Co was w życiu wk**wia?

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: mg1987 »

Prawdopodobnie jest naliczanie do 100 kilobajtów - ile byś nie pobrał w danym momencie (czy 1 czy 5) licznik wbije 100 kilo na dzień dobry, tak przynajmniej było w mic plusie. No i rozumiem Twój ból - sam jestem zmuszony korzystać obecnie z mobilnego neta, tyle że na telefonie z teoretyczną prędkością 115 kilo. -.-
Awatar użytkownika
d0c hjerne
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 21-10-2011, 07:28
Lokalizacja: Puss djevel dreng!

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: d0c hjerne »

Wkurzają mnie alkoholicy pod sklepami proszący o kasę i o pety! Sam nie palę i nie pije to mnie to denerwuje! SLD, PiS i PO rozpijają społeczeństwo tak samo! Polska patologia naszego systemu chorego i głupiego!
Min kvinne er død! Jestem konsumentem i degustatorem kodów finalnych! Nie mam pieniędzy! Abonent dożywotnio niedostępny! Nie ma mnie! Dożywotnia przerwa od grania! Ich liebe alkohol! Shun Di & Heichachi Mishima are dead! Nie wiem już nic!
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Oscar »

Że muszę się przyzwyczaić do Duala 3.
Że muszę szukać kupca na PS2.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: kemot722 »

Denerwuje mnie to, że coraz więcej ludzi pyta mnie o kasę na alkohol. Czasem ktoś pogrozi, jak odmówię, ale to dla mnie żaden powód by rozdawać pieniądze tym, co piją całymi dniami.

Denerwuje mnie bezrobocie. Ile razy idę do Urzędu Pracy, to widuję jak pod sklepami przy Urzędzie, gromadzą się zastępy bezrobotnych piwoszy. W samym Urzędzie bałagan na tablicach z ofertami pracy. Brak podziału na branże sprawia, że człowiek traci czas na czytanie wszystkich ofert, jak nie interesujące mnie stanowisko opiekunki do starszych, czy tłumacz z arabskiego na chiński. Nie wiem, czy studiować, bo kilku moich znajomych nie dostaje pracy, bo mają za wysokie wykształcenie do pracy na danym stanowisku, a wymarzone stanowiska dla wykształconych nieosiągalne. Po mojej policealnej informatyce, tkwię w miejscu. Praca tymczasowa często daje bardziej jałmużnę, niż pensję.
Awatar użytkownika
d0c hjerne
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 21-10-2011, 07:28
Lokalizacja: Puss djevel dreng!

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: d0c hjerne »

Ociężałe mózgowo studenciaki oglądające "nowego" Punisher'a z p2p w 2004 roku! A co to k00rwa? NOWY GOD to był, czy jaki chooj?
Min kvinne er død! Jestem konsumentem i degustatorem kodów finalnych! Nie mam pieniędzy! Abonent dożywotnio niedostępny! Nie ma mnie! Dożywotnia przerwa od grania! Ich liebe alkohol! Shun Di & Heichachi Mishima are dead! Nie wiem już nic!
Awatar użytkownika
Arucardo
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 24-06-2012, 00:54
Lokalizacja: Z foruma
Ogrywam: Diablo III: Reaper of Souls (okazyjnie)

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Arucardo »

Arcymądre posty autora powyższego postu są chyba jedyną rzeczą która mnie potrafi wkurzyć, poza tym jestem oazą spokoju:

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”