jakieś 1.5~2 tygodni przerwy od DoA już grać kasumi nie umiem [ 2 runda story o0 hard ofc czy very hard] , tak bez problemu przechodziłem. Ale spokojnie przypomnę sobie komba, swój styl i będe wymiatał again :p

Kasumi jest troszkę skomplikowana w DOA2 ale da się nią dobrze wymiatać

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 18-08-2008, 08:41   

pewnie ze sie da. Te jej nowe rzuty i kombosy powala wszystkich tylko ze faktycznie trzeba umiec ja grac aby wygrac ;P

s[h/z]inden 
Grand Master

PSN ID: sh-zinden
Zagram w: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Wysłany: 18-08-2008, 19:48   

z tego co pamiętam to te dwie, kasumi i ayane zawsze byly topami i nawet juggle miały...

w doa4 przechwyty beda bardziej skillowa czescia gry.
kiedy sprawie sobie ps3, to juz bedzie tylko pure bayman
z janusza li zrezygnuje... chyba, bo w doa3 miał taki głupi step po planszy ktory wokonywal zamiast komba, jak sie coś bez wyczucia wcisnęło...
no cóż, do tej pory nie mam pokonanych nawyków z doa1 ;P